Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. EnesA

Minecraft

Bu işi pekiştirmek kavramak için localhost bir sunucu kurup plugin paketlerini yükleyerek deneyebilirsiniz. Deneyimli olmadan herkese açık sunucu açarak emeklerinize yazık etmiş olursunuz. Youtube üzerinden veya forumumuzdan localhost, plugin kurma gibi konuları bularak deneyim...
  2. EnesA

İlk Sunucu Background Denemem

Malzemelerin birbirinden bağımsız ve düzensiz olmasından yana ilk deneme için pek kötü sayılmaz daha kötülerini görmüşümdür. Gelecek çalışmalarınızı forumdan bekliyor olacağım
  3. EnesA

Spotify Yıllık Özet 2019

Bende çok şey öğrenebildim, sayenizde :huh:
  4. EnesA

Nedir bu benim çektiğim konu?

emperyalist güçlerin oyunları
  5. EnesA

Spotify Yıllık Özet 2019

Ben şarkıya para vermemek için her zaman cadde üzerindeki dükkanları kullanıyorum. Ay sonu zengin olursam belki para vererek dinliyorum
  6. EnesA

Spotify Yıllık Özet 2019

7. EnesA

Spotify Yıllık Özet 2019

Spotify Yıllık Özet 2019 Müzik severlerin telefonlarında, ceplerinde istedikleri zamanda müzik dinleme uygulaması olan Spotify, 2019 yılı için kullanıcıların istatistiklerini inceleyen bir uygulama geliştirmiş ve kullanıma sunmuştu. Spotify Yıllık Özet daha önceden de yapılmış ve gelenek haline...
  8. EnesA

Mucosoft Sunucu Hizmetleri

Aynı şekilde bunu bende düşündüm ve en az 1-2 yıllık nakit para olmasına karar verdim. Kullanıcıların aldığı hizmetten en iyi şekilde yararlanması, web sitesinin kullanımı (ek olarak mobil uygulama yaparak kullanılırlığı arttırmak) gibi çözümler için güzel bir miktar da para gerekiyor...
  9. EnesA

ben burda üşüdüm fıstık bey

ben burda üşüdüm fıstık bey
  10. EnesA

'Kim Milyoner Olmak İster?' Ödül Kesintisi! %20 vergi.

Kim %20 Vergili 1 Milyon İster isminin daha uygun olduğu hadise
  11. EnesA

12. EnesA

Hedefim o yöneydi ama yolu kapattılar :üzgün:

Hedefim o yöneydi ama yolu kapattılar :üzgün:
  13. EnesA

Sadece isimlerin değiştiği forumdan herkese selam :blobwave:

Sadece isimlerin değiştiği forumdan herkese selam :blobwave:
  14. EnesA

:şapka:

:şapka:
  15. EnesA

Birdenbire Modumuzu Düşüren Anlar

İlk sıraya bir mekana alınmamak yazılsaydı güzel olurdu. Bir yere alınmamak, kovulmak... o ay yapacağın bütün her şeyde etkisini gösterir
  16. EnesA

Karışık Kelime Bulmaca

Yarışma bitmiş ve ödüller verilmiştir.
  17. EnesA

18. EnesA

BİR TÜRK İŞLETİM SİSTEMİ! Kendi yapmış olduğum işletim sistemim!

Matematik bile dört işlem ile başlar kendini geliştirmenle devam eder. Yazılım da aynı mantıkta. Başlangıcın kimilerine göre kötü olsa bile kendini geliştirmenle iyi yerlere gelmen mümkün. Hayellerinin peşinden koşmayı bırakma.
  19. EnesA

pişti

pişti
  20. EnesA

Mecburiyet...

Mecburiyet...
  21. EnesA

31.01.2019 > Moderatör 31.05.2019 > Emektar

31.01.2019 > Moderatör 31.05.2019 > Emektar
  22. EnesA

fıstık bey hoşça kalın :(

fıstık bey hoşça kalın :(