Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. TheThyke

Yardım Nasıl Birisi Suncuya Girdmeye Çalıştımı Bakımda Yazı Çıkar

Spigot.yml messages: whitelist: Bu kısmı istediğin gibi degiştirebilirsin.
  2. TheThyke

Yardım Nasıl Birisi Suncuya Girdmeye Çalıştımı Bakımda Yazı Çıkar

Consoleden ; whitelist on oyun içinden yapmak için; /whitelist on ikisinden birini yazman yeterli. sadece whitelist'e alınan kişiler girebilir Birini whitelist'e almak için /whitelist add <isim>
  3. TheThyke

Tabela Ench Plugini

yıllardır bu plugini kullanırım tavsiye ederim. https://dev.bukkit.org/projects/enchantsign-shop Fakat pluginin bir bugu var o bugu da önlemek için bu skripti kullanmanız gerekli. on sign edit: if line 1 is "&6[enchant]": cancel event send "&6Bug yapmayı acilen bırakman...
  4. TheThyke

İstek paket alındı konu kapatılsın

@BaranArslanMRJ Piyasadaki görüp görebilecegin en iyi survival plugin paketi bu arkadaşın elinde tavsiye ederim.
  5. TheThyke

bu insanlar nereye reklam yapacak?

Yazdığımı okuduğuma emin misin? eminsen çok üzücü cümlede anlam konusunu tekrar et derim.
  6. TheThyke

bu insanlar nereye reklam yapacak?

burası minecraft forumu olarak bilindi keşke forum.minecraft olarak o bölüm kalsaydı böyle kitle kaybedilir benim düşünceme göre rakip sitelerinize hit kazandırıyorsunuz 5 6 yıldan fazladır zaten sabit forumlar var ne bileyim knight online için metin2 için gta5 için csgo için pubg için vs...
  7. TheThyke

Faction Sunucusunda Olması Gereken Pluginler

"iConomy" Pluginini tercih etmem essentials economy işini daha iyi yapıyor bence "Plotme" Plotme plugini yerine Plotsquared tercih ederim daha güncel. "AlphaChest" Alphachest Yerine playervaults pluginin tercih ederim alphachest 'de son zamanlarda çok fazla bug var. "AntiJoinBot" 2016 2017...
  8. TheThyke

Oyundaki bütün exp kazanmayı kapatmak istiyorum

Arkadaşlar selam oyunda hiçbir şekilde xp kazanılmamasını istiyorum yaratıklar maden fırından alınan şey farmdan alınan şey komple bu tarz bir skript yazılabilir mi? bildiginiz var mı veyahut plugin var mı bildiginiz
  9. TheThyke

Türkiyede Raid sunucu???

Ben 2012 den beri minecraft sunucusu açan biriyim daha önce türkiyede raid tarzında bir sunucu açıldığını görmedim.
  10. TheThyke

Türkiyede Raid sunucu???

Ben raid sunucusu açılırsa ufak kitle değil de minecrafti 5 6 yıldır oynayıp ara verip ama görürse hoşuna gidip oynayacak tarzda bir sunucu olacagını düşünüyorum beni maddi anlamda hiç problemim yok tek problemim bildiginiz gibi raid sunucular 30 40 kişide çok zevkli olmaz en az hiç degilse...
  11. TheThyke

Türkiyede Raid sunucu???

Tam olarak factions değil şuanki türkiyedeki factions algısından çok uzak
  12. TheThyke

Türkiyede Raid sunucu???

Merhabalar arkadaşlar türkiyede hiç raid sunucu var mı? daha önce açan gördünüz mü 2 haftadır yabancı bir raid serverde oynuyoruz ve bayagı eğlenceli Maddi ve ve manevi (bilgi ve ekip) konusunda yeterli imkana sahibim Raid tarzı bir sunucu açsam sizde türkiyede yeterli bir oyuncuya ulaşabilir...
  13. TheThyke

what?

what?
  14. TheThyke

Yeni veya Eski Crash Clientlerini ve İstediğiniz Hileleri Engelleyin / ViaVersion & ModChecker

Bugün arkadaş bana da yardımcı oldu teşekkür ederim dostum forumdaki en yararlı konulardan birisi olabilir.
  15. TheThyke

Yardım Oyuncu farketmezsiniz sunucuya lag giriyor

Timings: Aikar's Timings Viewer Sunucuya durduk yere hiçbir şey yokken lag giriyor user farketmezsiniz fakat user fazla olunca daha çok oluyor. Loglarda serverin genel olarak hataları: - [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerPortalEvent to Skript v2.2-dev20...
  16. TheThyke

Chestshop türkçe son versiyon

Chestshop kullanmanızı önermem PlayerVaults plugini tercihim.
  17. TheThyke

Minecraft'a RTX Desteği Geliyor

Videosu da var keşke videosunu da koysaydın konuya
  18. TheThyke

Yardım Hiçbir sorun yokken tps'in birden düşmesi?

Ben skriptlerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama ..
  19. TheThyke

Mesela ne gibi örnek verebilir misin?
  20. TheThyke

https://timings.aikar.co/?id=8ca6411c01df4f4dbcf9adcce9bd2d60 tps 14 15 ken çektim durduk yere hiçbir şey yokken user farketmezsizin tps düşüyor 15 20 saniye sürüyor sonra 19.70 altına düşmüyor ama 15 20dk da bir oluyor neredeyse timingsden baktım da fazla bir şey anlamadım yardımıc olabilir...
  21. TheThyke

Minecraft serverlerinde DDOS oranı ne alemde

İlk önce gelip sana bot atıyorlar sonra discorduna gelip aa admin selam sunucu çöktü sanırım ben bot koruma hizmeti veriyorum diyorlar sana 50 100tl ye bir şeyler satmaya çalışıyorlar yok dersen sunucuna sabah akşam saldırı yapıyorlar aldın diyelim korumayı sana daha sonradan güncellemesi geldi...
  22. TheThyke

İstek x süresi kadar oyunda duran herkese y itemini verme skripti

x süresi kadar oyunda duran herkese y itemini verme skripti
  23. TheThyke

Yardım Jobs Reborn lag sorunu?

0 laglı sunucuma jobs rebornu yükledikten sonra lag girmeye başladı bunun bir ayarı var mı? herhangi bir hata yok fakat timingslerde jobs plugini çok şey kullanıyor gösteriyor
  24. TheThyke

Ücretli konu tasarımı yapabilecek arkadaş arıyorum ?

Selamlar dostum 4-5 arkadaşla konuştum hazır hazır şeyleri alıp aynısın editleyip 30 40tl gibi fiyatlar belirliyorlar AtomyTR diye bir arkadaş var konu tanıtımları mevcut ben o arkadaşı öneririm kendim de 10 gün önce o arkadaşa yaptırdım.