Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Arama sonuçlarınız

1. GMR_Hakan

REKLAM Aternos ▅ GAZİ NETWORK ▅ Alımlar Devam Ediyor I Ama Bana Yanımda Destek Dost Guvenılır Adam Lazım

Guvenilir Adam Lazım Bana Yardım Etcek Tag Ve Nametagedit Yardım Etcek Sunucu -------------- Faction --------------------->>>> İp : GaziNetworkTR.aternos.me
  2. GMR_Hakan

Acil Pluginer Paralı Çalıscak Paket Yapıcaz Para Kazanırsak Maaş Verilcek Boyle Bi Ekip Yok Sende Aramıza Katıl

2013 TEN BERİ MİNECRAFT OYNUYOM VE PLUGİNCLİKLE MİMARLIKLA UGRASTIM ILK MIMARLIK SONRA PLUGİNCİLİK VE DEDIMKI EKİP KURAM HEM ONLAR PARA KAZANCAK HEM BEN GELİN VE BANA KATILIN herkes ALINTI PAKET KULANIYO BIZ ALINTISIZ YAPARSAK KAZANCAMIZ BELİ GEL KATIL BİZE DİSCORD : https://discord...
  3. GMR_Hakan

Evet Gamer Uyeleri Ben Şahin Plugincilik Arada Mimarlık Yapıyom Ve Ekib Kurdum Mimarlıktan Plugincilikten Anlayan Acıklamadan gelsin

2013 TEN BERİ MİNECRAFT OYNUYOM VE PLUGİNCLİKLE MİMARLIKLA UGRASTIM ILK MIMARLIK SONRA PLUGİNCİLİK VE DEDIMKI EKİP KURAM HEM ONLAR PARA KAZANCAK HEM BEN GELİN VE BANA KATILIN herkes ALINTI PAKET KULANIYO BIZ ALINTISIZ YAPARSAK KAZANCAMIZ BELİ GEL KATIL BİZE DİSCORD : https://discord...
  4. GMR_Hakan

Serverimize Usta Orta Dereceli Mimarlar Aranır Kendısıne Guvenene Acıl Aranıyor Batihost Server

Server ip Adresi : play.duthub.com Özzelikleri Guzel Buildi Olcak Kendıne Guvencek 15 16 17 yaş olcak 20 de olabilir discord olcak mici olcak Usta Mimar Olacak bunlara sahip insan acil gelsin
  5. GMR_Hakan

Serverimize Acil 15 Yaş Ustu Mimar Alımı Var Kendıne Guvenen Guzel Yapan Mimar Aranıyor

Server ip Adresi : 185.171.90.103 Batihost Özzelikleri Guzel Buildi Olcak Kendıne Guvencek 15 16 17 yaş olcak 20 de olabilir discord olcak mici olcak Usta Mimar Olacak bunlara sahip insan acil gelsin
  6. GMR_Hakan

OPSkyBlock Tam Hızıyla Alımlar Devam Edıyor Acıklama Kısmından Sende Gel

Server ip : FyaxisNetworkTR.Aternos.me --> [Yakında Batihost] Alımlar : Rehber x 3 Reklamcı x1 Youtuber x2
  7. GMR_Hakan

OpSkyblock / Adakit.Warp Edit.Kasılma Kolay /Sende Gel Aramıza

Server ip : FyaxisNetworkTR.Aternos.me Hediyelerimiz Spawnır Event Event Cekilis Buna Sende Katıl Ve Al Hediyelerimi Koş
  8. GMR_Hakan

REKLAM Aternos OpSkyblock Sunucumuza Alım Vardır Acıklama Kısmından Gelebilirsiniz

Server İp Adresi : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar Mimar x2 Rehber x3 Reklamcı x1 Admin x1 Mod x2
  9. GMR_Hakan

REKLAM Aternos OpSkyblock Server Alımlar Tam Hızıyla Devam Aramıza Sende Katılmak Yetkılı olmak ıstıyosan acıklmadan gel

Server ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar : Mimar x2 Rehber x3 Reklamcı x1 Youtuber x2 Admin x 1 Gel Buyur
  10. GMR_Hakan

Alımlar Acıldı Sende Aramıza Katıl Buyur gel acıklamadan

Server ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar ----------------- Rehber x3 Reklamcı x1 Youtuber x2 Mimar x2 Admin x1
  11. GMR_Hakan

REKLAM Aternos Koş Event Olcak OpSkyblcok Kaliteli Ve Vip Cekilisi Hergun Saat sabah aksam eventler aternostan batihosta gecılcek

Koş Server ip:FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar Biti Sende Gel Bizimle Ol 1 kısı eksıgız
  12. GMR_Hakan

REKLAM Aternos Server Alımımız Başladı Buyrun Gelin Acıklamada Alımımızı Ve İpimizi Gorebilirsiniz

Server ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlarımız: Admin x2 Mimar x2 Rehber x4 Mod x1
  13. GMR_Hakan

Evt Bay Bayanlar Minecaft Yılın Minecraft Ekibi Kuruldu Gel Sende Ol Kız Erkek Fark Etmez Yetenegi İyi Olsun

Şartlar Sunlardır : Mimarlıgı İyi Olcak Kufur Etmicek Saygılı Olucak Ekib Olarak Calıscak Gitigi Serverlerde Bizde Olcagız Tek Başınada Olur Ama Ekib Şu Para Kazncak MapLar sonra sw lerde mimarlık fılan Dag agac ev ne varsa hepsi yii olucak mimarlıgı DSİCORD OLARAK MİMAR FOTO KISMINA AT ALALIM...
  14. GMR_Hakan

Serverimize Cekilis Olcaktır Ama Rehber Olcak Telefon Numarası Olanlara oncelik ip acıklamada

Cekilislerimiz: Vip Cekilisi Event Saatleri Gunde 2 Defa Sabah Saat 1:30 Aksam saat 20:00 Da Bekleriz server ip:gmr.minecrafttr. com BUYRUN GELİR REHBERLERE TELEFON GEREKİR TELEFONU OLMAYAN VİP CEKİLİSLERE KATILABİLİR SERVER CONCONCRAFT SURUM 1.11.2
  15. GMR_Hakan

Selam Dostlar Ben Şahin Mimar Ekibi Kuruyom Acıklamadakınleri Oku Ve Bana Katıl

Ekibimizin Şartları Söyle discord:https://**********/nJsbhB Şartlar: Mimarlıgı Cok İyi Olcak Saygılı Olcak Kufur Etmicek 5 saat ustu aktif olması lazım Mimarlık Fotosu Varsa dc deki mimar foto kısmına atsın Şartlarımız Bunlar
  16. GMR_Hakan

REKLAM Aternos Alımlarımız Tukenmek Uzeredir Kacırmayın Koş Sende Bİze Katıl Adamım

Sever ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar : Rehber x 4 Buyrun Gelin !!!!
  17. GMR_Hakan

REKLAM Aternos En İyi OpSkyblock Serveri Skripti Chestcommandsı var hepsi tm dır tek sen gelmeni istiyoz acıklamada ip

Sever ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar : Mimar x 2 Rehber x 4 Buyrun Gelin !!!!
  18. GMR_Hakan

REKLAM Aternos Serverimize Alım Vardır Server İp Acıklamada Buyrun Gelin

Sever ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Alımlar : Mimar x 2 Rehber x 4 Buyrun Gelin !!!!
  19. GMR_Hakan

REKLAM Aternos Server Alımlarımız Başlamıstır Beklerim Acıklamada Alım ve ip var

Server ip : FyaxisNetworkTR.aternos.me Server Alımları Mimar x2 Admin x1 Modarator x2 Rehber x4 HediyeVip : 3 gunluk Vip Bizden : Ama Alımlar Bitiginde Ve Yenı Acıldı Ondan
  20. GMR_Hakan

Meraba Oyun Forumu Ekıbı Ve Uyelerı Acıklamada Yazdıklarıma Bakarsanız Sevınırım

Meraba Ben Şahin Minecraft Yılar oldu oynuyom Yetkiler Olarak Mimar PLugıncı lık yaparım Mimar: Mimarlık Beyınden Uretılen bı Yapıdırı ben beyınden uretır oyuna sunar ve Spawn yaparım serverlere Ben Size Sunu Dıyım Pvp Başlamadım ben mc başladıgımda buıld yapmıstım. Pluginci: G,roupManager Kit...
  21. GMR_Hakan

Serverimize Bekleriz Event Olcaktir UltraOpSkyblock En İyisi sıkılma yok en ıyı skyblock server batihost

Event Satleri Sabah 1:00 Aksam 20 00 Servere Yeni Oyunlar Eklendi The Bridge yeni oyunlarla karsınızda Olacagız ip: gmrhub minecrafttr com
  22. GMR_Hakan

Serverimize Alım Vardır Batihost Turkiyenin En İyi Serveri

Alımlar Mimar x1 UstaRehber x2 Rehber x4 Modarator x2 Yetkilerimiz Rehber Sınırsız UstaRehber sınırsız Youtuber sınırsız Kısacası Hepsi Sınırsız Herkezi Bekleriz!!!!!!! Server Gb : SkyBlock Verdigimiz 4GB DİR Server Slot: 200 Turiye Lokosyon ----------------- ip: gmrhub minecrafttr com...