Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Arama sonuçlarınız

1. Overrated

[YAKINDA] SONMILAS | 1.8+ | Discord'a katıl ödülleri & bildirimleri kap! & SONMILAS Efsanesi yapım aşamasında!

sen hala burdamısın ya açsana sunucunu artık bekliyoruz lord geri dönsün hadi xDDDDDDDD
  2. Overrated

[YAKINDA] SONMILAS | 1.8+ | Discord'a katıl ödülleri & bildirimleri kap! & SONMILAS Efsanesi yapım aşamasında!

kendi sunucun attığım sadece bota çöküyor botu geçtim crashta yiyorsun millete çamur atıcağına kendi sunucunu düzelt :ci:
  3. Overrated

Survival Plugin Paketi & Map - 1.8.8 |

plugin paketinin ve mapın telif hakkı vardır map olymposbtye aittir ilk aldıgında rarda yazan şeyi görmüşsündür umarım :)
  4. Overrated

BlondeCow Crash Fix | MonkeyCowFix by Overisty v0.1 | SUNUCU CRASHLEMEYE SON!

önceki çözümlerin hepsini denedik hala crash atmaya devam ettiler + bizdeki clientle bile crash calısıyordu bunda calısmıyor
  5. Overrated

şu an kimin sunucusunun kapalı , kiminkinin açık olduğu ortada . o yaptığın packetbookfixer hiçbir işe yaramamakta :para:
  6. Overrated

spigotta bulunan fixi sende biliyorsun clienti fixlemedigini . packetbookfixerle çok fark var arasında bunun konuyu kapatın bence o crashin baska turunu falanda bilmiyorum ama onunda bir fixi vardır elbet ve bulunur . birgün hepsi biticek bu adamları destekleyenlerde piyasadan düşücek :D
  7. Overrated

dostum ben bir sonuç alacagımı sanmıyorum ki zaten kanıt var hand mcden beri bunlar aynısını yapıyor zaten bitti bunu paylaştıktan sonra , inşallah daha böyle yararlı fixler çıkarda exploitlerin kökü kurur adamlar eğlence için sunucu kapatıyor :D
  8. Overrated

hort

hort
  9. Overrated

kaldırım tası

kaldırım tası
  10. Overrated

ByTheEfsane - Sunucu Tanıtım Konusu 2

Başarılı
  11. Overrated

TTBdrSurvival | 1.11.x |Kasalar | KöylüTakas-+300 Biom+10 Yeni Madenler | 3d Doku Paketi | IP: ttbdrsurvival.batihost.net 20.01.2019 16.00 Aktif !

dostum konu tasarımı kötü olmamış server kötü değil ama 2019 da 1.11 in tutacagını sanmıyorum ve klasik server özel zırh falan olmamış bence
  12. Overrated

MASTER Survival - We Are Back! [ play.mastersurvival.xyz ]

klasik sunucu tutacagını sanmıyorum baska konuların altına girip para için açıldıgı belli olan server diyor geçen açtıgında o kadar kisi vip almıstı 1 haftada kapattın swyi sana kim güvensin