Arama sonuçlarınız

1. Kralimben

Minecraft 1.10: The Love and Hugs Update - Barışçıl Minecraft?

Merhaba arkadaşlar, Bugün Youtube'de MaviRedstone olduğunu gösteren ve benim de 1 Nisan şakası olabileceğini düşündüğüm bir video gördüm. Bunun üzerine son çıkan snapshotu açmaya karar verdim. Karşılaştığım ana ekrandan tutun içindekilere kadar şaşırdım ne olduğunu anlayamadım. Videodakini...
  2. Kralimben

YourWorldOfText - Online Sınırsız Notepad

Merhaba arkadaşlar ;) •Bu konuyu canım sıkıldığı ve belki de birçoğunuzun bilmediği bir siteyi paylaşmak istemem. •Burada amaç diğer insanlarla her yöne genişleyen online notepad üzerinden iletişim kurmasını sağlamak. •İşte link: http://www.yourworldoftext.com/Minecraftturk •Düzen...
  3. Kralimben

İnternete bağlanamama sorunu

Arkadaşlar pc daha 5 6 saat önce giriyordu internete şimdi girmiyor sorunları bul yaptım işe yarar belki diye ve bence mantıklı olan ip adresi alınamadı hatası verdi.modeme pc den de girmiyor kabloyla bağlamama rağmen yardımcı olursanız sevinirim. Telden girebiliyorum internete ve modeme fakat...
  4. Kralimben

Steam CoD gelmiş ???

Arkadaşlar Merhaba; Bu gün steam hesabıma girdiğimde "Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer" adlı oyunu gördüm. İlk gördüğümde şaşırdım. Daha sonra biraz araştırma ile ücretisz geldiğini öğrendim fakat şunu öğrenemedim; oyunun adının sonunda "- 2 gün kaldı" şeklinde bir ek daha var...
  5. Kralimben

Basit programlama, fikir, ...

Merhaba arkadaşlar, Şimdi sizden bir kaç ricam olacak. "C" dili öğrencem yakında yavaş yavaş kendimi basit bir programlama programıyla (nasıl bi cümle olduysa :D) mantığımı geliştirmek istiyorum. İlgilenenler olur ve yardımcı olurlarsa sevinirim. Çok bir şey beklemiyorum sadece tavsiyelerde...
  6. Kralimben

-> Kingston Üretim Yeri Bulundu! <- :D

Uzun lafın kısası :D Sizin de anladığınız gibi eğlence amaçlı biraz arama sonucu "Kingston" ve "Norfolk" olarak 3 5 yer daha geçmekte. :D Feysbukun güvenlik kontrolü testi yüzünden numara sallıyım dedim. Bu ada geldi ve geçerli numara gir dedi. Ben de bunu buldum :D Bu arada, bu kontrolü...
  7. Kralimben

Bugta kalan Redstone Torchlar

Evet bugta kalan redstone torchları sizlere paylaşıyorum. Lag fln demeyin 2 kişiydik sunucuda sohbet ederken ve birbirimizin hareketlerini görebilirken böyle oldu :D
  8. Kralimben

Launcheri hiç böyle görmediniz :D

Launcher açıkken her şey normaldi daha sonra bilgisayarın ayarlarını kurcaladım bilgisayar da kafayı yedi pencereler şeffaf oldu tamamen (üst kısmı yarı şeffaf benimkinde değil kapatma tuşunun olduğu üst kısım işte anladınız :D) sonra o bölgelerde iç içe giren yazılar falan oldu sonra bunu geri...
  9. Kralimben

Şekil büyü masaları :D

Merhaba arkadaşlar ;) Az önce bir sunucuda altınlarımın pişmesini beklerken dolaşıyordum ve dikkatimi çeken bir kare oldu. Sizleri baş başa bırakıyorum :) Benzerleri daha önceden defalarca paylaşılmış olabilir, affola. Resim:
  10. Kralimben

[1.7.4] Güzel bir ada seedi

Merhaba arkadaşlar, 2 kişi survival oynarken denk gelen bir ada seedini sizlerle paylaşacağım. Seed: -6370334692935568812 Resimler: Spawn bölgesi: Haritanın bir kısmı: (Spawn bölgesinden) Keyifli oyunlar :)
  11. Kralimben

-Osmanlı BT- / Modern Ev 2

Herkese merhaba arkadaşlar ;); Bugün @DeandeKleine ile birlikte yaptığımız modern evi sizlere göstereceğim. Ben evi, DeandeKleine ise bahçeyi yaptı. Build Team olduğumuz için birlikte yapıyoruz. Bu, Osmanlı BT olarak ilk yapılarımızdan biri. İleride büyük haritalar sizleri bekliyor :) Resimler...
  12. Kralimben

Crack sunucu lütfen :(

Arkadaşlar başlıktaki gibi 1-Hub 2-Güzel değişik ve diğerlerinde zor bulunan minigames olan 3-Popüler 800-1000 oyuncu gibi oyuncusu olan 4-Yabancı 5-Crack sunucu arıyorum bilen özelden ip atarsa sevinirim. Can sıkıntısından patlamamak için kendimi zor tutuyorum sağolsun creeperler ders veriyor...
  13. Kralimben

-Osmanlı BT- / Modern Evler 1

Herkese merhaba arkadaşlar ;); Bugün @DeandeKleine ile birlikte modern ev yapmaya karar verdik. Bunlar Osmanlı BT olarak ilk yapılarımız. İleride büyük haritalar sizleri bekliyor :) Resimler: @DeandeKleine Evi: @Kralimben Evi: Alta Küfür ve Argo İçerikli Yorumlar Atmayınız Daha Yeni...
  14. Kralimben

Kendimi tekrardan tanıtıyım :)

Merhaba forum üyeleri :) Ben az önce ünsüz olduğumu düşündüğümden kendimi tanıtıyım dedim :D (ilk katılınca tanıtıp tanıtmadığımı hatırlamıyorum) Son zamanlarda çok konu açmıyordum sanırım sebebi buydu.. Ad (skype adı): Ali Veli Minecraft başlama: 3 4 sene oldu (yani command block çok anlamam...
  15. Kralimben

Lav haritasında Su tapınağı (adını tam bilmiyrm)

Merhaba arkadaşlar! Minecraft'a yeni gelen özel haritalardan biri de "Good Luck" Bu haritada hiçbir ayar oynamadan açtım. Adı üstünde "İyi şanslar" Harita taş, çakıl, lav ve biraz da normal haritadan oluşuyor. Ben de merak ettim açtım bunu. Ortalıkta dolaştım bir süre sonra bu yeni çıkan su...
  16. Kralimben

Can sıkıntısına iyi gider, Tavuğa binmiş yavru zombi

Evet arkadaşlar başlıkta her şeyi açıkladım :D Can sıkıntısı dememin sebebi canımın sıkılması, ve ilginç bir şey paylaşmak istemem. Ben şahsen ilk defa karşılaştım önceden görenler olabilir. Belkide Admin gelip koymuştur nerden biliyim :ha:. Örümceğe binen iskeleti duymuştuk :D Bir sunucuda (ünlü...
  17. Kralimben

Plugin bulma ayarlama dışında iyiyim içeri

Kralimben farkıyla sunucunuza yetkili arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Hemen benle iletişime geçin. Kurucu-Admin-Smod-Builder olabilirim hepsinde hem kendi sunucumda hem başkalarının sunucusunda güvenle yetkimi yaptım. İster mesaj atın, ister Skype den IP verin. Buraya yazılanlar dikkate az...
  18. Kralimben

Kar bloğunda mob spawnlanmasıyla ilgili..

Başlıkta belirttiğim gibi bir skyblock sunucusunda zemini duvarları ve tavanı (hepsi :D) kar bloğundan yapılmış bir mob trap yaptım. Eskiden daha çok çıkıyordu ve Cobblestone den yapmıştım. Acaba az çıkmasının sebebi kar bloğundan yaptığım için mi? adada 2 kişiyiz ada işleriyle uğraşırken...
  19. Kralimben

Hayalet Blok yapan plugin veya komut

Başlıkta dediğim gibi bazı sunucularda görmüşsünüzdür imleç üzerindeyken kenarları belli olur ve içinden geçilebilir. Bu blokların üstüne tabela koyarlar genelde. Zihninizde canlanmıştır. --- Ve ayrıca bir sunucuda görmüştüm iki tabela sırt sırta birbirine yapışık yapıyorlar onu da söylerseniz...
  20. Kralimben

Minecraft ilk ve son..

Minecraft'a başladığımda ilk koyduğum blok: Son koyduğum blok: Konuyu buraya açmayı uygun gördüm ve buraya açtım. Yanlış yerdeyse özür dilerim. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmanız yeterli :)
  21. Kralimben

Scoreboard hakkında...

Ne soracağımı başlıkta gördünüz ben yinede biraz açıyım ne demek istediğimi: Şimdi ben /scoreboard teams add Kurucu yaptım sonra bir de buna kırmızı renk verdim: /scoreboard teams option Kurucu color dark_red yazdım kırmızı oldu onu da anladım; Fakat oyuncular arasında dikkat çekmek için...
  22. Kralimben

Fraps video kalitesi düşürme

Başlıkta özetledim çektiğim videoyu nasıl kalitesini düşürecem 9gb oldu nete yüklenmez bu yardımlarınızı bekliyorum... :( Ve bilgisayar seslerini nasıl kayıt ettirecem bulamadım ordan söylerseniz iyi olur :) Not: Şimdi fark ettim ses kapalıymış 7dk tekrar video çekicem :gerçektensinirli:
  23. Kralimben

[1.5.2 ve 1.6.2]Analog Sayaç -Kralimben

Fazla söze gerek yok işte link ve resimler: 1.5.2 versiyon Resim ve link: Tıkla ve indir. 1.6.2 versiyon Resim ve link: Tıkla ve indir. Biliyorum 1'den 9'a kadar sayıyor 0 yok onu nasıl yapacağımı bilemedim tam oturmadı ondan böyle yaptım onuda sonraki versiyonlarda yapmayı düşünüyorum...
  24. Kralimben

Türkçe karakter sıkıntısı -Name Tag-

Evet arkadaşlar önceden açıldıysa özür diliyorum ve konuya başlıyorum: Bir "Name Tag"i örse koyup büyük küçük harflerle yazınca türkçe karakterleri: Ç窺İıÜüÖöĞğ yazın mesela name tag örsten çıkıncaki halinde böyle bir şey çıkıyor: ve onu örse bir daha koyunca onlar böyle oluyor ve yine...
  25. Kralimben

Evet arkadaşlar; Avatarıma düzgün bir resim nerden bulabilirim?