Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. Samet_Erturk

Minecraft - En Çok Kullanılan Pluginler Ve Ne İşe Yarar ??

Merhaba Ben @Samet_Erturk Bugün Sizlerle En Çok Kullanılan Pluginler'i Tanıtıcam .. İyi Forumlar Dilerim :D (Yazı Editlenmiştir) AlphaChest ---> Sanal Sandik Gorevini Gorur. AntiJoinBot ---> Bot Saldirilarina Karsi Koruma.(Ama Çok İş Görmüyor) AuthMe ---> Oyuncu Kayit Sistemidir...
  2. Samet_Erturk

ReallyWCraft ! Bomba Gibi Geliyoruz ..

ReallyWCraft Bomba Gibi Geliyoruz ! Sunucu Sürüm : 1.8x Sunucu İp : ( Discordumuz : ! ȒΣYłƵ ↬ iSametYT#7076 ) (Yakında Ücretli Sunucu Açılacaktır !) NOT: Sunucu Bana Ait Değildir!
  3. Samet_Erturk

Türk Harekat Şarkısı !! - Samet Ertürk

Bence İzlemeden Geçme ! Siz Yeniden Başlatmayın Diye 1 Saatlik Yayınladık ! 1K Aboneyiz Devamı Gelicek Umuyorum <3 Link :
  4. Samet_Erturk

Faction İçin Gerekli Pluginler!

NOT: Fazladan Plugin Ekleyebilirsiniz. Bu Pluginleri Yüklediğinizde (Map Varsa) Sunucu Hazır Olacaktır .. Plugin Listesi: AlphaChest AntiJoinBot AuthMe ChestShop Citizens ClearLagg CompatNoCheatPlus ConbatLog Essentials Factions iConomy iDisguise Jobs LegendaryMessages LetItRain Lockette...
  5. Samet_Erturk

İstek İstek Üzerine Troll Skinler!

İstek Üzerine Troll Skinler! Arkadaşlarınıza Troll Yapmaya Devam Edin Diye :yıkıl: Masaüstüne Alıp İşini Görebilirsin.. @Samet_Erturk
  6. Samet_Erturk

Minecraft Sunucu Önerirseniz Sevinirim.

Minecraft Sunucu Önerirseniz Sevinirim .. Hayırlı Günler Dilerim ..
  7. Samet_Erturk

Selamun Aleyküm Herkese Hayırlı Günler

Ben Samet_Erturk, yeni üyeyim!