Arama sonuçlarınız

1. turancan kayışlı

www.HyperionCommunity.com 1.8-1.13.2 /Skyblock/Survival/EggWars/Creative/Diğer

(Forum yetkililerine ricada bulunmak istiyorum konumuz tam detaylı değildir bunun sebebi iş yoğunluğudur en geç 1-2 gün içerisinde tam detaylı konu eklenecektir.) Hyperion™ Community olarak birçok oyunda sunucularımız bulunmaktadır. En kaliteli hizmeti verebilmek ve siz oyuncularımızı mutlu...
  2. turancan kayışlı

[1.7.2] AteşFaction/PVP/Arena/PVP/Faction Keyfi/Bilgiler İçerde/

İP: Server Tamamen Açıldığında Verilecek Açılma Tarihi: Teknik Ve Server Açma Sıkıntısından Dolayı Server Geç Açılabilir Fotolara Bakmayabilirsiniz Çünkü Mapda değişecek. Lapissiz[İstek Gelirse Lapis Eklenebilir] %90 Faction %10 Survival Keyfi Maden Eventleri Eventler Uygun Vip Satışları.. Hile...
  3. turancan kayışlı

Çok ÖNEMLİ SORU

Arkadaşlar Merhaba Ben Orta Çağ RPG De Builderim Fakat MangAdd LERLE Grubumuzu Kurduk Asker Mesela Ama Onu Kalenin Wgsine nasıl eklicez SADECE ASKER GRUBUNU MESELA OYUNCUYU DIIL O GRUPTA OLANLAR OTOMATIK EKLENECEK? cevaplarsanız Sevinirim.
  4. turancan kayışlı

Eski Çağ Rpg Büyük Alıntı Okuyunuz..

Merhaba. Ben Turan Can Bi Şikayette Bulunacaktım. Eski Çağ Rpg Adında Bir Konu Açılmış Ve Orta Çağ RPG den Herşeyi Alıntı Server Bile Alıntı. Yani Şikayet Etmek İstediğim Bu OrtaOnline Arkadaşlarının Emeği Yeniyor Yani Siz bir şey Yapmayız Çokta Tın Derseniz Allah Gösterecektir .. Eski Çağ RPG...
  5. turancan kayışlı

EskiCagRPG Alıntı yapan Pez...gi

https://forum.gamer.com.tr/konu/eskicag-rpg-l-tar%C4%B1m-lordlar-g%C3%B6revler-ticaret-sistemi-l-kaleler-lzindanlar.196772/page-3#post-976321 yönetici bey bu konun kapatılmasını istiyorum çünkü HERŞeyi alıntı Ve sv ye girerseniz mapıda alıntı çoğunlukla...