Arama sonuçlarınız

1. JakSocket

Küçükümsü bir CS:GO çekilişi

Arada hesap patlattığım için yedekte CS:GO tutuyordum. Oyunu bırakınca da çekilişle vermeye karar verdim. Katılmak isteyenler konuya steam profil linklerini bıraksın yeter. Cumartesi pazar gibi açıklarım kazananı. Arada yan hesaplarla oynuyorum takılmak isteyen ekleyebilir :p (başka oyun da...
  2. JakSocket

Büyük Steam Çekilişi! :D

Birine kazıklarım diye indirimden aldığım ama alıcı bulamadığım (:() üç steam oyununu çekilişle vereceğim. Üçü de sağlam FPS'lerdir. Kazananlar random.org üzerinden belirlenecek ve 23 Ekim Perşembe günü açıklanacaktır. Çekilişle verilecek oyunlar: Bioshock -...
  3. JakSocket

Minecraft Xbox One Edition Nedir?

Minecraft Xbox One Edition Minecraft'ın Xbox One konsollar için üretilmiş versiyonudur. Mojang ve 4J Studios işbirliğinde üretilmiştir. 2013'teki E3 konferansında oyun tanıtılmış, 5 Eylül 2014'de piyasaya sürülmüştür. Boyutu 553 MB, fiyatı 19.99$'dır. Xbox Store üzerinden dijital olarak satın...
  4. JakSocket

Minecraft PlayStation 4 Edition Nedir?

Minecraft PS4 Edition Minecraft'ın Playstation 4 konsollar için üretilen versiyonudur. Gamescom 2013'te Sony bölümünde PS3 Edition ile birlikte tanıtılmıştır, 4 Eylül 2014'te piyasaya sürülmüştür. Boyutu 270 MB, fiyatı 19,99$'dır. Kutulu olarak satın almak için...
  5. JakSocket

Minecraft PlayStation 3 Edition Nedir?

Minecraft PS3 Edition, Minecraft'ın Playstation 3 oyun konsolları için yapılmış versiyonudur. Mojang ve 4J Studios işbirliğiyle yapılmıştır. Gamescom 2013'te Sony bölümünde tanıtılmış, 18 Aralık 2013'te piyasaya sürülmüştür. Boyutu 103 MB, fiyatı 19,99$'dır. Kutulu olarak satın almak için...
  6. JakSocket

InstantMCPE ile ücretsiz PE sunucusu açın

Ev bilgisayarı üzerinden sunucu kuramayanlar, ayrı ağlarda olan kişilerle Minecraft oynamak isteyenler için kurulmuş bir sunucu sistemi InstantMCPE. Siteye girip blok simgesine tıklarsanız size sunucunuzun adresini ve konsolu veriyor sizde istediğiniz gibi sunucunuzda oynayabiliyorsunuz. Site...
  7. JakSocket

Pocketmine-MP ile Sunucu Kurmak ve Yönetmek - Detaylı Rehber

Merhaba arkadaşlar, bu konuda PocketMine ile nasıl sunucu açılır, nasıl yönetilir, neler yapılabilir anlatmaya çalışacağım. PocketMine ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki linke yazın: https://forum.gamer.com.tr/konu/pocketmine-sunucu-kurulumu-ve-yönetimi-destek-konusu.171279/...
  8. JakSocket

0.8.0 çıktı gençler

Alalım görüşlerinizi
  9. JakSocket

Realms Destek Konusu

PE bölümü Realms sistemi hakkındaki konularla dolmaya başladı. Kirliliği önlemek için böyle bir konu açmam gerekti. Realms ile ilgili sorunlarınız varsa lütfen bu konuya yazın. Kurala uymayan konular arşive alınacaktır. Bir süredir test aşamasında olan Realms sistemi kullanıcılara açıldı fakat...
  10. JakSocket

[android] Pe Türkçe Yama

minecraftforums'ta dolaşırken böyle bir şeye rastladım ve paylaşmak istedim. Bu yama tamamen Caneira07 isimli kullanıcıya aittir ve alıntılamak için kendisinde izin alınmıştır. Asıl konu: http://www.minecraftforum.net/topic/1806272-061-turkish-language-pack/ Resimler: Nasıl yüklenir? 1-...
  11. JakSocket

Diablo 3 Oyuncuları Toplanma Konusu

Bu konuda Diablo 3 oynayan oyuncular toplanıp kendilerini tanıtabilir, konu dışına çıkmamak kaydıyla oyun hakkında tartışabilirler. Lütfen kendinizi tanıtırken BattleTag'ınızı yazmayı unutmayın. Bende şu an 59 lv Witch doc. ve 12 lv Barbarian var. Birlikte kasılmak isteyen arkadaşlar beni...
  12. JakSocket

[cydia Repo] Mcpeturk - Pe Modları, Eklentileri, Doku Paketleri Ve Daha Fazlası !!

MCPETurk (Başlıktaki hatalar için kusura bakmayın. Forumdaki büyük harf koruması yüzünden çıkıyor.) Minecraft'ta işinize yarayacak mod, eklenti, doku paketi gibi özellikleri bu repomda toplamaya çalışacağım. şu an yeni kurulduğu için içinde fazla bir şey yok ancak zamanla yeni şeyler eklemeye...
  13. JakSocket

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı'nız Kutlu Olsun !!

Bu ne duru sabah, ne temiz hava, Geliyor her yandan Nisan kokusu. Sevinçten deliye dönmüş her yuva, Sarmış gönülleri vatan duygusu. Gelincikler gibi al al bayraklar, Evlerden sarkıyor, gökler de dolu. Nabızlar pek hızlı, coşkun yürekler, Sanki aslan bugün her Türk'ün oğlu! Şu mini miniler...
  14. JakSocket

Efsane Oyun Age Of Empires 2'nin Hd Versiyonu Satışa Çıktı.

İlk olarak 1999 yılında piyasaya sürülen Age of Empires 2, strateji severlerin hala oynadığı bir oyun. Age of Empires 2, yenilenen grafikleriyle tekrardan satışa sunuldu. Ensemble Studios tarafından geliştirilen, Microsoft Studios tarafından 1999 yılında yayınlanan Age of Empires 2, strateji...
  15. JakSocket

Çekiliş | Minecraft Türk Üyelerine Özel Gta 4 Çekilişi !!

(ÇEKİLİŞ BİTMİŞTİR.) (Teknik aksaklıklardan dolayı eski konu silinmiştir. Önceden başvuru yapanların yeniden başvuru yapmasına gerek yoktur.) Oyun dünyasını kasıp kavuran GTA 4'e sahip olmak ister misiniz? Siz, yani çok özel MinecraftTürk kullanıcılarına için yaptığımız bu çekilişte herkes...
  16. JakSocket

[Harita] Keskin Nişancı Savaşları

Sıkıldım, PvP haritası yapayım dedim. :) Bu haritadaki amacınız karşı takımı yoketmek. Haritaya girdiğinizde kırmızı yada mavi takımdan birini seçmeniz gerekiyor. Kullanabileceğiniz tek silahınız okunuz ve yayınız. Oynayabilmek için en az 2 kişi gerekmektedir. Kurallar: 1- Haritaya zarar...
  17. JakSocket

Sony Xperia Z'nin gözünden İstanbul Boğazı

Sony Mobile Türkiye, üst seviye akıllı telefon modeli Xperia Z için yeni bir video hazırladı. İstanbul'u konu olan videoda Xperia Z, özel bir montaj kiti kullanılarak teknenin önüne monte ediliyor ve ardından iki kıtayı ayıran boğazın muhteşem manzarası eşliğinde video kaydına başlanıyor...
  18. JakSocket

[iOS] Multiplayer for Minecraft PE - Artık jailbreak gerekmeden online oynayabileceksiniz !

Birkaç hafta önce App Store'da satışa çıkan bu uygulamadan biraz bahsetmek istiyorum. 3 dolara satılan bu uygulama ile diğer Minecraft oyuncularıyla birlikte online oynayabiliyorsunuz. Bende ilk duyduğumda inanmamıştım ama denedim, gerçekten çalışıyor. Bağlantı Game Center üzerinden oluyor...
  19. JakSocket

Battlefield 4 geliyor !!

DICE ve EA Games resmen Battlefield 4’ü gün yüzüne çıkarttı. Battlefield 3 ile FPS dünyasında yeniden söz sahibi olmak isteyen DICE yeni oyunu ile oldukça iddialı geliyor. Serinin sıradaki oyununun 2013 sonbaharında çıkacağı açıklandı. Betanın ne zaman başlayacağı ise merak konusu. Origin...
  20. JakSocket

Papercraft yaptım. Nasıl olmuş? (Kağıttan Minecraft)

Biraz uzun sürdü ama değdi. Crafting table biraz büyük oldu. :D
  21. JakSocket

Oyun modunu değiştirmek (Creative-Survival arası geçiş)

Uzun süredir araştırdığım bu şeyin çaresini sonunda bulabildim. Aslında çok basit bir işlemmiş oyun modunu değiştirmek. Mesela creativede görkemli bir ev yaptınız diyelim. Bunu survivalde oynamak istiyorsunuz ama yardımcı programlar çalışmıyor. Bu işlemle 30 saniye içinde değiştirebilirsiniz...
  22. JakSocket

Birlikte survival atmak isteyen var mı?

Tek başıma atmaktan çok sıkıldım. Birlikte atacağım birilerini arıyorum. Bu gece geç saatlere kadar atabiliriz. Serverı ben kuracağım. Katılmak isteyenler gireceği saatleri yazarsa iyi olur. IP'yi özelden atarım. Sadece bugün değil, başka günler de atabiliriz. Online serverlara girmeyi...
  23. JakSocket

Minecrafttürk Mc:pe Okçuluk Yarışması (limit Altı Kişiye Indirildi.)

*Başlama limiti altı kişi olmuştur. Duruma göre dörde inebilir.* JakSocket, Kennen1907 ve KANGALCRAFT'ın katkılarıyla... - MINECRAFTTÜRK OKÇULUK YARIŞMASI - Yarışma Açıklaması: Okçuluk hünerlerinizi sergileyebileceğiniz, özel bir alanda online olarak diğer oyuncularla ve hakem yönetiminde...
  24. JakSocket

Medal of Honor: Warfighter İnceleme

Electronic Arts ve Danger Close'un en son şaheseri MoH:W, bence şimdiki FPS oyunlarının en iyilerinden. Eskiden zirveyi zorlayamayan MoH, bu oyunla çoğu FPS'nin önüne geçti. Fiyatı Origin'de 20€. Limited Edition alırsanız 50€. Çokta oynamasam da Single Player modu beklediğimden güzeldi...
  25. JakSocket

Bi bakarmısınızı :)

Nasıl bir şey istediğini söyleseydin keşke. Ayrıca yanlış yerde.