Arama sonuçlarınız

1. kantra

Wynncraft - Bir MMORPG Sunucusu

Oynıcak varsa Scarsfair eklesin..
  2. kantra

MMORPG Map Yapımına Başladım Hadi Hayırlısı :))

Güncel Arkadaşlar Önerilerinizi Bekliyorum...
  3. kantra

Teşekkür ederim ilk once 1. Sunucu icin yapiyorum suanlik, fikrim bu 2.MMORPG map yapiyorum sonucta illaki yardim gerekli fakat hemen hizlica bitireyim diye bi hedefim yok yardim teklifi cok geldi ,yaz aylarina doğru mapi buyutebilirim ozaman sizlere ulaşabilirim. Önerilerini bekliyorum...
  4. kantra

Önerilerin varsa uygulayabilirim? yapılarımı ortaçağa uygun yapmaya çalışıyorum dekarasyonlar eklicem daha Güncel arkadaşlar Yapim asamasi #4 un ℅60 ı bitti önerilerinizi bekliyorum
  5. kantra

Xp ile rütbe atlama ve rütbe permi ile silah kullanma

Aklımda Vardı zaten BAşka bir yolda varmı diye sormuştum yinede Teşekkürler.. :)
  6. kantra

Faragilus > En büyük kale yapımı | %1

Kolay Gelsin..
  7. kantra

Xp ile rütbe atlama ve rütbe permi ile silah kullanma

Arkadaşlar şimdi herkes para ile rütbe atlıyor ama ben mc nin kendi xp si ile atlamak istiyorum ve atladığımız rütbenin kulanıcağı silahlar olmasını istiyorum örnek Hırsız Bıçağı [+2] Gereken Rütbe: ..... ... . . Gibisinden Zor bir istek biliyorum :) yardımcı olurmusunuz?
  8. kantra

MythicMobs'ta Moba Bi Skinin Kafasını Nasıl Eklerim?

Arkadaşlar Moba Örnek Goblin isimle Karakterin Kafasını Nasıl Koyabilirim? (Zombi,İskelet) ???
  9. kantra

Arkadaşlar Novaskindeki Skini Citizen İle Sunucumda nasıl yaratabilirim?

Arkadaşlar Peki Sağolun Premium Lağzımmış demekki...
  10. kantra

Arkadaşlar Novaskindeki Skini Citizen İle Sunucumda nasıl yaratabilirim?

http://minecraft.novaskin.me/skin/6364136761982976/Undead Arkadaşlar bu sitedeki skini citizen ile sunucumda durmasını istiyorum veya kafasını almak istiyorum nasıl olabilir?
  11. kantra

Zıplama 10 - Kuvvet 15 gibi İksir Nasıl Oluşturabilirim Kod ile?

Arkadaşlar İksirde zıplama 20 olmasını istiyorum mesela 373:8235 Zıplama II (içme) bunun koduylamı oynamalıyım? yardımcı olabilirseniz..
  12. kantra

WG ile Mob doğmasını kapadım ama Boss Doğdurtmak istiyorum..?

Arkadaşlar MythicMob ile boss lar koymak istiyorum ama diğer mobların spawnlanmasını istemiyorum Wg ile doğmayı kapadım ama şimdi bos koyamıyorum bunun ortası nedir ?
  13. kantra

Yağmuru Sonsuza dek nası kapatabilirim

Mapte Yağmasını istemiyorum o kadar cahil değiliz :)
  14. kantra

Daha olmadı Map, Açık dünya yapıyorum warp yapmıyorum :)
  15. kantra

Doğru Diyorsun biraz oynamalar yaparım ama ekleyiceğim dekarasyonlardan pek farkedilmicektir.
  16. kantra

"Suya düştüğünüz için değil, sudan çıkamadığınız için boğulursunuz."

"Suya düştüğünüz için değil, sudan çıkamadığınız için boğulursunuz."
  17. kantra

Yağmuru Sonsuza dek nası kapatabilirim

Arkadaşlar Map Yapıyorum ve Sinirimi bozuyor bunu sonsuz nası kapatabilirim
  18. kantra

Güncel..Yorumlarınızı Bekliyorum.. :)
  19. kantra

/b sayı (fırça boyu) /v sayı (Blok kodu /b d (disk olarak koyar) /b e lift (tıkladığın bloğu genişletir,yükseltir) /b e melt (boşluk bir yeri daha çok oyar) /b e smooth (Kareye benzeterek düzeltmeler yapar) /b bb (Silerek biçim verir) /b over d1,2,3 (yol yapmada vb. kullanırsın d=derinlik...
  20. kantra

Voxelsniper plugini ile yaptım :)
  21. kantra

MMORPG nin Anlamını İyi biliyorum eleştirin içinde teşekkür ederim. şimdi ben bu mapı çok oyunculu için yapıcam ve bir hikayesi olucak yapıları hikayeye göre hazırlıyorum zaten. Açık Dünya Yapıyorum,diğer sunucular için büyülü orman,antik kasaba gibi warplar, (kapalı) yerler hazırlamıcam Tekrar...
  22. kantra

Map Yapım Aşamam :)...

Map Yapım Aşamam :) https://forum.gamer.com.tr/konu/mmorpg-map-yapimina-basladim-hadi-hayirlisi.353213/
  23. kantra

VoxelSniper komutları lağzım Bana

Çok Sağol Dostum Şu Map için Sordum https://forum.gamer.com.tr/konu/mmorpg-map-yapimina-basladim-hadi-hayirlisi.353213/#post-2008505