Arama sonuçlarınız

1. seco7241

Play.ShardOfCraft.Com > MINYON | Envoy Eventi | /adakit, /jackpot, /warp level, /scmarket, /ihale | | En İyi Adaya Kredi Ödülü! | YENI!

IP Adresi: Play.ShardOfCraft.Com Website: www.shardofcraft.com Sürüm: 1.8.8 RAM: 16 GB İşletim Sistemi: i9 9900 3.45 gHZ) >< Dolandırıcılık yasaktır. >< Irkçılık ve benzeri ayrımcılıklar yasaktır. >< Siyaset yasaktır. >< Herhangi bir dine küfür yasaktır. >< Tp tuzağı yasaktır ancak diğer tuzaklar...
  2. seco7241

Size Göre Hangi Hosting (Batihost) Firması İşini İyi Yapıyor ? :)

Arkadaşlar hangi firmayı tercih etmeliyiz nedenleriyle birlikte yazarsanız sevinirim :) Batihost Firması Destek- 10/10 Sunucu Fiyatları- iyi Sunucu makineleri- iyi @batihost.com @batihost.com @batihost.com (((((:
  3. seco7241

ShardOfCraft Yetkili Alımları ! (Mimar,Reklamcı)

Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz üzere, yıllardır ShardOfCraft adıyla size hizmet veriyoruz ve size daha iyi bir şeyler sunmak için çalışıyoruz. Bugün de, size daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu daha da güçlendirmeye karar verdik. Bunun için de, Mimar ve Reklamcı alımları ile sizi...
  4. seco7241

ShardOfCraft Yetkili Alımları! Play.ShardOfCraft.Com (Mimar)

Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz üzere, yıllardır ShardOfCraft adıyla size hizmet veriyoruz ve size daha iyi bir şeyler sunmak için çalışıyoruz. Bugün de, size daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu daha da güçlendirmeye karar verdik. Bunun için de, Mimar ve Reklamcı alımları ile sizi...
  5. seco7241

SOC | Para Karşılığında Tamir Skripti | Çok Basit Bir Skript

Tamir Skripti, özellikle sunucudaki oyuncuların istediği bir skripttir. Gerekli komutu girerek para karşılığında envanteri tamir eder. Dediğim gibi çok basit fakat yararlı bir skripttir. Para miktarını değiştirebilirsiniz. Komut: /tamir | 70.000 TL karşılığı envanteri tamir eder. command...
  6. seco7241

ShardOfCraft Çalındı! | RedGamer Rezilliği | Riponza Crasher Kullanmayın! |

Merhaba Arkadaşlar. Ilk sunucumu ShogunCraft ismiyle 28 Haziran 2015'te açmıştım. Daha sonra sunucunun ismini ShardOfCraft olarak değiştirdik. Şimdi konumuza geçelim. Bundan yaklaşık 1 hafta önce sunucumuza biri gelip bot vs. gibi saldırılar yaptı. Biz de bu nedenle bunların sunucuya bot atmaya...
  7. seco7241

ShogunCraft-[OPFACTION]-[1.8.X]-[Rütbe]-[Kutu]-[Görev]-[Boss]-[Kredi]-[Köylü Takas]-[Level Market]-

٠•*۞ Sunucu IP Adresi ۞*•٠ ╔═════════════════════════════╗ ShogunCraft.Batihost.Com ╚═════════════════════════════╝ ٠•*۞ Sunucu Bilgileri ۞*•٠ Sunucu versiyonu : [1.8.X ] Slot : [ 50 ] Toplam RAM : 4 GB Çekirdek : 4 Sunucu türü : OPFACTION Açılış tarihi : 08.04.2017 Sıkça Sorulan Sorular...
  8. seco7241

[ChestCommands] /warp boss Yazıldığında Boss Menüsü Gelmesi

Arkadaşlar Sunucum Spigot değilken 1.7.2 iken /warp boss yazıldığında Boss menüsü geliyordu. Fakat Sunucumu Spigot yaptıktan sonra bu Boss menüsü gelmemeye başladı. /boss gibi komutlar oluyor fakat ben /warp boss yazıldığında bu komutun gelmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim hata ne olabilir?
  9. seco7241

[Paylaşım] Citizens & Sentry 1.7.10 (NPC)

Spigot sürümü(1.7.10) için zor bulunan iki plugin; Citizens Nedir? Citizens sunucuda npc yaratmaya yarar. Bu plugin Quests vb. pluginlerle uyumludur. Sentry Nedir? Sentry NPCleri savaştırmaya yarayan bir plugindir. Anlatımları internette mevcuttur. Not: www.virustotal.com'a erişim sorunu olduğu...
  10. seco7241

Konunun kaldırılmasını istiyorum.Yeni konu açıldı.

İpAdresi: shardofcraft.batihost.com Viplere özel bosslar mevcuttur. Her cuma Vip çekilişi saat 19:45'te Otomatik Vip alma sistemi Oturma Sistemi,Gate,Köprü,Asansör Koylulerle Takas Reklam Engeli Antidisconnet Engeli (çıktığında kill+60 saniye ban yer) Oyunculara özel Boss,Her Vipe özel Boss...
  11. seco7241

[Yardım] Rpg Plugin Paketi

Arkadaşlar elinde Rpg Plugin Paketi olan var mı acaba? Elinde olan biri varsa verebilir mi ? Çok lazımda Pluginleri düzenledikten sonra sayfada paket halinde paylaşabilirim Teşekkürler Paketi Olmayıpta Bilgisi olanlarda Rpgde olması gereken pluginleri yazabilir mi :/
  12. seco7241

Alım Bitti Konu kaldırılsın.

Bundan yaklaşık 1 yıl önce kurulan ShogunCraft, İlk önce Factions olarak hizmete başladı. Sunucunun büyümesiyle beraber (Sunucu sayısının artması) aynı zamanda Batihostta çalıştığımdan sunucuya zamanımı pek veremiyorum. Bu nedenle artık yetkili almamız gerektiğini düşündüm. Not: Ekibimize...
  13. seco7241

ChestShopa Benzer Pluginler

Arkadaşlar sunucumda sürekli lag oluyordu toplite pluginini kurdum Chestshop çok lag yapıyor onun yerine hangi plugini kullanabilirim
  14. seco7241

Licse turk Kurucusu Pudilodan Harika Thug Life

Smoke Weed Everyday
  15. seco7241

[Yardım]Group Manager Uyumlu Rütbe Sistemi

arkadaşlar autorank kullanıyordum fakat rütbe atlayınca para gitmiyor Rankup kullandım bi worldde rütbe atlayıp diğerinde atlamıyor RankEsLite PermissionEx uyumlu Prisonrankup Yapamadım Yardım.
  16. seco7241

[Tanıtım]Anti World Downloader (Spigot İçindir)

Merhaba Arkadaşlar! Bügün Müjdeli Haber Vericem! WorldDownloader Sona Erdi! Eğer Hala Sizdede Map Çalınıyorsa Lütfen Bunu Uygulayın! Spigot.yml Giriniz Engine-mode'yi 2 Yapın. ve altında sayılar var -14 -15 die oraya boşluk aç - 46[TnT] ve bida 152[redstoneblock] Hazır olarak...
  17. seco7241

[Yardım]Her dünyada Rütbe Atlama

Arkadaşlar sunucumda 3 world var flatworld-world-plotworld olmak üzere mesela adamın teki worldde /ar check yazıp Suikastci oluyor flatworlde oyuncu olarak kalıyor yani tüm dünyada rütbe atlayamıyor bu hatayı nasıl çözeceğim @Yaman
  18. seco7241

ShogunCraft/1.7.2/WG ve WE'den anlayan PRO BUILDER ALIMI VARDIR +15/Ayrıntılar İçeride

Merhaba Ben ShogunCraft Kurucusu Selçuk serverimiz yakın zamanda hub olacak ve Yarıp RPG&Factions,SKYBLOCK,KİTPVP olarak hizmete sunulucak fakat Pluginleri ben hazırlayabiliyorum fakat Mimarlıkta iyi değilim bunun için bir Mimar arıyoruz. -------Koşullar------- 1.Yaş 15 veya 15in üstünde olmalı...
  19. seco7241

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Play.ShardOfCraft.Com MC.ShardOfCraft.Com Oyna.ShardOfCraft.Com
  20. seco7241

CraftVince / 1.7.2 / FACTION / LAPIS / ARSALARDA FLY /HEROBRINE /İP=CraftVince.batihost.com

----Biz kimiz---- Merhaba Arkadaslar biz Craftvinceyi daha onceden acan fakat sonradan kapatmak zorunda kalan bir ekibiz. 8 haziranda serverimizi tekrardan actik. Server faction uzerine kuruludur. ----Oyunun Amacı Nedir?---- Arkadaslar oyunun amaci klan kurup klan evi yapip diger dusman klan...
  21. seco7241

play.UnioCraft.com || Factions/Skyblock/Creative/HG-SG/OITC/LOBİDE MÜZİK || 1.7.x || BETA 4.0

Yeni nesil Minecraft sunucusu. YAKINDA 12 SUNUCULU DEV BİR NETWORK! play.UnioCraft.com REKOR UnioCraft 17 Mayıs 2014 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana birçok Minecraft sunucusunun hayal bile edemediği şeyleri gerçekleştirdi. Profesyonel plugin seçimleri, özel plugin düzenlemeleri...