Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. mahmud118

Arkadaşımı trollicem

Korkunçlu Karı
  2. mahmud118

Bilgisayar Tercihi

3-3.5 sene evvel şu an ki bilgisayarımı 2. El almıştım. 3300 ₺ verdim ama sıfırı 6000 ₺ idi. Eğer anlıyorsan ikinci el öneririm. Elinden hemen çıkarmak isteyen insanlar sıfır fiyatına göre baya ucuza veriyorlar. Bilgisayar özellikleri : GTX960M - i7 4720HQ - 16 GB RAM - 17.3" Marka Model : Asus...
  3. mahmud118

Yardım Modlarda crash

UE GalacticraftCore{3.0.0} [Galacticraft Core] (GalacticraftCore-BETA-1.7-3.0.0.160.jar) UE GalacticraftMars{3.0.0} [Galacticraft Planets] (Galacticraft-Planets-BETA-1.7-3.0.0.160.jar) UE TConstruct{1.6.0d37} [Tinkers' Construct] (TConstruct_mc1.7.10_1.6.0d38.jar) UE TiCTooltips{1.1.8a} [TiC...
  4. mahmud118

Tek oturuşta bitti hocam. Sıkıntı orada zaten

Tek oturuşta bitti hocam. Sıkıntı orada zaten
  5. mahmud118

F

F
  6. mahmud118

Tüküreyim, yarın vizem vardı. Öğlen bir bölüm izleyeyim dedim, saate bak. Sonu da üzücü zaten...

Tüküreyim, yarın vizem vardı. Öğlen bir bölüm izleyeyim dedim, saate bak. Sonu da üzücü zaten, devam etmeyeceği de belli. F
  7. mahmud118

Yardım Minecraft Açılmıyor

Burada cracked launcher vermek yasak diye biliyorum. Önerebileceğim tek şey minecraft.net'ten indirip denemen. Ek olarak yardımcı olabileceğim şey ise, minecraft'ın açılmasa da bir log tutuyordur diye varsayıyorum. Gir .minecraft klasörüne oradan "crash-reports" klasörü ve "logs" klasörünü...
  8. mahmud118

[356 Mod] Minecraft Mucosoft ModPack 1.12.2 Extreme v3

Eğer RAM'iniz yetmiyorsa buyrun buradan bedavaya indirebilirsiniz : DownloadMoreRAM.com - CloudRAM 2.0 He Ekran Kartınızın Hafızası yetmiyorsa, onu da burdan bedavaya indirebilirsiniz : Download more VRAM!
  9. mahmud118

Profildeki karakterin origini neresidir acep_?

Profildeki karakterin origini neresidir acep_?
  10. mahmud118

StaffChat(Yetkili Sohbet) - VIDEOLU

Eline sağlık hocam
  11. mahmud118

Komik web site hataları

Gülmeme Challange'ta kullanırım konuyu
  12. mahmud118

Microsoft Azure bilgisayarını kullanarak test yapıyordu :hmm1:
  13. mahmud118

Profesyonel dolandırıcı ile bir günüm

Pekte profesyonel gözükmedi ama güzel kolpaymış
  14. mahmud118

Bunu ben de açamam :D Önümüzdeki bir kaç yıl da açamam heralde :D
  15. mahmud118

Bedava Minecraft Connects to Discord - Minecraft Hesabını, Discord Hesabına Bağlama! Discord'tan ban atılırsa, sunucudan da atma

Başlık kendini anlatıyor. Kullanımı ise şöyle: Oyuncu ilk olarak hesabını Discord'a bağlamalıdır. Bağlaması için sync kodunu: /discord sync yazarak alır. Ardından discord kanalına: !verify <sync-code> yazararak onaylar ve minecraft hesabı discord hesabına bağlanır. Eğer botun yeterince yetkisi...
  16. mahmud118

Yardım Dünyanın En Büyük Paketinin Gelişmesine Katkı Sağlayın

Konuda yazmıştım zaten, buraya da yazayım : Silent Gems modu ve yan modları Pixelmon ve yan modlarını da koyarsanız 18 GB'ta çıkar RAM :D
  17. mahmud118

Bir test kitabının cevap anahtarı yanlış olabilir mi

Ve I. de Sahra Çölü var sanırım
  18. mahmud118

Bir test kitabının cevap anahtarı yanlış olabilir mi

Hocam gönder soruyu bakalım istersen :D
  19. mahmud118

İstek sponge

Authme gibi AuthMod adında bir mod var. Essentials hakkında bir fikrim yok
  20. mahmud118

Minecraft Mucosoft ModPack 1.12.2 Extreme v2

Detaylı olur mu bilmem ama test edeceğim :D
  21. mahmud118

Caga adventure minecraft Metin 2 Hwang tapınağı BETA süreci bilgilendirme

Vize haftam başlamıyor olsa, yardımcı olmaya çalışırdım. Başarılar. Ama konu düzenine de ek olarak önem verseniz güzel olurdu; başlıkların kalınlığı, başlık renkleri, listenin kullanımı gibi. Böyle çok düm düz olmuş. O kadar kaliteli bir harita yapıyorsanız ama tanıtım kısmında üşenirseniz...
  22. mahmud118

Opengl VS DirectX

Vulkan konusunda bir fikrim yok. Ancak ilk kısımda, ne desem uygun olur bilmiyorum ama boş yapmışsın. Unity'de 50 satır yazarken C++ ile 5 satır mı yazıyorsun? Glut hiç kullanmadım ama sen hiç Unity kullandın mı? Ya da GameMaker ? Ya da bir türevi? Oyun motorları, objeyi otomatik çiziyor...
  23. mahmud118

Yalan Half Life 3 Çıkış Tarihi

Gabe reis ile konuyu tartıştım. Böyle bir veri sızıntısının nasıl olduğunu anlamış değil. SilenceOfNight adlı arkadaşın derin bağlantılarını bulmak için gerekli adımların atıldığını ve son verdiği bilginin bir yanıltmaca olduğunu söylememde sakınca olmadığını rahatlıkla ve böbürlenerek söyledi.
  24. mahmud118

Hey gidi hey

Yaşım on beşti, ben de vardım Herkes küçüktü, bizler saf Yine burdayım, olmuş yaş yirmi iki Tutmamış hayat bizi muaf Değiştirmiş benliğimizi Toy kişiliğimizi