Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Arama sonuçlarınız

1. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock - Faction - SkyWars | 1.8 - 1.14

GÜNCELLEME LOBİ GÜNCELLENDİ SKYWARS AKTİF SKYBLOCK GÜNCELLENDi
  2. MrCanSo

GELEN HERKESE 3 GÜNLÜK VİP !Bozcraft.Keyubu.com|Boss|VahsiBati|Sanal Market|KöylüCoin|KlanTurnuva|Y.OPFaction|Eğlenceye Varmısın ?

Konu tasarımını daha güzel yapabilirsin fakat aklıma bir soru takıldı. bozcraft.keyubu.com Da eklemissin ip ye fakat bozkurtlar.play.tc yani play.tc BatiHosta ait?
  3. MrCanSo

Radeny.net.tr | Yüksek Performanslı Sunucular ve Uygun Fiyatlar | Minecraft | Bulut Sunucu | Web Hosting | Alan Adı

şu an gülüyorum, 512 MB ramle bırakın sunucu kurmayı, Makine kendini zor ayakta tutar
  4. MrCanSo

Logo Yapacak Kişiler Aranıyor

Logo yaptırcağım bilgisi olanlar Can |#6443
  5. MrCanSo

Roleplay sunucusu açmayı düşünüyorum.

Bro sana efsane ötesi bir role olay paketi hazırlayabilirim istersen ekle TheRebels | 16#6443
  6. MrCanSo

İstek Aktif Discod Satın Alacağım!

Online'si yüksek discord satın ücretini ödemeye hazırım bana Discorddan ulaşabilirsiniz discord hesabim Can Reyiz | 17#6443
  7. MrCanSo

İstek Logo Tasarımı

DC Atabilirmisin
  8. MrCanSo

Roblox Profesyonel Oyun Yapımcısı Aranıyor!

Arkadaşlar ben Can 17 yaşındayım YouTube için içerik üretiyorum ve bu içerikler genellikle roblox oluyor ve ben videolarını çekerken kendi oyunumunda olmasını istiyorum gerekli mevlayida odemeye hazırım yapabilecek kişiler bana discorddan ulaşabilirler Can Reyiz | 17#6443
  9. MrCanSo

✚RareCraft✚ │Ekibini Kuruyor│OpFaction│6GB RAM│1.8.x│Hemen İçeri Gir!│

Acilen bana Discorddan ulaş Sana efsane bir teklifim var Can Reyiz | 17#6443
  10. MrCanSo

170 TL DEĞERİNDE Çekiliş

Eğer düzgün bir şekilde okusaydiniz site bitince hangi domaine gecegimizi soylemisik
  11. MrCanSo

170 TL DEĞERİNDE Çekiliş

Merhaba Yakında Odesu İnternet ve Bilişim Hizmetleri adında bir hosting şirketi kuruluyor ve tabikide Minecraft sunucusuda satacak ve açılışının şerefine toplamda 170 kredi dağıtacak site yapım aşamasına ama görmek isterseniz şu an...
  12. MrCanSo

Whmcs Editleyebilen Aranıyor!

Merhaba ben Can Whmcs kendi hosting şirketimi kuracağım whmcs aldım fakat editleyemiyorum yapmayı bilen biri arıyorum. Gerekli ücreti vermeye hazırız yapabilcek olan bana Discorddan ulaşsın! Can Bey | 17#6443
  13. MrCanSo

Whmcs editleyebilen aranior

Merhaba ben Can Whmcs kendi hosting şirketimi kuracağım whmcs aldım fakat editleyemiyorum yapmayı bilen biri arıyorum. Gerekli ücreti vermeye hazırız yapabilcek olan bana Discorddan ulaşsın! Can Bey | 17#6443
  14. MrCanSo

Whmcs Editleyebilenler Aranıyor!

15. MrCanSo

Minecraft Team Extreme Açılmıyorr.

Minecraftı Sil Javanın Son Versiyonunu Yükle Tekrar Minecraftı Kur
  16. MrCanSo

SkyHost Sunucu Hizmetleri

Sebep?
  17. MrCanSo

SkyHost Sunucu Hizmetleri

Bunun İçin Hazirliklarimi Yaptım Zaten, Forumda Yeni Değilim Ben Forumlara Soru Cevaplamak Değil Sorularımın Cevabını Alabilmek İçin Giriyorum