Arama sonuçlarınız

1. MighTCraft

> MighTCraft [1.8-1.18.2] ★ Etain Survival ★ IP: oyna.mightcraft.online

Yorumunuz için teşekkür ederiz, reklamımız taleplere göre düzenlecektir. MighTCraft'ta görüşmek üzere !
  2. MighTCraft

Merhabalar, dün yaşanan LAG olayı bizden kaynaklı olmayıp tamamen KEYUBU adlı hostingden kaynaklanmıştır. Discord sunucumuzda açıklama yaptık, kendilerininde sorunu çözmesi biraz zaman aldı.
  3. MighTCraft

Bu tarz yetkiyi kötüye kullanım durumları olduğunu düşünüyorsanız websitemiz üzerinden rapor edin biz yardımcı oluruz. İyi oyunlar...
  4. MighTCraft

Teşekkürler, evet sunucuyu geliştirmeye çalışıyoruz. Yorumunuz için teşekkürler
  5. MighTCraft

Evet Sunucu Seçim Lobisi 1.8 tabanlı diğer sunucuların sürümleri ayrışıyor
  6. MighTCraft

play.mightcraft.online www.mightcraft.online
  7. MighTCraft

Yardım sunucuya girip çıkınca canım ve açlığım fulleniyor

Merhabalar, Minecraft sunucumda canım ve açlığım azaldığında sunucuya girip çıkında otomatik olarak değerleri tamamen doldduruyor. 1 canım varken çıkınca can barı ve açlık tam dolmuş şekilde sunucuya katılıyorum acaba neden kaynaklanıyor. bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim :) spigot...
  8. MighTCraft

US.Mineplex.com

US.Mineplex.com
  9. MighTCraft

Servere Spawn Yapacak Pro Builder Aranıyor Yapabileceksen Konuya Dal

Kardes Bu Güne Kadar 4 Serverda Builderlik Yaptım.Fakat Yaklaşık 20 Kez MineCraft Serverlerinde Adminlik Yaptım.Skype Üzerinden Arkadaşlık İsteğini Yolladım. Şuanda Elimde 2 Adet Hub ve 5 Adet Faction Mapı Bulunmakta Ve Hepsinin İçinde Marketleri Hazır Bulunmakta !
  10. MighTCraft

Plex Bilişim

Plex Bilişim Tekrar Açıldı ! Kaliteli Hostlar İle Tekrar Karşınızdayız MineCraft Server Satışlarımız Başladı ! Bilgiler İçin Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin ! Plex Bilişim:https://www.facebook.com/plexbilisim
  11. MighTCraft

[MighTCraft]

Merhaba Arkasaşlar Bugün Sizlere Yeni Açtiğimiz MighTCraft Serverinden Bahsedeceğim... Server 20 Kişiliktir Slot Sayısı İsteğe Göre Arttirilicaktir... Server Ip: 31.210.126.145:1146 Sürüm:1.6.4 Server Vip Satişları: Yilbasi İndirimlerimiz Devam Etmekte !! Vip:4 TL %50 İndirim ! Diamond Vip:8...
  12. MighTCraft

[MighTCraft]|Faction Wars|Viplerde %50 İndirim !|

Merhaba Arkasaşlar Bugün Sizlere Yeni Açtiğimiz MighTCraft Serverinden Bahsedeceğim... Server 20 Kişiliktir Slot Sayısı İsteğe Göre Arttirilicaktir... Server Ip: 31.210.126.145:1146 Sürüm:1.6.4 Server Vip Satişları: Yilbasi İndirimlerimiz Devam Etmekte !! Vip:4 TL %50 İndirim ! Diamond Vip:8...
  13. MighTCraft

Liquid Bizim Minecraft serveri vardıda dolandırıldık synet tarafından bıze yardımıcı olurmusun...

Liquid Bizim Minecraft serveri vardıda dolandırıldık synet tarafından bıze yardımıcı olurmusun no ip yapmada Modem: Huawei HG66D
  14. MighTCraft

Mysterious Gaming'den Bedava Server Etkinliği

Merhaba Arkadaşlar Bugun Sizlere Yapacağım Etkinlikten Bahsedeceğim. Kura İle iki Kişiye 2 Ay Bedava Minecraft Server Verilecek... Sizde Kuraya Katılmak İstiyorsanız Skype Ekleyin. Skype; doguekin2000 Server Özellikleri; İşlemci: İ7-960 3.20 GHz. 4098 MB Ram 150 GB HDD Alan Sınırsız...
  15. MighTCraft

teşekkürler

teşekkürler
  16. MighTCraft

Lütfen Bilgilendirin! Kendi 7/24 Serverimi Kurmak Istiyorum...!!!!!:!:!:!:!!!

Skynet Bilişim Ve Axitr Bilişimden Alma Neyden Alırsan Al !
  17. MighTCraft

skype varsa verirmisin ?

skype varsa verirmisin ?
  18. MighTCraft

ne istersen?

ne istersen?
  19. MighTCraft

2 bilişim arasında kaldım?

İstersen Benim Hosting Kurama Katıla bilirsin. Detaylar;https://forum.gamer.com.tr/threads/mysterious-gamingden-b%C3%BCy%C3%BCk-server-etkinli%C4%9Fi.118852/