Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Arama sonuçlarınız

1. MustafaCengiz11

ULTRAOPSKYBLOCK Kalite arıyorsan Koş... - CUMARTESİ GÜNÜ 3X ETKİNLİK - 〔 0 LAG〕- mc.sleepycube.com

Serverin ip si degismedi host değişimi yapılıyor yapildigi zaman sunucu sorunsuz aktif olacaktır iyi günler :)
  2. MustafaCengiz11

ULTRAOPSKYBLOCK Kalite arıyorsan Koş... - CUMARTESİ GÜNÜ 3X ETKİNLİK - 〔 0 LAG〕- mc.sleepycube.com

Sunucu saldırı yemiyordu makineyle ilgili bir Sorun vardı o yüzden şuanda host değişme işlemi yapılıyor iyi gunler
  3. MustafaCengiz11

Sunucu 5 günde 80 online :) biz biz yapan bir sunucu değil aile ortamımızın olması :) her zaman umarım daha iyisine
  4. MustafaCengiz11

mc.sleepycube.com ipsinden sunucuya sorunsuz giriş yapılıyor arkadaşlar haberiniz olsun ;)
  5. MustafaCengiz11

MineKiller - Yeni Nesil Op SkyBlock - Oyunun Tadını Çıkar!

Sistemlerden bashedilmemis forum konusus vahim durumda gelistirilirse başarılı olabilir kolay gelsin
  6. MustafaCengiz11

oyna.aksucraft.com l Emek SkyBlock l 1.8-1.14 l Güzel sistemleri ile l Kapanma riski olmayan l 0 LAG l Yeni açılmış sunucu l İlgili yönetim ekibi

Sunucunun tutacağı acilsindan belliydi ve tuttuda Türkiye'nin en köklü sw lerinden biri olmanız dilegiyle
  7. MustafaCengiz11

oyna.aksucraft.com l Emek SkyBlock l 1.8-1.14 l Güzel sistemleri ile l Kapanma riski olmayan l 0 LAG l Yeni açılmış sunucu l İlgili yönetim ekibi

Map muhteşem Sistemler orta düzeyde Sunucu tasarımı kötü :( Gelistirilirse tutacak sunuculardan biri başarılar
  8. MustafaCengiz11

ZorluNetWork.ml - [1.8x] - Süt Inekleri - Kasalar - Köylü Takas - Koyun Eventi ZorluNetWork

Alıntı plugin paketi 0 hile koruması nice hocam klasik ya tutarsa diye açılmış sunuculardan birisi başarılar ( sunucuya girdim madene indim adam nasıl oluyorsa adam indigim yere kadar geliyor sonra beni kesiyor chatten yazınca kanıt istiyorsunuz ) her neyse başarılar
  9. MustafaCengiz11

Konu Kapandı!!!

Sunucu tasarımı mukkemel haritalar mukkemel değişik sistem malesefki bulamadım sunucuda birazdaha farklılık yaratacak sistem getirirseniz sunucuya tadından yenmez :)
  10. MustafaCengiz11

[1.8+] Lena Skyblock | Girenlere VIP | Tüccar Sistemi | Gelişmiş Kasa Sistemi | Rütbe Sistemi | Daha nice özellikler!

Sunucu Tasarımı güzel Sunucu haritaları geliştirilebilir Klasik sistemlerden başka bir şey göremedim sanki Geliştirilebilir başarılar :)
  11. MustafaCengiz11

RodicraftTR | RPG Tarzda Skyblock'a Nedersin? | www.rodicrafttr.com | play.rodicrafttr.com

Sunucuya bot atarak keşke online kasmaya calismasaydiniz :( resmen emek hırsızlığı oluyor sw ye bot atıp online kazanmaya çalışınca herneyse basarilar
  12. MustafaCengiz11

Play.SpaceNW.net | Türkiyenin İlk Uzay Temalı Factions Sunucusu | Raid | Bounty | Özel Büyü | Gelişmiş Boss | Gelişmiş Anti-Hile | Gelişmiş Rütbe |

Bu arada sw açık kalmış biraz oynadım hakkını helal et bro çok beğendim sw yi oynayacağım yarın uzun uzun iyi geceler !