Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. TheThyke

Oyundaki bütün exp kazanmayı kapatmak istiyorum

Arkadaşlar selam oyunda hiçbir şekilde xp kazanılmamasını istiyorum yaratıklar maden fırından alınan şey farmdan alınan şey komple bu tarz bir skript yazılabilir mi? bildiginiz var mı veyahut plugin var mı bildiginiz
  2. TheThyke

Türkiyede Raid sunucu???

Merhabalar arkadaşlar türkiyede hiç raid sunucu var mı? daha önce açan gördünüz mü 2 haftadır yabancı bir raid serverde oynuyoruz ve bayagı eğlenceli Maddi ve ve manevi (bilgi ve ekip) konusunda yeterli imkana sahibim Raid tarzı bir sunucu açsam sizde türkiyede yeterli bir oyuncuya ulaşabilir...
  3. TheThyke

Yardım Oyuncu farketmezsiniz sunucuya lag giriyor

Timings: Aikar's Timings Viewer Sunucuya durduk yere hiçbir şey yokken lag giriyor user farketmezsiniz fakat user fazla olunca daha çok oluyor. Loglarda serverin genel olarak hataları: - [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerPortalEvent to Skript v2.2-dev20...
  4. TheThyke

Yardım Hiçbir sorun yokken tps'in birden düşmesi?

https://timings.aikar.co/?id=8ca6411c01df4f4dbcf9adcce9bd2d60 tps 14 15 ken çektim durduk yere hiçbir şey yokken user farketmezsizin tps düşüyor 15 20 saniye sürüyor sonra 19.70 altına düşmüyor ama 15 20dk da bir oluyor neredeyse timingsden baktım da fazla bir şey anlamadım yardımıc olabilir...
  5. TheThyke

İstek x süresi kadar oyunda duran herkese y itemini verme skripti

x süresi kadar oyunda duran herkese y itemini verme skripti
  6. TheThyke

Yardım Jobs Reborn lag sorunu?

0 laglı sunucuma jobs rebornu yükledikten sonra lag girmeye başladı bunun bir ayarı var mı? herhangi bir hata yok fakat timingslerde jobs plugini çok şey kullanıyor gösteriyor
  7. TheThyke

İstek Stabil Boss plugini ?

Bütün ayarları olan damagelerinde doğmasında zamanlamasında sıkıntı olmayan boss plugini bilen var mı arkadaşlar neredeyse hepsi sıkıntılı Sürüm: 1.8 1.13
  8. TheThyke

Yardım websend fix this bug hatası

websend böyle bir hata veriyor siteden bir şey alınca direk böyle hata geliyor
  9. TheThyke

Yardım Bir dünyada factions kapatma?

iyi günler arkadaşlar 1 dünyada klandakiler birbirine vuracak şekilde nasıl ayarlarım? yani pvpeventi yapıyorum ama aynı klanda oldukları için birbirlerine vuramıyor o ayrı dünyada nasıl kapatabilirim böyle bir ayar var mı bilen yardımcı olabilir mi?
  10. TheThyke

Yardım Tab Plugini sorun

Oyuna birisi girdiğinde otomatikmen böyle oluyor [Genelsezeroxhg] yazan kısım Tab Reload yazınca olması gereken gibi oluyor Kullandıgım tag plugini: https://www.spigotmc.org/resources/tab-1-8-x-1-12-x.50065/ son sürümünü kullanıyorum
  11. TheThyke

Durduk yere tps düşüyor hiçbir hata olmadığı halde.

konu silinebilir.
  12. TheThyke

Yardım Skript PlayerPortalEvent Hatası veriyor

Bunu Nasıl çözebilirim panelde saniyede 5-6 kere bunu veriyor.
  13. TheThyke

Yardım Litebans scanning yazısını kapatma

her oyuncu girince bütün oyuncuları tarıyor arkadaşlar bunu nereden kapatabilirim config içinden?
  14. TheThyke

Yardım Bungeecord kurduktan sonra consolda çıkan garip yazılar?

bu tarz yazılar çıkmaya başladı arkadaşlar çözüm öneriniz var mı?
  15. TheThyke

Yardım CrateReloaded Plugini sorunu

İyi günler cratereloaded'da kasaların hologramını ayarladım fakat ayarladıktan sonra böyle bir hata vermeye başladı kasalarda sorun yok ama hologramlar gitti daha önce böyle bir sorunla karşılaşan çözüm yolunu bilen var mı? [CrateReloaded] Crate Premium must have an animation length gre ater...
  16. TheThyke

Yardım PlotSquared arsa hatası

p auto yazdıktan sonra veyahut p home yazdıktan sonra burada otomatik doğuyor ve nocheatplus yüzünden hareket edilmiyor bütün arsalarda böyle nasıl düzeltebilirim? https://i.hizliresim.com/YdN3d2.png (resimi buraya yüklüyemedim kusura bakmayın)
  17. TheThyke

Yardım Console renkli yapma?

Consolu bu tarz renkli nasıl yapıyoruz bilgisi olan varmıdır arkadaşlar?
  18. TheThyke

Stabil AntiHile plugini önerisi?

arkadaşlar antihile plugini almak istiyorum direk spigotmc üzerinden bildiginiz gibi 20 dolardan aşşagıya yok 1 kere alınacak bir şey bu şu an en stabil ve düzgün antihile plugini nedir öneriniz var mı?
  19. TheThyke

İstek şu an stabil ve en az hatalı görev plugini?

Stabil ve en az hatası bugu olan görev plugini nedir arkadaşlar?
  20. TheThyke

İstek Bu Hangi plugin?

Chatta oyuncunun üstüne tıklayınca bu tarz bilgileri gösteren pluginin ismi nedir arkadaşlar?
  21. TheThyke

Çok ufak bir konuda yardıma ihtiyacım var

Merhabalar arkadaşlar skript ile ilgili bir sorum olacak çok fazla skript bilgim yok fakat 1 konuda yardıma ihtiyacım var bu skript ile lapis kırarken içinden bu item çıkıyor fakat bu iteme description kısmı eklemek istiyorum ve ench basılı şekilde yapmak istiyorum fakat nasıl yapabilecegimi...
  22. TheThyke

Kimin inventory 'sinde ne item var loglıyacak bir plugin?

Kimin inventory 'sinde ne item var loglıyacak bir plugin var mı bildiğiniz arkadaşlar? yani serverde herhangi bir bug türevi bir şey yapanları kontrol etmek amaçlı
  23. TheThyke

Stabil Çalışan güncel jackpot tarzı plugin?

Stabil Çalışan güncel jackpot tarzı plugin biliyorsanız yazar mısınız arkadaşlar? script kullanmak istemiyorum plugin tercihim.
  24. TheThyke

Sunucuma Yönetici ariyorum

Daha önce hub sunucu yönetmiş arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim tanıdıgım kişilere sunucun yönetim paneline kadar verip bütün yetkiyi ona vermeyi düşünüyorum sınavdan dolayı ben sunucuya giremiyorum aylık gelirin %50 side onun olucak herhangi bir para talep etmiyorum sadee...
  25. TheThyke

Sunucuma Yönetici Arıyorum

İyi günler arkadaşlar HUB Sunucum Var Sunucumuza Günlük ortalama 100 Kişi Kayıt oluyor Öglenleri +30 Aksamlari +75 Kişi Oluyoruz Sunucuma Yönetici Arıyorum Forumda saglam referansları olan veya benim tanıdıgım birisi olursa sevinirim Yöneticinin görev yetki ve sorumlulukları için iletişime...