Arama sonuçlarınız

1. Pudilo

GTA 5 Social Club Olmadan Oynama

GTA 5 Social Club Olmadan Oynama Herkese merhabalar, bugün sizlere GTA 5 oyuncuları için iş kolaylaştırıcı olabilecek bir yöntemle ilgili bilgilendirme konusu hazırladım. İyi eğlenceler! Social Club Nedir? Eski Grand Theft Auto oyunlarını oynayanlar da bilecektirler ki Social Club oyun...
  2. Pudilo

Minecraft Conconcraft Pluginleri

Minecraft Conconcraft Pluginler Herkese merhabalar, bugün sizlere Conconcraft Sunucularında mutlaka olması gereken eklentilerden bahsedeceğim. Conconcraft Genel Bilgi Conconcraft bildiğimiz Vanilla Survival modunun eklentilerle geliştirilip süslenmiş bir hali olarak tanımlanabilir. Diğer oyun...
  3. Pudilo

Crates Plus & Türkçe Config

Crates Plus & Türkçe Config Herkese merhabalar, bu konumda sizlere yeni sayılabilecek bir akım olan kasaları oluşturmamızı sağlayan CratesPlus eklentisinden bahsedeceğim. Eklenti Hakkında Genel Bilgi Eklentinin pek çok ücretli/ücretsiz muadili mevcut fakat bu konuda en çok tercih edilen...
  4. Pudilo

FeatherBoard Bedava & Türkçe Config

FeatherBoard Bedava & Türkçe Config Merhabalar, bu konuda sizlere son dönemlerde sunucularda olmazsa olmaz durumuna gelmiş FeatherBoard eklentisinin ayar dosyasının türkçeleştirilmiş halini paylaşacağım ve sizlere eklenti hakkında biraz bilgi vereceğim. Eklenti Hakkında Genel Bilgi...
  5. Pudilo

Globalmarket Tarzı Bir Plugin - Türkçe Tanıtım: ShopGUI+

Globalmarket Tarzı Bir Plugin - Türkçe Tanıtım: ShopGUI+ Merhabalar, bu konuda sizlere özellikle Faction ve Skyblock tipi sunucuların olmazsa olmaz gereksinimlerinden olan, marketi oluşturmak için kullanılan ShopGUI+ eklentisi hakkında bilgi vereceğim. Eklenti Hakkında Genel Bilgi ShopGUI+...
  6. Pudilo

CS:GO En İyi Cfg

CS:GO En İyi Cfg Herkese merhabalar, bugün size çoğunlukla profesyonel oyuncu konfigürasyonlarından derlediğim en iyi Counter Strike: Global Offensive konfigürasyonlarını tanıtacağım. Başlamadan önce biraz sorgulamak gerekiyor tabi bu konfigürasyonları. Nedir, ne işe yarar? Oyun fark...
  7. Pudilo

Minecraft Pocket Edition Mod Yükleme

Minecraft Pocket Edition Mod Yükleme Hepinize merhabalar! Umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur her hafta olduğu gibi yeni bir yazıyla karşınızdayım. Bugün günümüzde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan Minecraft Pocket Edition sürümüne nasıl mod yüklendiğini anlatacağım. Ne işe yarar? Bilgisayar...
  8. Pudilo

Minecraft En İyi Efekt Plugini

Minecraft En İyi Efekt Plugini Merhabalar, bu konuda size sunucunuza görsellik ve aynı zamanda yeni içerikler katacak bir eklenti olan Ultra Cosmetics eklentisi hakkında bilgi vereceğim. Nedir? Eklenti basitçe açıklamak gerekirse oyuncularınıza görünüşlerini detaylandırma, güzelleştirme imkanı...
  9. Pudilo

Minecraft Görev Plugini | Skyblock için uygun!

Minecraft Görev Plugini I Skyblock için Uygun Herkese merhabalar, bu konumda kullanımı ne kadar karmaşık görünse de esasında bir o kadar kolay olan BetonQuest eklentisi konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Nedir? BetonQuest sizlere sunucunuzda oyuncuların yaparken eğleneceği ve...
  10. Pudilo

Minecraft Pet Plugini Türkçe

Minecraft Pet Plugini Türkçe Merhabalar, bugün sizlere uzun zamandır sunucularda kullanılmakta olan ve artık klasikleşmiş eklentilerden en çok tercih edilen ücretsiz pet pluginini tanıttım. SimplePets nedir, neden kullanılır? SimplePets Minecraft End-user license agreement şartlarını ihlal...
  11. Pudilo

"Liseye geçtim taktik verin"

Yok edildiniz.
  12. Pudilo

Aşırı derecede bağımlılık yapan abuk şarkı

Bağımlılık yaptı 3-5 seferdir replay abanıyorum.
  13. Pudilo

#-Licse-# Survival / 1.8 / Partiler | Ödüller | Skin Değiştirme! > Survival.Licse-Turk.net

IP Adresi; Survival.Licse-Turk.net Sürüm; 1.8 / 1.8.7 Merhabalar! Biz Licse'yiz, türümüzün en iddaalı sunucusuyuz. Temal amacımız kaliteli bir oyun sunmanın yanında vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlamak. Bu hedefimize ulaşmamız için gereken tek şey sizlerin...
  14. Pudilo

Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

IP Adresi; play.RaidEM.net Website; www.RaidEM.net Sürüm; 1.8 Önsöz Bu zamana kadar birkaç farklı isimle karşınıza çıktık, fakat çoğunun sonu aynı şekilde bitti. Emeklerinizi sizden almış olabiliriz fakat inanın ki bizim de sebeplerimiz vardı bunun için. Yeni Eretna'da bunların hiçbirinin...
  15. Pudilo

- Bir Faction sunucusundan beklentiniz? -

-Licse Türk- Öncelikler herkese iyi forumlar, yeni sunucu projem olan Licse için fikir toplama aşamasındayım. Size soracağım sorular ise şu şekilde; Bir Faction Wars sunucusundan beklentileriniz? Bir Faction Wars sunucusunu rakiplerinden ayıran en önemli etmen nedir? Bence ikinci sorunun...
  16. Pudilo

Sunucu Sürümleri -Eretna Türk

Belki bileniniz vardır Eretna Türk sunucularını yakın zamanda yeniden açıyorum, fakat Factions sunucusu hakkında birkaç soru işareti var kafamda. Bütün sunucular 1.7.10 sürümlerinde çalışıyor yani Hem 1.8 kullanan clientlar üzerinden hemde 1.7'nin herhangi bir sürümünü kullanan clientlar...
  17. Pudilo

MuteALL

Hemen belirteyim, kendim yazmadım yabancı bir kaynaktan buldum size atıyorum. Geliştirmek isteyen arkadaşlar varsa işlerine yarayacaktır. Kendimde uğraşmaya başlayacağım yakında fakat şu sıralar yeterli zamanım yok. İşlevi herkesi susturması, daha doğrusu sohbete birşeyler yazmalarını...
  18. Pudilo

Ayrılıktan Sonra...

Geçenlerde sözlükleri gezerken gördüm bu konuyu önce arkadaşın yazdığını buraya yazayım, Siz ne düşünüyorsunuz ? Ben imkan olsa bittikten sonra değil başkasıyla olmayı başkasına bakmasını bile kaldıramayacak bir yapıdayım, yanlış mı yapıyorum :( Ortada çok bir soru yok açıkçası fikirlerinizi...
  19. Pudilo

Eretna Türk / Community Manager ( bkz Topluluk Yöneticisi )

Merhabalar, çok konuşmadan sadede geleyim. Eretna Türk sunucusuyla yeteri kadar ilgilenemiyorum, en azından tek başıma, bu sebeple oyun içi sorunlara çözüm getirebilecek bir ekip arkadaşı aramaktayım. Topluluk Yöneticisi olacak arkadaşın görevi aslında oyundaki oyuncularla gerekli vakti geçirip...
  20. Pudilo

CS:GO StatTrak™ Butterfly Knife | Fade (Factory New)

Arkadaşıma ahanda bu bıçak düştü, nerde satabili kime satabilir elden almak istiyor parayı ( Elden dediğim paypal vs. ) Yorumları bekliyorum.
  21. Pudilo

Yazı sorunları ( & yerine A )

Sunucumu taşımamla beraber ortaya çıkan bu sorun yüzünden sunucuyu 40 dakikadır açamıyorum, normalde böyle şeyleri pek açığa vurmam ama ciddi anlamda yardım lazım. Çözüm ; Plugine kulak vererek utf-8 bomsuz versiyona dönüştürdükten sonra yaml parser kullanarak düzelttim. Teşekkürler ...
  22. Pudilo

# Licse # > Factions 1.7 < | Rütbe - Boss - Görevler - Seviye ve Dahası ! | IP > mc.Licse-Turk.com

IP Adresi; mc.Licse-Turk.com Sunucu Sürümü; 1.7.X Faction Wars -Açıklama- İlk göz ağrımız, vazgeçilmezimiz. Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna...
  23. Pudilo

RunAbove

Nedir bu ? Tahminim azure mantığında işleyen ovh altyapısı kullanan bir hosting olduğu yönünde bugün denedim çok hoş bir şey, ama tam bir bilgim yok nedir bu ? @Alps @MUHDE
  24. Pudilo

Utangaçlık , çekingenlik adını koyamadım.

Bende genelde kızlara karşı bir utangaçlık ve çekingenlik var sadece kızlara karşıda değil hemen hemen her şeye , her kişiye karşı . Nasıl yeneceğim bunu ? Nasıl daha özgüven sahibi olurum ?
  25. Pudilo

Bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum , kafayı yemek üzereyim .

İlk defa böyle bir şey başıma geliyor , ne mi ? Bir kıza karşı ne hissettiğim konusunda en ufak bir fikrim yok. Ne biliyim kimi sorsan hakkında birşeyler derim yok bu yapmacık yok sevecen yok duygusal yok şu yok bu mutlaka birşeyler derim. Ama bu kız hakkında yok yok yok. Kızla olan geçmişimi...