Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Arama sonuçlarınız

1. xWisart_

Client ile girişi engelleme!

dostum plugin 1.9da çalışır mı? hile ismi vb eklesem veya 1.9da açmaya çalışsam çalışır mı?
  2. xWisart_

İstek Merdiven Kralı Skripti

Arkadaşlar bana Cr sunucusun daki gibi bir merdiven kralı skripti yapar mısınız? Ek olarak istediğim özellikler: - Yeni bir kral olduğunda plakaya basar basmaz oraya yıldırım çakıcak ama oyuncuya hasar vermicek. (hasar vermeme kısmını rg ile yapabilirim sanırım pek önemli değil) - Yeni bir kral...
  3. xWisart_

NoCRAFT NETWORK Asistanlık Başvurusu

Öncelikle herkese selamlar.. Uzun bir süre forumlarda yoktum ve Forum Gamer TR arayüzü yenilemiş bundan bir önce ki arayüzüde görmüştüm oda çok güzeldi ve buda çok güzel olmuş ellerinize sağlık. NoCRAFT NETWORK adında bir Minecraft sunucusu projemiz var. Sunucunun genel sürümü; 1.9 ile 1.12...
  4. xWisart_

Yardım Chatte saat yazması

Hocam skript hata verdi acaba gerekli bir plugin vb. mi var? PlaceholdersAPI yüklü değil yükleyeyim mi? colored message kısmında hata verdi.
  5. xWisart_

ve birde attığınız skript oyuncuların chatteki yazı rengini engelliyor onu düzeltebilir misiniz
  6. xWisart_

Kendi bilgisayarımdan baktım da yazdım o saati amacım gerçek saat olması :D birisi küfür ettiğinde SS alan oyuncular destek talebi açarken ssi o gün içinde attıklarından emin olmak için yaptım.
  7. xWisart_

Oyuncular chate mesaj attıklarında yazılarının sonunda saat belirmesini istiyorum mümkünmüdür acaba? Örnek göstereyim; SS i birazcık kötü almış olabilirim kusuruma bakmayın :P
  8. xWisart_

Yardım Çerçeveye Sağ Tıklayınca İtem Veren Skript

Yok çalışmıyor. Iıı olayı şöyle anlatayım benim bir SkyPvP sunucum var ve adalarda çerçeveler var oyuncular bu çerçevelere sağ tıkladığında çerçevelerdeki itemlerden sayılı bir şekilde ellerine gelcek. 2. kez tıkladıklarında hata vericek bu itemi 1 saat ara ile alabilirsin diye ben böyle bir...
  9. xWisart_

Rica etsem 2. kez almaya çalışanlar için chatte 1 saatte birkez alınabilir mesajı ekleyebilir misin ve diğer itemlerede kullanabilmem için nereleri değiştirmem gerekiyor
  10. xWisart_

Nasıl yapmam gerekiyor du ki anlayamadım ben elime ekmek koyup çerçeveye sağ tıkladım sonra birdaha sağ tıkladığımda envanterime item gelmedi acaba forumda mı bug var
  11. xWisart_

fakat benim istediğim paralı olması değil ki oyuncular bedava alabilecek ama bir saatte bir kez alabilecek
  12. xWisart_

Bunu nasıl kullanacağım yani bi çerçeveye nasıl ekliyeceğim ve balance 1000 kısmını anlayamadımda
  13. xWisart_

Arkadaşlar bir çerçeve yapmak istiyorum ve çerçevenin içine örneğin 16 tane ekmek koyacağım ve oyuncular bu çerçeveye sağ tıkladığında 16 tane ekmek alacak. 2. kez sağ tıklamayı denediklerinde "Bu eşyayı yalnızca bir saatte birkez alabilirsiniz" diyecek. Yardım edebilecek misiniz? Lütfen çok...
  14. xWisart_

Yardım Port Açığını Kapatma

IpWhiteList pluginini yükle. Sonra o pluginin configine gir ve Skywars mı? Skywarsın portunu ve ip sini yaz. Böylece kimse lobiye bağlanmadan Skywarsa geçiş yapamaz. Plugin Link: IPWhitelist
  15. xWisart_

Sağ tıklayınca sol tıklama

Merhaba arkadaşlar benim bir sunucum var ve bu sunucu skywars sunucusu. Sunucumda ateş topu var ama sol tıklayınca ateş topu atıyor, sağ tıklayınca atmıyor. Şöyle bir şey istiyorum; elimizde o ateş topu varken sağ tıklayınca otomatik olarak execute player command gibi bişiyle sol tıklamış olcak...
  16. xWisart_

Forest NETWORK Rehber Alımları;

Selam arkadaşlar ben Forest NETWORK sunucusunun yetkilisi; Wisart. Sunucumuzda Rehber alımları bulunmaktadır ve bu alımlara katılabilecek yaş sınırı 14 yaş ve üstüdür. Rehber alımları şartlarını şuraya yazayım: ────────────────────────────── ☆ 14 yaş ve üstü olmalıdır. ☆ Sunucumuzda en az 3...
  17. xWisart_

Konu Silinsin!

Konu İptal