Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. troyage

ücretli sıfır Survival plugin paketi yapacak birisi aranıyor

İstersen kendi paketinizin optimazyonu yapımında yardımcı olurum
  2. troyage

Minecraftevo.com Dolandırıcılığı!

Çok pahalıya almıssın ben 10tl satıyom
  3. troyage

❁Mc.epiklava.com | Zor Skyblock Sunucusu | Köle Sistemi | Özel Görevler | AdaEnvoy | DJ Eventi | KOTH | 1.8.X

Tamamen kötüleme amaçlı geldiğin belliydi Foruna yeni kayıt olmuş zaten acaba yan hesabın hangi suncuuya ait:)
  4. troyage

play.kawernetwork.xyz | 18.11.2019 15.00 Nether AKTİF! | HardCoreEmek | 1.8x | İninal 50TL Ödül |

Plugin sistemleri ve haritalsr eksik dilerseniz size temin edindirebilirim
  5. troyage

Altın Provanas >[1.8-1.13.2]< Survival (Ilk 1.13.2 Bölüm) & Skyblock & SkyPvp & ArenaPvp>[oyna.provanas.com]<

Yatırım yapın az svye makinelere skyblock giriyoz lagdan oluyoz :(
  6. troyage

NavronGame 1.14.4 Emek Survival Sunucusu | oylama sk, skin, açık arttırma, economy, spawner kırma, meslek, renkli tabela ÇOK DAHA FAZLASI BU SUNUCUDA!

Sunucunun gelişmesi lazım isterseniz size birkaç sistem temini yapabiliriö discord eklerseneiz
  7. troyage

20₺ ❁SKYPVP PLUGİN PAKETİ + HARİTA❁Alanında En İyisini Hedefleyenlere

A O ranklar güzel duruyo diye yaptım harita bana ait değil plugin sistemleri provanas adlı sunucu kullanıyor zaten fiyatına göre daha iyisini bullamazsınız içerik korumalar vs 20tl olsun bukadar :)
  8. troyage

Nitro/ GİF

Bir boost atarsın artık
  9. troyage

20₺ ❁SKYPVP PLUGİN PAKETİ + HARİTA❁Alanında En İyisini Hedefleyenlere

Kendim kodlamıyorum pluginleri spigotmv den indriyoorum
  10. troyage

>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

Paket inceleme sonucubda çok fazla gereksiz pluugin vve Türkçe olmayan pluginler gördüm umarım ilerliyen güncellemerde düzeltilir
  11. troyage

[40tl] ❁EMEK SKYBLOCK PLUGİN PAKETİ + HARİTA❁Alanında En İyisini Hedefliyenlere

görev sistemi config hazır evet bıdakı paketlerimde insallah kendım yaparım teşekkürler
  12. troyage

Play.MeisterNetwork.Net | Eşsiz Survival Sunucusu! | Kelime Oyunu | EditH | Kasalar | Kaptan | Avrupa | Asya | Afrika |

sunucu yeni olmasına göre idare eder mapler ve plugin paketi geliştirilmeli
  13. troyage

EpikLava yeni açılan emek faction için rehber arıyor

sunucuya gelip discord yazıp bana ulasın
  14. troyage

mc.epiklava.com/Yeni açıldı/Yarıop Facitons Sunucusu

WARPLAR SPAWN OYUNCU MARKETİ ARENA MİNİGAMES ARSALAR
  15. troyage

EpikLava yeni açılan emek faction için rehber arıyor

sunucuya gelip -/discord yazınız