Arama sonuçlarınız

1. turancan kayışlı

Bana discorddan ulaş. Leolynn#0001

Bana discorddan ulaş. Leolynn#0001
  2. turancan kayışlı

www.HyperionCommunity.com 1.8-1.13.2 /Skyblock/Survival/EggWars/Creative/Diğer

(Forum yetkililerine ricada bulunmak istiyorum konumuz tam detaylı değildir bunun sebebi iş yoğunluğudur en geç 1-2 gün içerisinde tam detaylı konu eklenecektir.) Hyperion™ Community olarak birçok oyunda sunucularımız bulunmaktadır. En kaliteli hizmeti verebilmek ve siz oyuncularımızı mutlu...
  3. turancan kayışlı

Namı diğer Leolynn

Namı diğer Leolynn
  4. turancan kayışlı

ReborneRPG-Ateşonline,Ortaonline,ST-RP Devam sunucusu.[1.9]

ıhım ıhım bu arada konulardan haberiniz yok? yazdığım olay bu değil baştan anlatırsam hak vereceksiniz anlatıyım Başta Whitelist Başvurumu Yaptım Kabul Edildi Karakter Başvurumu Yaptım Arkadaşımında Benden 9 Gün Sonra Whitelisti Kabul Edildi Oda Karakter Başvurusu Yaptı Anında Bakıldı...
  5. turancan kayışlı

şu ban işini ne zaman halledeceksin ? phul denen arkadaş bizim ulaşıda banlamış sebepsiz yere 3 oy gelmiş yöneticilikde kötü diye konuyu silip yorum yapan herkesi banlamış yediremiyor.
  6. turancan kayışlı

lanet olası gereksiz bir sebebten dolayı banlıyım sebep : herkes başvuru yapmış 1 günde kontrol edilip onaylananlar vb var benim başvurum 12 gündür açık ve kontrol edilmiyor (karakter başvurusu) adama yazıyorum cevap yok bidaha yazdım ısrarla yöneticiyi zorlamaktan ban attı? arkadaşım cevap bile...
  7. turancan kayışlı

[HARD-RP] ST-RP S1V1 Başvurular Açılmıştır. 31.01.2016 Online.

Map İçin Verilen Opluk Diyor. :S arkadaşm elmas itemler çelik item diye diyen bendim değil mi ? kendi kendine laf uydurup beni burda uğraştırma
  8. turancan kayışlı

TecnoCraft Yetkili Alımı

Adınız: Turan Soyadınız: //////// Yaşınız: 15 Skype Adınız: turancan46 Facebook Adınız : TcKayisli Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz: 5 ( Ve Cavegame sitesinde indirmesiz oyun verirken bile oynamıştım :)) Bulunacağınız Yetkide Daha Önce Görev Aldınızmı: 21 22 Serverda Aldım Plugin Toplamak Ve...
  9. turancan kayışlı

TecnoCraft Yetkili Alımı

Mimar Ve Builderin Aynı Şey Olduğunu Bilmiyor :S Yazık. Tamam Mimarı Map Yapan builderi küçük şeyler yapan olarak göstermiş olabilirsnide 2 side aynı şey ve Asıl Builder Büyük İş Yapar :) Kendimden Biliyorum MCSG nin 2 mapini ve SheepQuest Ben ve 1-2 Arkadaşım Yaptık (Yabancı)
  10. turancan kayışlı

Sen baştan hata yaptın gmoddan kendine item almalar falan sonra o kendi adamların şikayet etti geri benim tarafıma geçtiler şikayetleri yoktu bırak kendi çıkarına yapıp laf uydurma Üstüne Üstlük Siz Yaparken Oluyor Biz Yapınca Rol Bilgisi Zayıf Tek Aldığım Şikayet Kesin Sonuç Vermekti Onu...
  11. turancan kayışlı

GİRMEYİN ABİ GİRMEYİN KURUCUSU (KAAN ABİ DEĞİL) CAN BEY DENEN ARKADAŞ LOW RP CİNİN TEKİ Kısacası Şöyle Açıklayım Sizin Karşınızda 3 Kişi Silahlı Ve Zırhlı Birisi Yayını Çekmiş Diğeri Tepende Biri Önünde Adam Önündekinin Boğazına Direk Kılıcı Saplar Yazıyor(Kesin Sonuç Veriyor) Adam Ok Atıyor...
  12. turancan kayışlı

Alıntı Diyen Arkadaşlara Benden Şu Laf Gelsin 2010 Dan Beri OrtaÇağ RPG Sunucusu Açan (Hiracles) Alıntı Falan Demeyin Herzaman Bu Konsepti Kullanır. ? Sen Önceki Sunucuları Görmedin Galiba Bu Şeyler Çalıntı Değil 2010 Dan Beri Herzaman Böyleydi Yani Alıntı Yapan Siz Olmuş Oluyorsunuz Fakat...
  13. turancan kayışlı

AteşOnline-AteşRPG-OrtaOnline oyuncuları buraya ! yeniden rpg !

Server H.O Kaan Abinin Açtığı Her SVde Vardım Kısacası RP = 4 Ever :yıkıl::ban::ban::ban::ölüm:
  14. turancan kayışlı

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Güzel ve Yararlı Bir Anlatım Fotoğraflardan Gördüğüm Kadarıyla Uğraşılmış Beğendim.
  15. turancan kayışlı

[1.7.2] AteşFaction/PVP/Arena/PVP/Faction Keyfi/Bilgiler İçerde/

Nevese map değişecekin neyini anlıyosun mapı tek yaptım ? 20 dk mı aldı svnin pluginleri hazır değil 2 gün açılabilir..
  16. turancan kayışlı

Neler Eklenmeli Sizce..ARKADAŞLAR MAP DEĞİŞEBİLİR DEĞİŞİRSE FOTO ATARIM...
  17. turancan kayışlı

İP: Server Tamamen Açıldığında Verilecek Açılma Tarihi: Teknik Ve Server Açma Sıkıntısından Dolayı Server Geç Açılabilir Fotolara Bakmayabilirsiniz Çünkü Mapda değişecek. Lapissiz[İstek Gelirse Lapis Eklenebilir] %90 Faction %10 Survival Keyfi Maden Eventleri Eventler Uygun Vip Satışları.. Hile...
  18. turancan kayışlı

-={KafanaGore}=- 1.7.2 Faction Server /LapisS-BosS-Arsalarda Fly\/Repair Tabelası\

Arenanız Alıntı ? Daha Önce Çoğu Serverde Aynısını Görmüştüm FireCraft AppleCraft VB
  19. turancan kayışlı

Sun Craft Faction Bakımdayız.

s sen lapis diyorsun ben hammadde ench vb bahsediyorum
  20. turancan kayışlı

-={KafanaGore}=- 1.7.2 Faction Server /LapisS-BosS-Arsalarda Fly\/Repair Tabelası\

Mapin Çoğu Yeri Alıntı.. Schematic Bu Yüzden Pek Beğenmedim Bu Server ÇÖP ÇÖP
  21. turancan kayışlı

Realm of the Mad God Oyuncuları | ROTMG Oyuncuları | Forum Grubu

Minecraft Forumunda Bir ROTMG Forumu Aslında Saçma PLS Kilit
  22. turancan kayışlı

Yanlış Anladın Serverin Çoğunluğu Survival Demek İstedim Bu Yüzden İnsanlara Yanlış Bilgi Vermiyelim Onlar Hammaddeli VB Olduğunu Sanabilirler
  23. turancan kayışlı

Serveri Faction Olarak Değilde Survival Olarak Girseniz Daha Uygun Olurdu Çoğunlukla Survival Çünkü
  24. turancan kayışlı

Bu Server Çoğunlukla Survival Üzerine Kurulmuş Faction Değilde Survival Olarak Yapsanız Daha İyi Olur [Sun Craft Survival Server Gibi] Yani