Arama sonuçlarınız

1. ltfi04

Her Konuda Serverinize Yetkili Arıyorsanız |→ → → →Konuya Bakınız

Adım:Emre Yaş:14 Komut Bilgim:%90-%95 Oyuncularla Aram:Sohbet Eder Aynı Zamanda İşimi Yaparım. Skypem:emre.azberk (yesil ekran var ortasında apple) Kullanıcı ismim: Emre_AzberkTV Bilgisayar Sûrem: Her gün 5-15 saat arasında değisiyor Mc'yi Kaç Yıldır Oynuyorum:4 Oldu Sanırsam Yetkili Olduğum...
  2. ltfi04

Server İle İlgilenecek Alım Arayan İçeri Buyrunuz.

Merhaba Ben emre Şu anda bu konuya bakıyorsunuz veya bilgimi istiyorsunuz. İlk Önce Yaşım 14 (Her yaşı küçük olan alıma katılamaz diye bir şey yoktur Yaş Akıldadır) Birçok Svde çalıştım veya rehber oldum. Oyuncularla ilgim iyidir. Online Sürem 12 SAAT VEYA üstü ama okullar acılınca azalabilir...
  3. ltfi04

☢+13 Builder Moderator vs alımı olan Varmıdır.☢

Herkese merhaba ilk öncelikle adım emre soyadım azberk Minecraftı 3.5 yıldır oynuyorum. Minecraftı ilk oynamaya basladıgımda tabletten oynuyordum. Bazı kişiler wg atmayı bilmez yada sevmez. Ama ne yazikki ben seviyorum. Market Yapmayı seviyorum. Ve Ne yazıkkı oyuncularla ilgilenmeyi onlarla...
  4. ltfi04

Serverine Güvenilir Rehber Vb Yetkililer Arayanlar Buraya =)

Adım:emre soyadım:azberk oyuncularla ilgilenmeyi seviyorum Minecraftı 5 yıldır oynuyorum Premiumum oyundaki adım:amendoya Yaşım:14 Skype:emre.azberk !!!!!!!!!!!!DUYURU!!!!!!!!!!!!! Online Süresi: Haftaici:en az 3 saat Hafta sonu:en az 6 saat
  5. ltfi04

Serverine Güvenilir Rehber Vb Yetkililer Arayanlar Buraya =)

Adım:emre soyadım:azberk oyuncularla ilgilenmeyi seviyorum Minecraftı 5 yıldır oynuyorum Premiumum oyundaki adım:amendoya Yaşım:14 Skype:emre.azberk !!!!!!!!!!!!DUYURU!!!!!!!!!!!!! Online Süresi: Haftaici:en az 3 saat Hafta sonu:en az 6 saat
  6. ltfi04

Servere Yetkili Arayan Gelsin (GÜNCEL)

Servere Admin,moderator,rehber,builder gibi yetkili arıyorsanız. (Minecraft) Eger Server acmıs ve Hicbirsey Bilmiyorsanız. (Minecraft) Bu Konu İşe Yarayacak ve Sizi gelistirecektir. (Minecraft) Ayrıntılar Skype: emre.azberk Yasım 14 Bilginize olsun. I love <(Minecraft)
  7. ltfi04

Ciddi Guzel Yetkili Arayan İceri Buyrun

Merhaba Bu Konuyu Acmamın Sebebi Caresiz Server Sahibleridir.Gittigim Her Serverde Yetkili Oluyorum. Eger Sizde Serverenize Yetkili Arıyırsanız Hemen Bana Ulasın Pluginer,Mod,Builder,Rehber,Admin Bilgim Vardır Wg Worledit Permissons Her Seyden Anlarım.Beni Ciddeye Alabilirseniz Sevinirim...
  8. ltfi04

Pro Rehber Veya Pro Builder Arayan Tiklasın

Merhaba Adım:Emre Soyadım:Azberk Skype:lutfi-sahin071981 Serverlerde Rehberin Amacı:Soruları Kufur Etmeden Cok Ws Yapmadan Cevaplamak (Kısa Cevaplamak) Serverlerde Builderin Amacı:Yapılar İnsaat Etmek Ve Warplar Yapmak Yasım 13 =Yasa Bakarak Yapmayın Bilgime Bakın. Bilgi:WG Worledit Permissons...
  9. ltfi04

BattleMC Skyblock Serveri

Merhaba MinecraftTurk Sakinleri Bugun Sizlerle Birlikte Bir Server Tanitacagim. Server 200 Kişilik 3GB Ramı Var. Reklamci Ve Deneyimli Rehber Alımı Vardır. Skype: saban199604 İp:BattleMc.BatiHost.com Gelirseniz Sevinirim İyi Oyunlar...
  10. ltfi04

Yetkili Arayan Buraya Helooo

Yasım 13 Minecraft Komut Wg Worledit Permissons Butun İslerden Anlarım 1.7.2 Surumunun serveri olmasını tavsiye ederim Daha Once Nitradodan Server Actıgım Olmustur Eger Yetkili Arıyorsanız: Skype Adresinizi Alltan Atabilirsiniz.
  11. ltfi04

Alım Olan Serverler Buraya

Merhaba Arkadaslar Bu konu icin rahatsız ettiğim icin özür dilerim. Her Türlü Alım arayanlar varsa Hemen bu konuya bakın bilgilerim Sunlardır: Worldedit:100 WG:100 Kodbilgi:100 Permissons:100 Ve Başka Minecraft Kodları:100 ----------------------------------------- Kişisel Ve Minecraft Bilgileri...
  12. ltfi04

SandreasMinecraft 1.7.2 Alımlar

Merhaba arkadslar İlk once serverimizle bilgi vermek istiyorum serverimiz 12 kişilik ama yukseltceğim alımlar Sunlardır: Reklamci Rehber Pluginer Arkadslar İp : SandreasMinecraft.nitrado.net GelMEDEN SKYPE EKLEYİN: ltfi05 sahin
  13. ltfi04

SandreasMinecraft.nitrado.net 1.7.2

Kosun SandreasMinecraft serveri acılıyor ilk olarak 12 kişi ama yukseltilicek bu arada vip cok ucuz :D Vip: 5 tl mobil odeme nakitle megavip: 10 tl mobil odeme nakitle ultravip: 10 tl mobil odeme nakitle Kosun serveri tanımak istiyorsanız İp: SandreasMinecraft.nitrado.net...
  14. ltfi04

Kosun En iyi Faction Server

Merahba arkadslar 25.158.130.95:25565 kosun alımlar sunlardır: Reklamcı sınırsız Rehber 2 tane Builder 1 tane Hamachi agı: Turnuva73 sifre:123 Skype ad: ltfi05 Vip alacaklar eklesin