Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. Iskefiyeli18

Oyun fiyatları ve Steam "Black Friday" indirimleri

Merhabalar, Rainbow Six Siege almayı planlıyordum ve bunun için Black Friday indirimlerini bekliyordum, ancak kısa bir süre önce oyun indirime girdi ve 50 tl oldu. Ben de almak ile beklemek arasında kaldım. 2017 yılının Black Friday indirimlerini hatırlayan, bu sene yapılması muhtemel...
  2. Iskefiyeli18

Forumun yeni düzeni hakkında

Merhabalar, Bildiğiniz üzere forumda yepyeni bir sistem aktif oldu ve mitingler yapılmaya başlandı. Ancak miting konularını okuduğunuzda, -doğal olarak- hep birbirine benzer vaatlerle karşılaşıyorsunuz. Bir forum ortamında ne kadar ileriye gidebilirsiniz ki? Her şeye rağmen, foruma yepyeni...
  3. Iskefiyeli18

Yükseltilmesi gereken parça desteği

Merhabalar, Bugün sizin bilginize ihtiyacım var. Şimdi durum şu; Benim bayağı alt seviye bir sistemim var. Arasıra cs:go oynuyorum ancak sık sık atmalar yaşıyorum hele son güncellemeden sonra, hatta bazı haritalara hiç giremiyorum. Anlık dolar kurunda pc alacak değilim şu anda, bana atmadan...
  4. Iskefiyeli18

Altyazı-Dublaj tercihi

Merhabalar, Bu konuda sizlerden küçük bir soruya cevap vermenizi isteyeceğim. İzlediğiniz yabancı dizilerde ve filmlerde altazıyı mı yoksa dublajı mı tercih ettiğinizi soruyorum. Herhangi bir getirisi yok, yalnızca fikrinizi almak ve ankete katılım istiyorum. Katılım çok az olursa...
  5. Iskefiyeli18

Half-Life konusunda yardım lazım

Merhabalar, Yaz indirimlerinde efsanenin anısına Half-Life: Source aldım. Oyuna girdim oynadım biraz ama steam klasöründe Half-Life Source diye bir dosya yok, Half Life 2 klasörü var klasörün içinde de hl2 uygulaması var, tıklayınca da Half-Life 2 giriş ekranı falan geliyor, başlangıç butonu vs...
  6. Iskefiyeli18

Oyun açarken hata alıyorum

Merhabalar, Öncelikle söyleyeyim, print screen tuşu çalışmıyor, acele açmam gerekti konuyu, telefonla çektim. Arkadaşlar mesaj attı işte Zula diye bi oyun oynamaya başladık bilmem ne diye. İndirdim, oynayayım dedim ama garip bir hata aldım, yardımcı olursanız sevinirim
  7. Iskefiyeli18

Dosya transferine kapalı belleği nasıl kırabilirim?

Merhabalar, Elimde bir bellek var ve bu belleği kullanmam gerekiyor, fakat bellek ders belleği, yani içinde ders konuları var ve kesinlikle dosya transferi yapılamıyor. Bunu kırmanın bir yolu var mı? (Biçimlendirmek olmaz, içindeki dosyaları kaybetmemem gerekiyor.?
  8. Iskefiyeli18

Chunk yükleme sorunu

Merhabalar, Minecraft'ta chunk ayarını 7 ve üzeri yaptığımda bulunduğum chunk üzerinde farklı, saydam bir chunk oluyor. Yani biraz uzakta düzlük var fakat ben dağ görüyorum, ama düzlükte yürüyorum. Sorunun kaynağı nedir?
  9. Iskefiyeli18

Browser Tanıtımı | Maxthon Cloud Browser

Merhabalar, 1 saatlik boş alanımda yararlı bir şeyler yapayım dedim. Yani kısmen. Torch Browser'ın artık çalışmaması ve Vivaldi'ye ısınamamam sebebiyle yeni browser aramalarına giren ben, indirip kullanmadığım bu browser'a Google Chrome'dan bıktığım için tekrar başvurdum ve aslında ne denli...
  10. Iskefiyeli18

Wireless USB Adapter şeysisini kuramadık

Merhabalar, TP LINK TL-WN727n isimli başlıkta yazan değişik şeyden aldık. Kurulum CD'sini taktığımızda bilgisayar okumadı. CD'ye nereden ulaşabileceğimizi bilemiyoruz, bulamadık. Kuramadık yani. Konu hakkında bilgisi olanlar bir el atarsa sevinirim.
  11. Iskefiyeli18

Forumda türeyen sahte hesap hakkında

Öncelikle selamlar hepinize, Forumdan ayrılmamın ardından Ryan21 isminde bir arkadaşımız bu fırsatı değerlendirmeye çalışıp eski -çok çok eski- kullanıcı adımı kullanarak kendince popüler olma amacına girmiş, belki de ismimi karalamaya çalışmıştır. Malum zat ve hesap ile hiçbir alakam yoktur...
  12. Iskefiyeli18

3 Temmuz'u unutmadık

Bugün 3 Temmuz. Unutursak kalbimiz kurusun. Asla değişmeyecek gerçek; 2010-2011 SEZONU ŞAMPİYONU TRABZONSPOR'DUR! Bu yolda ilerleyeceğiz, durmayacağız ve susmayacağız! Allah adaletli olmayı emretti! Bugün; tarih boyunca kavga edenlerin, siyasilerin, yöneticilerin Trabzonspor'un...
  13. Iskefiyeli18

3 Temmuz şike bayramınız kutlu olsun

2010-2011 sezonunda Trabzonsporun şampiyoluğunun çalınmasının üzerinden tam 4 yıl geçti. Hepinizin 3 Temmuz şike bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
  14. Iskefiyeli18

Efsane browser - Vivaldi

Daha önce farketmeden foruma tanıttığım Torch Browser'ın sorun çıkarmasından sonra yeni tarayıcı arayışına girdim ve Maxthon gibi farklı tarayıcılar denedikten sonra Vivaldi'yi buldum. Uzantısı yok fakat arayüzü ve hızı sebebiyle kullanıyorum. Dedim niye önermeyeyim. Şöyle hoş bir arayüzü var...
  15. Iskefiyeli18

Tarayıcı temamızı paylaşıyoruz

Hadi bakalım, herkes tarayıcı temasını paylaşsın, beğendiğim olursa araklarım, isteyene arkaplanı atarım. Not; Torch browser kullanıyorum.
  16. Iskefiyeli18

Rastgele gezerken bulduğum İslami içerikli konuşma

Merhabalar, Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki, yobaz diye tabir edebileceğiniz insanlardan değilim. Dinine aşırı bağlı bir insan da değilim. Youtube'da müzik dinlerken kendimi birden bu videoda buldum ve adamın anlattıkları fazla hoşuma gitti. Aslında videoyu atmak yerine yazmak gibi bir...
  17. Iskefiyeli18

Temiz Simcity 5 linki olan var mı?

2 farklı yerden indirdim, biri virüslü diğeri sorunlu. Elinde temiz, sorunsuz Simcity 5 linki olan var mı? Eğer bildiğiniz güzel, benzer bir oyun varsa önerebilirsiniz de. Cities in Motion 1-2, Cities XL-XXL, Cities Skylines, Simcity 4-3000-2000-1000, Banished dışında tabii. Cities Skylines...
  18. Iskefiyeli18

[ÇÖZÜLDÜ]Windows 8 sekme değişimi çalışmıyor

Merhabalar, Win8'de fareyi sol üste getirdiğimiz zaman sekmeler çıkıyordu fakat artık çıkmıyor. Bu benden kaynaklı bir arıza mı? Eğer öyleyse nasıl düzeltebilirim? Ayrıca sağ taraftan çıkan menü de artık yok, ve uygulamalarda fareyi alta getirdiğimizde görev çubuğu çıkmıyor.
  19. Iskefiyeli18

Oyun içi tuş değişimi

Merhaba, SKILL isimli oyuna başladım, fakat F klavye kullandığımdan kontrol tuşlarını değiştirmek istedim. Geri gitme tuşunu S tuşundan İ tuşuna almak isterken hata verdi, kullanıldığını söyledi. oyun içerisinde İ tuşuna bastığımda fare hassasiyetini düşürüyor, değiştiremiyorum. Değiştirilmiyor...
  20. Iskefiyeli18

Marmara'daki depremler hakkında

Merhabalar, Coğrafya dersinden de aldığım gazla birlikte İstanbul tarihindeki depremlerle ilgili bir şeyler araştırmak istedim. İlk olarak 10 Eylül 1509 depremine bakalım. Marmara Denizi'nde, Adalar civarlarında olan bu deprem, 7 şiddetinden daha büyüktür ve büyük yıkıcılığı sebebiyle "Küçük...
  21. Iskefiyeli18

DDR3 RAM slotuna DDR2 RAM takılabilir mi?

Anakartımda 2 boş RAM slotu var, birinde DDR3 2GB RAM takılı. Şimdi elime DDR2 2GB RAM geçti ama slotların ikisi de DDR3 destekli olduğundan takamıyorum. Araştırdım falan ama yeterli bilgi yok. Kesip biçmekle falan olmaz mı veya takmanın bir yolu var mı?
  22. Iskefiyeli18

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı

Fenerbahçe otobüsüne saldırı olmuş, geçmiş olsun bir Trabzonlu olarak ben de üzüldüm ama ne malum Trabzonular tarafından yapıldığı? Rize maçından farklı galibiyetle çıkmışsınız ne malum Rizeli olmadığı? Rize ile Trabzon yan yana Sürmene ilçesinde gerçekleşmiş olay, Sürmene de Rize'ye yakın zaten...
  23. Iskefiyeli18

Gürcistan'da çektiğim epik fotoğraflar

Resimlerin hepsinin efektli olmasının sebebi ters ışık nedeniyle bütün fotoğrafların karanlık çıkmasıdır :( Efekt ile aydınlatabildim sadece, efektsiz halleri kayıp :( "Efekt var" falan diye kötülemeye çalışmayın yani :( Fotoğrafların hepsi 3.15MP dandik Samsung kamerasıyla alelacele çekilmiş...
  24. Iskefiyeli18

MinecraftTürk Haxball Partisi

ODA EPİK İNTERNETİM YÜZÜNDEN KAPATILDI :(
  25. Iskefiyeli18

Telefon tercihi konusunda tavsiyeye ihtiyacım var

Merhabalar, Önümüzdeki 3 gün içerisinde yeni telefon almayı düşünüyorum. Bir süredir telefonlar hakkında bilgim yüksekti, piyasayı takip ediyordum ama araya okul vs girince ipin ucu kaçtı. Şu anda piyasa hakkında pek bilgim yok. Şu ana kadar GMD almayı düşünüyordum ama yakın fiyata artık daha...