Arama sonuçlarınız

1. A

Dont Starve Multiplayer

Arkadaşlar dont starveyi arkadasımla nasıl oynarım.
  2. A

Animasyondan anlayanlar acill

Arkadaşlar animasyon yaptım avi olarak kaydettim fakat aciılmıyor video acil yardımlarınızı bekliyorum
  3. A

Minecraft animasyon

Merhaba arkadaşlar bana minecraft animasyonu yapmak için ders verecek olan eklesin skypemi akin300
  4. A

Minecraft hesabıma giriş yapamıyorum.

Oops, unknown username or password. If you are logging in with a Mojang account make sure to use your e-mail address as username. When logging in with a Mojang account, use your e-mail address as username. Bu hatayı alıyorum
  5. A

FTB server[soru]

Arkdasımla bir ftb server kurduk fakat cok lag war nasıl giderebilirim normal minecraftta server kurunca bukadar lag yok oyunumuzun crackli olmasından kaynaklanıyo olabilirmi
  6. A

Eski Mapımı Nasıl Geri Alınırım[ACil]

Arkdaslar ben FTB oynuyodum ertesi gün update bilmem ne die bisi cıktı yes dedim mapım gitti geri nasıl alırım acil yardımm
  7. A

FaceBook Sayfama Gelen İlk 3 Kişinin Proflini Yayınlıyorum.

Başlıktada belirttiğim üzere FaceBook Sayfama Gelen İlk 3 Kişinin Proflini Yayınlıyorum. Sayfam:http://www.facebook.com/pages/Oksijenle-%C4%B0li%C5%9Fkiye-Giren-Erqen-/398106003612586
  8. A

[İstek]Elektirik Modları Vb.

Evet arkadaşlar survivalda oynamak için oyuna elektrik vb şeyler ekleyen survival modu eğlenceli yapan bütün mod isimlerini bekliyorum teşekkürler :)
  9. A

1.5 Mod Sorunum Yardım Edin Lütfen.

Arkadaşlar dediğim gibi mod sorunum war 1.5 modloaderi yüklüyorum Minions 1.5 diye bir mod var onu atıyorum sonra rope plus modunu ardındanda too enough items modunu atıyorum hiçbiri çalışmıyo acil yardım...
  10. A

Facebook Sayfam :D

Arkadaslar sayfamı beğenirseniz sevinirim :D http://www.facebook.com/pages/Abuzerin-G%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC/145593168796699
  11. A

[soru]Miselyum nasil yayılır?

baslıktada belirtiğim gibi arkadaşlar Miselyum nasil yayılır?
  12. A

[yardım]Lockette pluguini nasıl yüklenir?

Başlıktada belirrigim gibi arkadaslar Lockette pluguini nasıl yüklenir? simdiden saolun.
  13. A

Güzel bir oyun [online]

Merhaba arkadaşlar online bir oyun arıyorum fakat point blank metin2 tarzı oyunlar dhamachi üzrinden oynayabileceğim eğlencesi sonsuz oyunlar minecraft gibi.
  14. A

GameMachineTR kanalına deneyimli bir builder aranıyor.

GameMachineTR kanalına deneyimli bir builder aranıyor. Yaş: Sevdiği oyunlar: İntro yapabiliyormu: Ses ve video editlemeyi biliyormu: Logo,Avatar GIF Yapabiliyormu. MineZ oynamayı biliyormu: Hunger games deneyimi: Hal ve hareketleri(espirili ciddi vb.): Serverlara mod yüklemeyi biliyormu...
  15. A

[GameMachineTR]Başlıyor../sonunda/

Öncelikle özür diliyorum arkadaşlar kanal çok gecikti umarım geciktirdiğime değer 50 abone olduktan sonra ve videolara like yorum falan gelmeye başlandığında bir çekiliş olacak ve o çekilişin hediyesi 2 tane fakat kazanana sadece birisi o sececek evet gelelim Hediyelere birisi PS3 oyunu fakat...
  16. A

[youtube kanallarıyla ilgileniyosan]GameMachineTR

konu kapandı çünkü yanlıs acıldı üstüne acıyorum hemen lütfen siliniz :D
  17. A

12 Modlu Minecraft Kendi Yapımım :d

başlıktata belirttiğim gibi kendi birleştirmiş olduğum 12li mod pack alıntı değildir. http://rapidshare.com/files/2988525282/Modlar.rar
  18. A

Bi Mod Vardı Şey..

beyle bi mod vardı golemler hani fırında pişen itemleri cheste falan koyuyodu neydı onun adı?*
  19. A

Gamemachinetr Bugün Başlıyor Lütfen Abone Olun Ve Bize Katılın..

GameMachineTR bugün başlıyor lütfen abone olun ve bize katılın.. Kanal:http://www.youtube.com/user/GameMachineTR?feature=mhee facebook ve ask.fm sayfası kanalda mevcuttur.
  20. A

Vindictus Türkiyeye Gelcekmi.

Vindictus Türkiyeye Gelcekmi. Şimdiden saolun
  21. A

[soru}computercraft Ne Işe Yarar Survivala Ne Tat Verir ?

Merhaba Millet, Merak ediyorumda acaba şu computercraft ne işe yarar? nasıl kullanılır? ve survival a ne nasıl bi eğlence katar? son olarakta multiplayer desteklermi ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  22. A

1.4.6 Helikopter Mod Yükledim Ama Olmadı Neden ??

Yardım başlıkta belirttiğim gibi
  23. A

Survivalda Eğlenilebilecek Bir Mod[yardim]

Merhaba arkadaşlar, survival oynarken daha eğlenceli yapabilecek bi yada bir kaç mod verebilirmisiniz teşekkürler.
  24. A

1.4.6 Solar Survival Lazım Acillll

başlıkta belirrttiğim gibi acill