Arama sonuçlarınız

1. CmJustice

Craftolia Network [BETA] | Klanlar, SkyBlock, Akademi ve birçok Minigame! | 1.8 - 1.12

Herkese merhabalar, Bir süredir Craftolia, Network olarak oyuncularına hizmet verememekteydik. Bunun dışında "Akademi", "Saf Survival" tarzında sunucular ile sessizce, küçük bir kitleye hizmet vermiştik. Ancak bu süreçlerde yetkili ekibimizin genişlemesiyle birlikte sunucumuzun küçüklüğü bizi...
  2. CmJustice

CmJustice Web Hizmetleri - Özel Web Tasarım ve Web Uygulamaları

Hakkımda Merhabalar, ben Cem. Şu sıralar bolca boş zamanım olduğundan dolayı bunu güzelce değerlendirmek istedim. Bir süredir website ön/arka kodlama işleriyle uğraşmaktayım, yaklaşık son 6 aydır bu işi ciddi olarak yapmaktayım. İlk olarak bu macerama küçük, tek sayfalık web uygulamalarıyla...
  3. CmJustice

CmJustice Web Hizmetleri - Özel Web Tasarım ve Web Uygulamaları

Hakkımda Merhabalar, ben Cem. Şu sıralar bolca boş zamanım olduğundan dolayı bunu güzelce değerlendirmek istedim. Bir süredir website ön/arka kodlama işleriyle uğraşmaktayım, yaklaşık son 6 aydır bu işi ciddi olarak yapmaktayım. İlk olarak bu macerama küçük, tek sayfalık web uygulamalarıyla...
  4. CmJustice

Craftolia Network | Tekrar Sizlerle! | Build Battle, Akademi, Açlık Oyunları ve dahası! | 1.8 - 1.10

Herkese Merhaba! Uzun bir süre takımca sessiz kaldık. Evet biliyoruz suçluyuz, ama bomba gibi geri dönüyoruz! Umarım kendimizi affetirebiliriz. Size iyi bir eğlence sunmak için uğraşıyoruz ; en iyisi olabilmek için her gün emek harcıyoruz. Bu macerada bize katılmak için tek yapmanız gereken site...
  5. CmJustice

Craftolia Infant | Sınırsız Macera, Doyasıya Eğlence! | Tamamen Survival | 1.7.x - 1.8.x

Herkese Merhaba! Craftolia Network olarak hem yenilik yapmak adına hem de okul döneminde sunucuyu aktif tutmak adına ufak bir konsept değişikliği yapmaya karar verdik. Birçoğumuzun özlediği saf survival, güvenin hakim olduğu sunucuyu sizler için açıyoruz. Fakat vanilla olarak değil de, oyuna...
  6. CmJustice

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Yeni konu adresi: https://forum.gamer.com.tr/konu/craftolia-network-tekrar-sizlerle-build-battle-akademi-aclik-oyunlari-ve-daha-fazlasi-1-8.343029/ Farklı ve yeniliklerle dolu iyi bir deneyim yaşatıcak Craftolia Güncellendi ! Uzun bir süre takımca sessiz kaldık ve sizi güncellemesiz bıraktık...
  7. CmJustice

Duyuru MinecraftTürk Yenilikler ve Haberler

Herkese Merhaba, Bildiğiniz gibi forumumuz çok gelişti ve çok fazla yenilik geldi ama bunlar hakkinda hiçbir bilgilendirme yapilmadi. Bizde sizi bu konu hakkinda şimdi bilgilendirmek istedik. Forumdaki Yenilikler -Tema Değiştirildi. -Çevrimiçi olup olmadığımızı gösteren durum eklentisi...