Arama sonuçlarınız

1. Midoss

The Peasant Knight

Selam arkadaşlar. Fantazi kurgu türünde ufak bir hikaye yazıyorum. Şövalye olmak isteyen bir köylünün hikayesini, hayali bir dünyada anlatıyor. Böyle sihir mihir var. Eğer ilgilenip okumak isterseniz link ekte veriyorum. Wattpad'in itibarının farkındayım ama resim koymama izin veren başka yer...
  2. Midoss

Türk Yapımı Sıra Tabanlı Strateji Oyunu

Merhaba ahali! Bugün sizlere arkadaşlarımın üzerinde çalıştığı bir proje olan bir oyunundan bahsetmek istiyorum. Oyunumuz, mafya dünyasına dair stratejik ve taktiksel kararlar alacağınız sıra tabanlı bir oyun olacak. Aynı zamanda, kendi mafya imparatorluğunuzu yönetme ve büyütme fırsatını da...
  3. Midoss

Podzone

Merhaba arkadaşlar, Çok yakın bir arkadaşım shorts paylaştığı bir youtube kanalı açmış. Ben de ona hediye olarak reklamını yapmak istedim. Kanala abone olabilirseniz çok mutlu olurum https://www.youtube.com/@PodZoneYT
  4. Midoss

Python ile Basit Discord Botu Oluşturmak

Merhaba ahali! Eh artık pek fazlanız aktif olmasa da forumda bulunmasını istediğim bir konu var. Korona Virüs salgın döneminde evde boş zamnımı değerlendirmek için bir discord sunusunda adminlik yapmıştım. Berbaer çalıştığım tam üç kişi bot yapınca onları kıskanıp ben de bir adet bot yaptım ve...
  5. Midoss

Forum Oyunu Üstteki Üyeyi Cezalandır

Kendinizi bir hakim gibi düşünün ve üstteki üyeyi hangi suçtan ne ile cezalandırmak istiyorsanız cezalandirin
  6. Midoss

Burasının hali ne?

forum.reklam.com olmuş adeta napsak da canlansa buralar
  7. Midoss

Fantastik bir hikaye yazmaya var mısın?

Hoş geldin, kendin olmak zorunda değilsin. Akışına bırak Ve olay örgüsünü devam ettir Gecenin en karanlık saatinde, adından hiç söz ettirmeyen bir büyücü tarafından mor bir büyüyle vuruldun, tüm vücudun karıncalanırken aklında neden en sevdiğin kişi tarafından, kız arkadaşının kendisi...
  8. Midoss

Arka Sokaklar Anime OP | Sezon-2

Lafı uzatmaya gerek yok beğenirseniz paylaşırsanız mutlu olurum kendinize iyi bakın
  9. Midoss

Mouth and Blade: Warband Kendi Sancağınızı Hazırlayın

Merhaba, forum.gamer.tr'nin değerli üyeleri ve konuyu google'dan bulmuş arkadaş! Bugünkü Yazımda sizlere Mouth and Blade Warband'da kendi flamanızı/bayrağınızı hazırlamayı öğreteceğim bannerlordu beklerken vakit öldürürsünüz hem ve rahat olun herkesin yapabileceği kadar basit Ancak öncelikle...
  10. Midoss

Warband oynayan var mı?

Selam forum ahalisi MB warband oynayan kaldı mı buralarda?
  11. Midoss

Selam size yürüyen ölüler

Ya arkadaşlar, eskiler, yoldaşlar neredesiniz? Konu dışı bölümü nasıl bu kadar boş olur?
  12. Midoss

Forum çok sıkıcı gelin sohbet edek

Ya konular ya reklam ya soru hiç doğru düzgün eğlence sohbet konusu yok gelin sohbet edelim Nasılsınız neler düsünüyorsunuz forumun gidişatı ile ilgili
  13. Midoss

Trendeki Deli; Delite oluyor...

Gelecekte büyük bir olay olacak beklemede kalın
  14. Midoss

Carry Potter nightcore

şehir dışındayım e mic yok ben de kanal boş kalmasın diye böyle bir şey yaptım
  15. Midoss

EPİC GİF BATTLES OF HISTORY II - EGB//

Önceki konunun da sahibi olarak yeni savaşı başlatıyorum! -Bilmeyenler için birbirlerimize gifler atacağız bi bakıma giflerle savaşacağız
  16. Midoss

Ironili bir video daha

Bu konu biraz fazla uzadı ve benim gorev vaktim geldi
  17. Midoss

noluyo leğn

Neden herkesin (benim dahil) konuları 2-3 tane açılıyor? 1524503450 Ayrıca etiketleme sistemi de bozuk 1524503703 ve bir detay daha rozetler profilde gözüküyordu yine yok olmuşlar :(
  18. Midoss

yine ballıyız şükür

fakirlikten pubg bulamadığım için surviv.io oynuyordum duo girdim takım arkadaşım direk öldü ben de mümkün olduğunca hayatta kalmaya çalışırken oyunu kazandım üstelik kazanıren kazandığımı bile fark etmemiştim bu da resmi anı kalsın
  19. Midoss

Forumun özeti

%60 yetkili alımı %30 Konu kilit %9 Arşiv %1 gerçek konular
  20. Midoss

İnternetin Destansı Çukuru

yeni videomla sizlerleyim bu da sanki deep Turkish web çakması oldu
  21. Midoss

DOKİ DOKİ Litrature Club

Bu oyunu oynayan oynamış olan var mı ben baya spo yedim ama kendim de bir denemeye kararverdim şu Monika denen kızdan felaket tırsıyorum lan
  22. Midoss

Yorekok çakması pirimci commantery kanalım

Bugun 1 yıl doldu buraya da bırakayım bi bakın beğenirseniz abone olursunuz falan
  23. Midoss

Harry Potter

La Favori serimden bahsetmemişim (8. kitabı (!) hariç) Şimdi 7 kitap + 3ek kitaplık bir seri için tek tek konu açıp 10 mesaj ve 100 beğeni kazanabilirdim lakin hem bu gereksiz bir efor olur hem de foruma rahatsızlık verir. Evet efenim! Bilmediğinizi düşünmediğim başlangıç kısmından girelim...
  24. Midoss

Sağlıklı Beslenmenin önemi ve glikoz şurubu

Merhaba! Bu yazımda sizere zehirlerin zehri glikoz şurubunu tanıtacağım. Mısır şurubu, mısır nişastasından elde edilen bir şeker türüdür. Diğer şekerlere göre daha tatlı olması ve üretim maliyetinin düşük olması yüzünden çok tercih edilmektedir. Bu şekerin aldığımız bir ürünün içinde olduğunu...
  25. Midoss

Şu an ne dinliyorsun?

şu an ne dinliyorsunuz yahut en son ne dinlediniz?