Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. F

REKLAM Aternos Alimlar basladi

LegosNetwork.aternos.me 8 oyunlu hub serveri gelin buyrun
  2. F

REKLAM Aternos Alımlarımız Başladı

LegosNetwork.aternos.me Buyrun Hub Serverimiz Alımlar Devam Ediyor
  3. F

REKLAM Aternos Server Alımlar Başladı

Sunucu Hub Sunucusudur 8 Adet Minigames Vardır Minigamesler: Bedwars skywars eggwars buildbattle creative skyblock survival thebridge Gel Hadi Katıl Alımlar Sw den Yapılır
  4. F

Yardım PlaceHolder Sorunu

https://dev.bukkit.org/projects/buildinggame bu pluginin placeholderları şu sitede stefvanschie/buildinggame nasıl yapılacağını anlamadım placeholdarları siz anlatırmısnız ?
  5. F

Yardım EggWars Sorun

EGGWARS [New Ownership] şu plde genatörler nasıl ayarlanır tabela ile yükseltmesıraında tabeleda yazı çıkmıyo boş ve bu plnin generatör.yml dosyayyası boş nasıl ayalrlanır tabeleda yazı çıkma diamon level gösterme
  6. F

REKLAM Aternos Hub Serveri Alım Var

Tüm Alımlar Başladı Hazır Server Buyrun Gelin Hub Serveri 7 Oyun Var Creative Skyblock EggWars bedwars skywars survival thebridge yakında buildbattlede eklencektir buyrun
  7. F

İstek Skript İstek

Sohbette Ahmet Mehmet tarafından kicklendi yazınca {kick.blablalalalala} değişkenine Ahmet için 1 olsun {kicklediğinkişi.balalaabalana} Mehmet için 1 olsun nasıl yapılır bu skript tabloda göstericemde?
  8. F

Yardım PlotSquared Yardım

PlotSquared plugini ile Arsa Sahibini ve Sayısın göstermek isityorum %plotsquared_currentplot_owner% gözükmüyor değişkeni ama %plotsquared_plot_count% gözüküor sebebi nedir Nasıl Arsa Sahibini Gösterirm?
  9. F

SkQuery Yardım

command /pvp: trigger: open chest with 2 rows named "&3PvP &4Arenlar" to player format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"] Bu skriptin Aternosta çalışması için Skript...
  10. F

Yardım Skript Yardım

command /pvp: trigger: open chest with 2 rows named "&3PvP &4Arenlar" to player format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"] stop trigger şu skripte with lore...
  11. F

Yardım Skript Yardım

Skriptle scoreboard yapıyorum %now% göstermek için hangi pl grekli skrayfal skQuery TuSKe mi?
  12. F

Yardım Multiverse Core Scoreboard

https://www.spigotmc.org/resources/tntrun_reloaded-tntrun-for-1-13-1-14.53359/ https://www.spigotmc.org/resources/splegg-spleef.27908/ https://www.spigotmc.org/resources/eggwars-new-ownership.42860/ https://www.spigotmc.org/resources/bedwars-rel.6799/ benim serverimde bu oyunlar ve...
  13. F

Yardım Scoreboard Sorunu

benim bütün mini oyunlarımın scoreboardı var oyun başlmasına geri sayım varken yanda soreboard var Spleef Oyun Haritasının Olduğu Dünya Adı SpleefMap Spleef Lobisin Olduğu Dünya Adı SpleefLobi Ben SpleefLobi Dünyasından oyuna katlıınca scoreboard gözükmüyor ama eğer SpleefMap dünyasından...
  14. F

Skript İstek

on teleport: if player's world is "world": set slot 4 of player to diamond named "&2&lHub Işınlayıcı" on rightclick: if player's tool is a diamond named "&2&lHub Işınlayıcı": execute player command "hub" Oyuncu her world dünyasına gidince elmas sayısı artıyor sadece 1 tane...
  15. F

Yardım İnfoBoardReborn Yardım

infboardreborn plugninde plotmepluginde arsa sahibi adı ve kaç arsası olduğunu yanda gösterme nasıl yapılır
  16. F

İstek Skript İstek

Oyuncu 5 dk afk kaldığı zaman world dünyasına ışınlansın ve eline bi item gelsin ona tıklayınca huba aktarılsın yapabilirmisiniz ?
  17. F

Yardım Skript Variables

Skriptle Oluşturulan Variable ScoreBoarddanasıl Gösteriilir ? İnfoBoardReborn Pluginininde Göstermek İstiyom Yapılırmı?
  18. F

İstek Arkadaşlık Skripti

Ark yazınca arkadaş listesi çıksın Ark help yazınca komutlar çıksın Ark ekle Ark kabul Ark reddet Ark msg Ark duyuru Sadece bunlardan oluşan bir Skript yapar misiniz
  19. F

İstek Skript Istek

Oyuncu lobi dünyasına gittiği zaman eline zümrüt gelsin ıstiyorum ve onu envanterden atamasın her lobiye gittiğinde zümrüt sayisi da artmasın yapabilir misiniz?
  20. F

İstek Skript Variables Yapma

Skriptle bir oyuncunun eggwars dünyasında ki ölme öldürme ve egg kırma sayısını variable nasil yapilir
  21. F

İstek Minigame Skript İstek

Bir minigame düşündüm 3vs3 (değisebilir) her 2 takim baslangicta bir gemide dogcak iki takimin gemisi ayri karsi karsiya gemiden vs yapacaklar herkes kitle istedgi esyalari satin alacak onla vs atacaklar sonra 5 dk gecti diyelim hala 2 takımdan enaz bir kişi hayattaysa onları bir kayığın içine...
  22. F

İstek Minigames Tabelasi Yapma

Tabela ile minigames girmek istiyorum bunu command signs pl ile yaptım tabelada kaç kişinin oyunda olduğunu nasıl gosterebilirim skriptle mesela world dünyasında ki online oyuncu sayisini gosterebilirmiyim ?
  23. F

Yardım Skript

options: ad: StalkerDal p: &2SUNUCU left click with golden hoe: executor is "{@ad}": if name of player's tool is "&a&lArena Wand": clicked block is set cancel event send "loc 1 ayarlandı" set {arena.loc1} to location of clicked...
  24. F

Tabelada Online Gösterme

Tabeleda world Dünyasında Online Kişiyi Göstermek İstiyorum Nasıl Yapılır?
  25. F

KatilKim Skript

Basiit Bir KatilKim Skript istiyorum Yapabilen varmı yada hazır varsa kod atabilrmisiniz