Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. Iskefiyeli18

Ben ShyBee, yeni üyeyim!

yolunuzu şaşırmış olabilir misiniz
  2. Iskefiyeli18

Yalan Half Life 3 Çıkış Tarihi

Keşke şu yalan zamazingosu kalksa
  3. Iskefiyeli18

Bilgisayarım Overwatch'ı kaldırır mı ? Overwatch 2020 yılbaşında indirime girer mi ? yıl başında kısa bir süreliğine ücretsiz olur mu ?

Overwatch indirimleri hiç tahmin edilemiyor. Ben yaz boyu indirime girer diye bekledim girmedi ama önceki sene girmişti. Belirli bir programa göre yapmıyorlar demek ki. Ücretsiz oynama meselesi de bildiğim kadarıyla her yıl mayıs ayında oyun yeni bir yıla girdiğinden ücretsiz 1-2 hafta...
  4. Iskefiyeli18

Çıkartma yılbaşı geliyor

Çıkartma yılbaşı geliyor
  5. Iskefiyeli18

Huawei Mi İphone mu

Iphone dediğimiz ürün kullanıcı tokatlamaya eğilimli bir ürün. Tamam kendine has bir işletim sistemi var ama bazı insanlar konu Iphone olunca Android telefonlara öcü gözüyle bakıyor. Telefonunuzun başına bir şey gelse Iphone'ların tamiri çok daha pahalı Kamerayı koruyan cam için Apple safir...
  6. Iskefiyeli18

Yardım Sistem hk. Öneri

Kullandığım notebookta 1660ti var, mobil versiyonu değil muhtemelen çünkü masaüstü versiyonundan performans açısında herhangi bir eksiği yok gözlemlediğim kadarıyla. Notebook olmasına rağmen ısınma sorunu da yaşamadım şu ana kadar. Diğer kartlar hakkında yorum yapamayacağım ancak 1660ti...
  7. Iskefiyeli18

x-x Kaçtır? [Kanıtladık!]

matematiği bırakın minecraft oynayın
  8. Iskefiyeli18

Yılın en iyi akıllı telefonları!

Lütfen sen de okuyup geç, kopyalayıp forumda paylaşma
  9. Iskefiyeli18

Forumda "alıntı konular açılamaması" diye bir kural yok. Varsa da ben görmedim. https://forum.gamer.com.tr/kurallar/ Ancak etik olmayan bir davranış kopyala-yapıştır konu açmak. Zaten bu sizin ilk yapışınız da değil. Mesela...
  10. Iskefiyeli18

Başına sonuna neresine (A) koyarsanız koyun konunuz kopyala-yapıştır baştan sona. İnsanların google'a yazıp tek tıkla ulaşabileceği şeyleri komple alıp hiçbir katkıda bulunmadan buraya konu olarak açınca foruma katkı sağlamış olmuyorsunuz. Zaten kaynağı bile sonradan eklemişsiniz. Yaptığınız...
  11. Iskefiyeli18

Kopyala-yapıştır olmayan konularınızı görmek dileğiyle http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/bilim_ve_teknoloji/1604030/iste_2019_un_en_iyi_akilli_telefonlari.html
  12. Iskefiyeli18

Hava Olaylarının Yönetilmesi Mümkün mü? (HAARP)

HAARP muhabbeti yıllar önce bitti sanıyordum.
  13. Iskefiyeli18

Yakın arkadaşını telefona ne olarak kaydedersin?

kaydetmem numarasını ezbere bilirim
  14. Iskefiyeli18

forumdan kalıcı olarak uzaklaşıyorum.

aklı başında biriydi de iyi biri midir tartışılır
  15. Iskefiyeli18

Davet Mucosoft | Instagram

Instagram hesabına özel konu açmak mı
  16. Iskefiyeli18

aaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

17. Iskefiyeli18

Yalan bu konu sadece bildirim gelsin diye açılmıştır

Hukuk kazandım konulu post olabilir mi
  18. Iskefiyeli18

19. Iskefiyeli18

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  20. Iskefiyeli18

21. Iskefiyeli18

Anket Çekiliş, Haber, Topluluk İçeriği Bildirimleri

Şu anda oy verdiğim sırada "olmamalı" diyenlerin sayısı daha fazla ki benim garibime gidiyor. Ben minecraft oynamayan, haftanın skriptiyle veya çekilişlerle ilgilenmeyen, makaleleri görmek istemeyen, sadece eski arkadaşları görmek için foruma giren biriyim. Bu bildirimleri görmemin bana da...
  22. Iskefiyeli18

23. Iskefiyeli18

Profil Fotoğrafı lazım

Beğendiğin bir film/dizi/oyun falan yok mu bul kendine bişeyler. pp satın almaya kalkanı ilk defa görüyorum
  24. Iskefiyeli18

Hızlı ve Öfkeli 9 | Fast and Furious 9 Hakkında Bilgiler

Halbuki iki videonun da yorumlarında yazıyordu. Gözünüzden kaçmış olmalı...
  25. Iskefiyeli18

Build Geliştirme Yöntemleri

Elinize sağlık ancak konuda build geliştirmeye yönelik bir bilgi yok. Build yeteneklerini geliştirmek isteyen biri zaten kendi isteğiyle youtube videoları izleyebilir