Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Arama sonuçlarınız

1. AssassinDaan

Davet EmDan | Orta Dünya, Eğlence - Yardım/Destek - Sohbet Sunucusu

1. Ak Divan Toplantısı: Katılımcılar: [email protected]#0026 + @➥ !HypnosEmo#6629 + @Alprn#0001 Kararlar: > Irk sistemi kaldırılacak. Oylar: 3/0 (yes/no) Onaylandı > Gereksiz kanallar tespit edilip kaldırılacak. Oylar: 3/0 (yes/no) Onaylandı Gereksiz Kanallar/Kaldırıldı: +Tuttu Tutmadı + Hikaye Devam...
  2. AssassinDaan

Aktif ve her gün kendini geliştiren bir sunucu arıyorsan bekleriz! :fırın: Davet Linki: hd3YWTs Bekleriz! Önerilerinizi ve görüşlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz. :şapka:
  3. AssassinDaan

Eklenenler: +#botmesajöneri kanalı açıldı. +Gereksiz veya Arşiv kategorisi açıldı. +Sunucu İstatistikleri Resmi bota geçirildi. +Yeni etkinlik yayınlandı. Bot Mesaj Öneri: Merhaba, #botmesajöneri kanalı açılmıştır. Her öneriden minimum 1000GL, Maksimum 100000 GL kazanabilmektesiniz. Her öneri...
  4. AssassinDaan

Eklenenler: + Süper Üye rolü oluşturuldu. + #süperüyetalebi adlı kanal oluşturuldu. + Partner Sohbet gereksiz olduğu için silindi. Süper Üyelik Sistemi: Sunucumuza yeni eklenmiş olan süper üyelik sistemini biraz açmak gerekirse belirli koşullara uyan kişilere verilecek hediye çeşidi rol. Peki...
  5. AssassinDaan

Minecraft Lama Nedir?

En çok gri halı yakışıyor.:durt: Halı renklerine göre değişmesi iyi olmuş bence :D
  6. AssassinDaan

(YENİ ETKİNLİK) Zor Bilmeceler #3

Cevap: Windows açık kalmış. Window = Pencere İyi forumlar. :kgül:
  7. AssassinDaan

İsteğiniz yapıldı. Günlük İstatistik: Bu gün toplam atılan mesaj sayısı: 678(Hedef 1000) Bu gün giren sayısı: +3 Bu gün çıkan sayısı: -4 Toplam Üye: 70 Üye Hedefleri: - 25 Üye(Yapıldı) - 50 Üye(Yapıldı) - 100 Üye - 250 Üye - 500 Üye - 1000 Üye :ecehver: Davet Linki: hd3YWTs Bekleriz...
  8. AssassinDaan

Eklenenler: + Şikayet sistemi getirildi. + !sikayet komutu getirildi. + !yardim güncellendi. Şikayet Sistemi: Bir şeyden rahatsız olduysanız bunu #destekodasına bildiriniz. Form: Şikayet Edilen: Şikayet Nedeni: Komut: !sikayet :cam: Davet Linki: hd3YWTs Bekleriz! Önerilerinizi ve...
  9. AssassinDaan

Minecraft 1.13 En Güncel Sürümlerde Sunucu Açacağım Sizce Concon mu Olmalı Survival mı ?

Oyuncuları güzel bir spawn ile karşılayıp market ve güzel warplar(Market-Orman) olabilir, etrafı kontrol etmek yani enkaz gibi survivalı engellemek için özel bir yetkili olabilir, fazlasına gerek yok bence. :altın:
  10. AssassinDaan

Minecraft 1.13 En Güncel Sürümlerde Sunucu Açacağım Sizce Concon mu Olmalı Survival mı ?

Ben sistemli survivalı seçerdim, fakat concon daha çok sevilir diye düşünüyorum, iyi günler.
  11. AssassinDaan

Dünyanın en ilginç ve tuhaf görünümlü 14 hayvanı

En çok bunu sevdim sanırsam. :D
  12. AssassinDaan

Oreo Community | Türk Discord Sohbet Sunucusu | Ne bekliyorsun hadi içeri gir :) (KAPANDI)

Çok fazla bot var gibi. Bir ara gelip sunucuyu ziyaret ederim, iyi günler.
  13. AssassinDaan

Minecraft 1.13 Seedleri - Okyanus Biyomları

En sevdiğim bu oldu sanırsam. :şapka:
  14. AssassinDaan

Eklenenler: + Madalya sistemi getirildi. + #madalyatalep odası açıldı. + #yetkilialımları odası açıldı. + Sunucu alımları artık aktif. Roller: - Yazılım Ustası: Yazılım konusunda bilgi sahibi ve #programlamayardimda yardımda bulunanlar başvurabilir.(Yetkili Rolü değildir) - Smaug: Tamamen...
  15. AssassinDaan

Metin2 Tombala Nasıl Oynanır?

Metin2 Tombala Nasıl Oynanır? Merhaba, bu konuda Metin2 adlı oyunda tombalanın nasıl oynandığını öğreneceğiz. Öncellikle Metin2 oyununun ne olduğunu öğrenelim. Metin2 Nedir? Metin2 4 karakterle oynanan online bir oyunudur. Oyuna başlayan bir oyuncu karakterini oluştururken kendine bir sınıf...
  16. AssassinDaan

MSG Skript - Özel Mesaj Skript | MSGBan, MSGKapa/Aç V1.0.0

Skript bana aittir, diğer forumlardaki isimlerden anlayabilirsiniz. Önerilerini yapmaya çalışırım, yorumun için teşekkürler. :altın:
  17. AssassinDaan

Discord botumuz ile yapmayı deneriz, olmazsa o botu kullanabiliriz, öneri için teşekkürler.
  18. AssassinDaan

Forum Oyunu Tek cümleyle hikaye oluşturalım!

Daha sonra herkes mezarlığa gitti ve garip bir şey gördü..
  19. AssassinDaan

Güncelleme: + Discord botumuz sonunda bitti. (-yardım) + Çoğu rollerin renkleri değişti. + #isteköneri odası açıldı(-öneri) + Sunucu Logosu değiştirildi. + Sunucu yetkili alımları başlamıştır. + Etkinlik Botu atıldı ve yerine -çekiliş komutu getirildi. + #partnersohbet kanalı açıldı. + Bazı...
  20. AssassinDaan

Eklenenler: + Grafiker Rolü oluşturuldu. + #tasarimyardim kanalı açıldı. + Bazı Rollerde renk değişikliği yapıldı. Renk Değişikliği: Maia > Maia Elf > Elf Cüce > Cüce İnsan > İnsan Ada Takımı > Ada Takımı Kaptan > Kaptan Mega Üye > Mega Üye Diğer Botlar > Diğer Botlar :kitaplık: Davet Linki...
  21. AssassinDaan

MSG Skript - Özel Mesaj Skript | MSGBan, MSGKapa/Aç V1.0.0

Özel Mesaj Skript </> Komutlar: /msg <isim> <mesaj>: İsim kısmına mesajı atacağınız kişinin ismini, mesaj kısmına özelden göndereceğiniz mesajı yazınız. /msgsetting <Aç/Kapa>: Özel mesaj gelmesini kapamak için kapa, açmak için aç yazmanız yeterli. /msgban <isim>: Bu komut sayesinde özel mesaj...
  22. AssassinDaan

Minecraft Orta Çağ Köyü

O odunların üstüne taş düğme koyabilir, güzel duruyorlar. :demir:
  23. AssassinDaan

!yardim mesajı: EmDan Yardım: Duyuru Komutları: + !duyuru-ac: Duyuru almayı açma komutudur. + !duyuru-kapa: Duyuru almayı kapatma komutudur. Klan Komutları: + !klankur: Klan kurma komutudur. Irk Komutları: + !rol-cuce: Cüce olma komutudur. + !rol-elf: Elf olma komutudur. + !rol-hobbit...
  24. AssassinDaan

Forumda akılda kalıcı olduğunu düşündüğün bir üye adı söyle

@LifeMCServer, @Google Amca, @AdexTR, @HypnosEmo