Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. troyage

mc.epiklava.com/Yeni açıldı/Yarıop Facitons Sunucusu

WARPLAR SPAWN OYUNCU MARKETİ ARENA MİNİGAMES ARSALAR
  2. troyage

EpikLava yeni açılan emek faction için rehber arıyor

BAŞVURU FORMU İsim soyisim : Oyuncu Adınız: Yaşınız: Başvurmak istediğiniz Kadro: Başvuru tarihi: Tecrübeleriniz: Günlük online süresiniz: Sizden küçük birine karşı davranış biçiminizin özeti: Daha önce yüzleştiğiniz bunaltıcı bir sorunun üstesinden gelme şekliniz: Kendinizi bize anlatın...
  3. troyage

Profesyonel dolandırıcı ile bir günüm

Sanal ortamda dolandırıclık meslek haline edinen birisiyle arkadaş oldum Birçok kişiyi dolandırıp dolandırıcılık hakkında ekibi var yası 17 genel hedef kitlesi Minecraft kullanıcısı Dolandırıcı oldugunu kanıtladım sonra küfürler etti ve yan hesabımda arkadas olmaya calıstım 1 yıllık nitro...
  4. troyage

Minecraft yaratık kapanı yapımı

5. troyage

Xray makinesi ile spawner buldum

6. troyage

20₺ ❁SKYPVP PLUGİN PAKETİ + HARİTA❁Alanında En İyisini Hedefleyenlere

Sizinde SkyPvP sunucusuna mi ihtiyacınız var ? o Halde tamamen optimizeli ve korumalı Skypvp plugin paketini size tanıştırayım. plugin paketi harita ve içeriği 1.8.x göre hazırlanmıştır daha alt sürümleri desteklemez.İçeriklerin %80 tarafımca türkçeleştirilmiştir. İlk alan 3 kişiye %50 İndirim...
  7. troyage

Yardım Crackshout texturepack sorunu

1.12.2 uygun bulamadım Benim texturepack bu yükseltme gibi bir şey varmı yada uygun bir texturepack http://www.mediafire.com/file/stwbtt96amaotln/Silah_Pack.rar/file
  8. troyage

[40tl] ❁EMEK SKYBLOCK PLUGİN PAKETİ + HARİTA❁Alanında En İyisini Hedefliyenlere

Sizinde Skyblock sunucusuna mi ihtiyacınız var ? o Halde tamamen optimizeli ve korumalı Skyblock plugin paketini size tanıştırayım. plugin paketi harita ve içeriği 1.8.x göre hazırlanmıştır daha alt sürümleri desteklemez.İçeriklerin %80 tarafımca türkçeleştirilmiştir. İlk alan 3 kişiye özel bir...
  9. troyage

Minecraft Sunucu Haritası

İLETİŞİM: DİSCORD:mustafa#7077 SKYBLOCK SPAWN HUB SPAWN
  10. troyage

Minecraft counter strike oynadım

11. troyage

25₺❁LOBİ PLUGİN PAKETİ + HARİTA❁Alanında En İyisi

Sizinde lobiye mi ihtiyacınız var ? o Halde tamamen optimizeli ve korumalı lobi plugin paketini size tanıştırayım. plugin paketi harita ve içeriği 1.8.x göre hazırlanmıştır daha alt sürümleri desteklemez.İçeriklerin %80 tarafımca türkçeleştirilmiştir. İLETİŞİM ADRESİ HEMEN AL:TIKLA DİSCORD...
  12. troyage

Hayırlısıyla forumgamerda onaylı satıcı olucam

Merhaba ismim Mustafa onaylı satıcı olarak forumgamerda yakında olucam bu forumda 2 yıldır minecraft sunucusu işindeyim son 1 aydır profesyonel olarak satış yapmaktayım bu forumda onaylı satıcı olmak şerefine bir kişiye ücretsiz paket yapıcam Bu konuya katılıyorum yazın Not:yasaksa kaldırırım...
  13. troyage

Advanced Enchantments Türkçe

shuffle: display: '%group-color%Kart Numarası' description: Düşmanların envanterini karıştırır. applies-to: Tüm zırh parçaları için kullanılabilir. type: DEFENSE group: SIMPLE applies: - ALL_ARMOR levels: '1': chance: 5 cooldown: 20 effects: -...
  14. troyage

İstek Griefprevention full türkçe

Elinde olan atabilir mi bende bulunan çeviri silindi
  15. troyage

Epiklava Skyblock alımda!!!

Basvuru formu İsminiz: Yaşınız: Kendinizden biraz bahsedin Daha önce ne gibi yetkilere sahip oldunuz: Neden skyblock: Başvurmak istediğiniz yetki:
  16. troyage

Yardım Localhost ile sunucu hackleme saldırısı önleme

127.0.0.1:12 gibi sunucuya illegal giriş yapıp hacklenebiliyormuş bunu nasıl önlerim
  17. troyage

Minecraft preminum hesaplar hakkında bilgilendirme

Merhaba dostlar geçen bir sitede 30k preminum hesap paylaşılmıştı birçogunun hesap şifreleri değişiyodu peki siz hiç merak ettiniz mi bunlar nasıl alınıyor? Ve ne gibi önlemler alırım hesabımın çalınmaması için... Genellikle ülkemizde satılan yan preminum hesaplar çok eski oluyor okadarki...
  18. troyage

Yardım Merdivenden cıkınca geri atıyor

Ladder merdivenden cıkınca geri atıyor çözümü bilen
  19. troyage

İstek Craft rise tipi report plugini

Bu sunucuda ki report sistemine benzer plugin varmı yaedımcı olurmusunuz
  20. troyage

Yardım Nocheatplus blok koyarken engelliyo

Bazı oyuncular blok koyarken içinde şıkısıyor sürüm 1.12.2
  21. troyage

Yardım Plugin backup sorunu

Groupmanager epicfurnaces vipzero backup klasoru olusturuyor sorunu bulamadım yardım edecek
  22. troyage

Yardım Bungeecord hata

20:55:59 [SEVERE] [CharaDreemur] <-> ServerConnector [lobi] - encountered exception: net.md_5.bungee.util.QuietException: Unexpected packet received during server login process! Bune demek yardım edebilcek
  23. troyage

Yardım Gadgetsmenu sorunu

Gadgetsmenu de Mysterboxes acınca oyuncuya perm eklemiyo bide mysterboxes izin vermeme rağmen izin yok diyor yardımcı olursanız sevinirim
  24. troyage

İstek Deluxemenu menüler

-discord -lobi Menüsü lazım güzel yapamadım yardım edebilcek atarsa sevinirin :)