Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Arama sonuçlarınız

1. Manga34TR

Play.SpaceNW.net | Türkiyenin İlk Uzay Temalı Factions Sunucusu | Raid | Bounty | Özel Büyü | Gelişmiş Boss | Gelişmiş Anti-Hile | Gelişmiş Rütbe |

Discorddan cevabını alıp yediremediğin için birde buradan karalamaya çalışıyorsun yazık cidden :D ama yinede burayada yazacağım.Bak güzel kardeşim sunucuyu başarısız buldum diyorsun ama bana discorddan ilk yazdığın mesaj "Mustafa o kadar kasılıyoruz sonra adam geliyor ormanda bizi öldürüyor...
  2. Manga34TR

Play.SpaceNW.net | Türkiyenin İlk Uzay Temalı Factions Sunucusu | Raid | Bounty | Özel Büyü | Gelişmiş Boss | Gelişmiş Anti-Hile | Gelişmiş Rütbe |

Beta süreci boyunca bizimle olan bütün oyuncularımıza teşekkürler.Sunucumuz 15 Tatilde full şekilde açılacaktır,o zamana kadar görüşmek üzere..
  3. Manga34TR

Hahahaha bizim için bu kadar zahmete girmişsin :D Loglara baktığımda onunla birbirinize durmadan tpa atıp para attığınızı gördüm yani bug yapanda arkadaşın birbirimizi kandırmayalım burada.Sana o kadar goldu nereden bulduğumu sorduğumda daha chest dolusu olduğunu söyleyip satmaya devam...
  4. Manga34TR

Hata mesajı ekleme

Dostlar benim böyle bir skriptim var buna hata mesajı eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ? Örneğin oyuncunun 1m parası olmayınca yeterli paraya sahip değilsin mesajı gönderecek command /levelal: trigger: if player's money is greater than or equal to 1000000: remove...
  5. Manga34TR

Çözüldü

Hallettim bile teşekkürler
  6. Manga34TR

Çözüldü

çözüldü.
  7. Manga34TR

Yorumunuz için teşekkürler.Eğer sunucumuza göz attıysanız konudaki eklentilerin configurationları diğer sunuculara göre farklı.Yani plugini alıp direk Türkçeleştirmek yerine elimizden geldiği kadarıyla değiştiriyoruz ve Factions'a göre ayarlıyoruz.Örneğin CrazyEnchantments'da Factionsa uymayacak...
  8. Manga34TR

Değerli yorumunuz için teşekkürler,yakın zamanda oksijen,oksijen tüpü vs. eklemeyi düşünüyoruz.
  9. Manga34TR

Değerli yorumunuz için teşekkürler,yarın bekliyoruz.Evet var 9PE9rjP kodu ile girebilirsiniz.
  10. Manga34TR

Sunucu 15 Tatilde tekrardan aktif olacaktır beta sürecinde bize katılan herkese teşekkürler! Sunucumuzun Kopyalanabilir IP Adresleri: Play.Spacenw.net Play.Spacenw.net Websitemiz: www.spacenw.net Discord Sunucumuza www.spacenw.net sitesinden ulaşabilirsiniz.
  11. Manga34TR

Yardım Geç Bağlanma

Çözüldü
  12. Manga34TR

Yardım Bannerboard gözükmeme sorunu

Hayır ama neden böyle bilmiyorum.Pluginin geliştiricisine mesaj attım geri dönüş bekliyorum
  13. Manga34TR

Yardım Bannerboard gözükmeme sorunu

Selam dostlar, sunucuma resimler eklemek için Bannerboard isimli plugini kullanıyorum ancak ilk başta ayarladığım zaman gözüküyor daha sonra gözükmemeye başlıyor resimdeki gibi gözüküyor bunu nasıl çözebilirim ?
  14. Manga34TR

Tabela Ench Plugini

Teşekkürler
  15. Manga34TR

Tabela Ench Plugini

Selam dostlar,level ile enchant basabilme plugini arıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Normalde Enchant Shop kullanıyordum ancak keskinlik 10 vs. basılmıyor.