Arama sonuçlarınız

1. YoyosorayoII

Sabaha kadar survival isteyen ulaşsın

Bayağıdır oynamıyodum yaş sınırım yok mikrofonu olan kişiler eklesin. Discord : Playnoel#4775
  2. YoyosorayoII

Yeni açtığımız sunucuya Pluginer Arıyoruz.

BAŞVURU FORMU İsim : Soyisim: Yaş: Kaç Senedir Pluginer : Tecrübe Varmı Varsa Hangi Serverlerde : Skype adı: Mikrofon ve skype zorunludur! Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  3. YoyosorayoII

Skyblock'ta Adamı Büyütmem Lazım (Geçiçi İşçi Aranıyor !)

Selamün ALeyküm Arkadaşlarım. İçinde Skyblock Sunucusu OLan Bir HUB serverde Adamı Geliştirmem Gerekiyor Ada Bittiktden Sonra Oyun Parası İle Ücret öderim Skype : emre42451
  4. YoyosorayoII

YoyosorayoII Kimdir ?

Merhaba Arkadaşlar,Ben Emre Yalı. 21 Şubat 2013 Tarihnde MİNECRAFT TÜRKİYE Forumuna üye oldum . 11.08.1999 Manisa'da Doğdum. Açıksası Şehirmi Sevmiyorum.Neden Bilmiyorum artık Havası Boğuyo. Neyse Hobilerim ; Bisiklet Sürerim , Pc Oynarım , Bazen Dışarı cıkar Top Oynarım. Günümün nerdeyse 30DK+...
  5. YoyosorayoII

Peacegaming | FactionWars | 7/24 | 6 GB RAM | 50 Kişilik

IP : Play.peacegaming.com IP 2 : peacegaming.nitrado.net Serveri Açma Amacımız Sizlere Clas bir Ortam Sunmak ve Kaliteli Bir Hizmet Verebilmektir.Bizi Diğerlerinden Ayıran Özelliğimiz Saygılı ve Küçüklerimize Büyüklerimize Sevgiyle Yaklaşmamızdır.İnanıyorum Ki Sizde Serverimizden Memnun...
  6. YoyosorayoII

Kaldırıldı Yenisi Yapılacak

7. YoyosorayoII

SiriusTR | Ebedi Kardeşlik, Gerçek Dostluk | PeaceGaming

Son Gücelleme: 24 Kasım 2014 #### BİLGİLER #### SiriusTR Klanı, 17/05/2014 Tarihinde, yunushan19071 Tarafından Saklıoyuncu'da Kurulmuştur. Klanımız, 25/08/2014 Tarinde DeLTa'ya Bırakılmıştır. DeLTa Haksız Yere Ban Yemiştir. Artık Peacegaming Serverine geçiş...
  8. YoyosorayoII

Kaldırıldı

9. YoyosorayoII

dungeoncraft./1.7.2/8GB Ram/42 Kapasite/Moderator Alımı Başlamıştır/FACTION/dungeoncraft.nitrado.net

[ Server IP 1: dungeoncraft.nitrado.net ] [ Server IP 2: dungeoncraft.nitrado.net] [ Server IP 3: dungeoncraft.nitrado.net ] Serveri Açma Amacımız Sizlere Faction Heycanını Yaşatmak , Eğlenceli Zamanlar Geçirmek ve Clas Bir Ortam Sunmaktır Küçüklerine Sevgiyle Büyüklerine Saygıyla Yaklasmak...
  10. YoyosorayoII

kaldırn konuyu

11. YoyosorayoII

Kaldırıldı

12. YoyosorayoII

Servere OP Aranıyor !! [FactOnline]

Merhaba Arkadaşlar Ben Emre Bizim FactOnline Adında Bir Serverimiz Vardı Ben Rehber'dim Haziran Ayında Kapadık Yeniden Açıcaz KURUCU Serverin 200 TL sini Hazırladı Fakat 100 TL Eksiğimiz Var. 100 TL Verene OP vericez İlgilenenler İçin Skype Adresimizi Bıraktım...