Arama sonuçlarınız

1. Morona

Minecraft'ta haritacı köylülerin 3. seviyeye yükselmemesi

Dün vanilla oynarken karşılaştığım bir sıkıntıyı ve bu sıkıntının çözümünü paylaşacağım. Haritacı köylüyü 3. seviyeye getiremiyordum, bir müddet sonra ticaret yapmayı bıraktıkları için haliyle seviye artışı olmuyordu. Bunun sebebi doğrudan "Cartography Table" denilen itemin, köylünün yakınında...
  2. Morona

Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

Merhaba forum sakinleri, güne başlarken neredeyse her akşam uyku halinde gördüğümüz olayları kendimize geldiğimizde değerlendirmesini yaparız. Bu rüyalar kimi zaman yüzümüzü güldürecek güzel olaylar olsa bile bazı zamanlar kabus olarak adlandırabiliyoruz. Tabii bu rüyaların ise anlam karşılığı...
  3. Morona

Darkorbit'te görev listeleme?

Darkorbit'te görev listeleme nasıl yapılır? Anlatabilecek olana şimdiden teşekkürler^^
  4. Morona

Ödüllü Ufak Bir Soru

Bugün bir ufak ama ufak bir bilgi sorusu sormak istedim. 3 çınar ağacı yaşlarını şöyle ifade etmektedir: a: Benim yaşım, sol hizamda kalan "b" ve "c" adlı iki ağacın yaşlarının ortalamasından büyük. b: Benim yaşım, 50 kenarlı bir çokgenin iç açıları toplamının 40 derecede 1'i. c: Ben o kadar...
  5. Morona

Hayvanat bahçesi

Ben bir hayvan yazıyorum, alttaki arkadaş benim yazdığım hayvanın son harfiyle başlayan başka bir hayvan yazıyor. Yorum numarası 5 veya 5'in katı olan yorumlarda, yazdığınız hayvanın taklidini yapmanız ve onun resmini koymanız gerekiyor. Örneğin 4. yorumdaki hayvan "At" olsun. 5. yorumdaki...
  6. Morona

Şeker gibi bir şey?

Profil altında şeker gibi bir şey var? Daha önce yoktu galiba, artık hep mi burada kalacak? Kalacaksa daha güzel bir tanesiyle değiştirebilirler.
  7. Morona

Tokatçıya atacağım...

Adımı bilen bilir, bilmiyorsanız da bana Morona derseniz olur. Düne kadar "dün dündür, bugün bugündür" diyen birisiydim, yaptığım hataları kafama takmaz, biraz da rahat davranırdım. Her neyse, 2 gün önce başımdan geçen ve halen geçmekte olan bir olayı sizlere anlatacağım... Geçen aylarda sürekli...
  8. Morona

Düğündeki Hangi Tip Sensin?

Düğündeki Hangi Tip Sensin? Bugün yeni bir testle karşınızdayım. Düğünlerin, seyranların hangi alışıldık tipi sensin? Testi çöz ve sonuçları paylaş! :) (+) Hangi isim sana daha çok yakışırdı? :dost: 1) Yeliz / Berk 2) Yasemin / Uğur 3) Gülnaz / Burhan (+) Akşam düğün var! Giyinirken ne...