Arama sonuçlarınız

1. KuzuCevirme

Teamspeak 3 Kullanan kaldı mı ?

Merhaba Eskiden çok kullandığım bir uygulama idi Hala discorda özelleştirme / Pluginler / ses kalitesi anlamında bin basan bir program peki kullanan kaldı mı ? Bir süredir crack li ts3 sunucuları ile uğraşıyorum ve 1024 kişilik istediğim kadar sunucu açabiliyorum ilgilenen varsa ücretsiz...
  2. KuzuCevirme

Minecraft da Crack li kullanıcılar için modlu launcher var mı ?

merhaba arkadaşlar ben ve birkaç arkadaşım minecraft oynamak isityoruz modlu olarak. Kendi yaptığım bir mod paketim var bunu kullanıcağız ama crackli olarak girmemizi sağlayacak ve herşeyi otomatik indirip yükleyebilecek bir autolauncher lazım. Metin2 deki autolauncher benzeri. Amac hile...
  3. KuzuCevirme

Bu iş Yürür mü ?( Sunucu Satmak )

Merhaba bir sorum olacak intel core i9 9900k lı Layer 2 3 ve 4 ddos korumalı sunucuyu 4gb 40 lira 8gb 80 lira 12gb 120 lira Herbirinde nvme ssd ( saniyede 3gb a varan veri aktarım hızı ) Bütün Paketlerde 6 vCPU vererek Sınırsız trafik Kontrol paneli ( Sınırsız format + işletim sistemi...
  4. KuzuCevirme

Minecraft serverlerinde DDOS oranı ne alemde

Merhaba Türkiyedeki minecraft serverlerinin özellikle yüksek paralar kazananların ddos yeme oranları ne alemdedir bilgisi olan yazabilir mi ? Özellikle türkiye üzerinden makine kiralayan arkadaşların sunucularını merak etmekteyim
  5. KuzuCevirme

Ücretsiz Web Hosting Veriyorum

Merhaba İlk 15 kişiye ücretsiz '' WEB hosting '' veriyorum Otomatik Let's Encrypt SSL Başvuru formu buraya tıklayın Edit: REKLAM YOK
  6. KuzuCevirme

Sanal Makinaya Farkli Public ip atama ( Sponsorluk Hediyeli )

merhaba arkadaslar belki bu konuyu acmak icin garip bir yer olacak ama biz zamaninda 3 kisi arma3 serveri isletmekteydik kazancimiz yerinde oldugu icin OVH.com dan devasa bir fiziksel sunucu kiralamistik sonra araya isler girdi kapatmak zorunda kaldik dogal olarak o makineyi dolduracak kadar...
  7. KuzuCevirme

2 Kişilik Modlu Server için host

merhaba arkadaslar 2 veya 3 kişilik hosting arıyorum yabancı kaynaklı olması farketmez hazır modpaketleri olsun yeterli benim icin tesekkurler
  8. KuzuCevirme

Modlu 2 kişilik server hostintg

Edit: arkadaslar uzgunum yanlıs yere actıgımı farkettim konuyu yetkililer sielrse sevinirim
  9. KuzuCevirme

DDosa karsı test isteyenler buraya

arkadaslar sunucunuzu test etmek istiyosanız test edebilirim su ana kadar Nitradonun : Gameofturk tarzı bazı sunucular ayakta kalabildi onun dısındakı dusuk sunucular dustu Batıhost: Kendi serverleri ve diger sunucuları test ettim hepsi dustu ayakta kalan olamadı ozel sunucular: Tamamı dustu...
  10. KuzuCevirme

Atari Dükkanı Survival Mod DDoS Korumalı Sunucu

Sunucu Bilgisi |•|Sunucu IP : 46.105.119.86 |•|Slot : 5000 |•|ROOT MAKINA 128 GB RAM & 10 GBİT hat & MAKINA KENDİMİZE AİTTİR HERHANGİ Bİ KAPANMA SIKINTI OLMAYACAKTİR & SERVER ONLİNESİ ARTTIKCA RAM VE SLOT SAYISI YUKSELİCEKTİR. Tanıtım |•|Serverimiz %100 Survivaldır ve Yenidir. |•|Acılış...
  11. KuzuCevirme

AtariDukkani Yetkili alimlari / 128 GB / 1000mbps

merhaba arkadaslar birsure sonra serveri acicam ama tek basima yaptigim seyler artik yeterli degil ve destek almam gerek yardimci olabilecek arkadaslar skype den eklesin kaleler422 ( sıpıdık oldurmlei ) cok sayida builder ve pluginler almayi dusunuyorum
  12. KuzuCevirme

İlk giris noktası olusturma

Arkadaslar sorun yasıyorum Multiverse core ile toplam 4 tane map var 1 tanesi normal " world " 1 tanesi nether 1 tanesi end 1 taneside spawni koydugum ve " Spawn " adli map var mv set spawn yaptim dunyaya ondansonra normal setspawn yaptim ondan sonra authme setspawn yaptim sonra butun...
  13. KuzuCevirme

Griefprevention Hatasi

Arkadaslar soyle bir error alıyorum [SEVERE] Error occurred while enabling GriefPrevention v10.5.7 (Is it up to date?) Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.bukkit.event.player.PlayerInteractAtEntityEvent at...
  14. KuzuCevirme

Sizce bagiscilarda neler olmali

Arkadaslar bagis yapanlara verilecek olan permler sizce neler olmali item para vs. Durumunu diyorum Parayi veren ustunluk saglamasin cok fark olmasin yani neler koyulabilir birde seviyeler arasindaki fark bir ust seviyeye gecmeyede tesvik etmesi gerek
  15. KuzuCevirme

GroupManager Problemi

Merhaba arkadaslar groupmanager tammen ayarladım herseyi hallettim tam bi oyuncu olayım dedim manuadd kaleler422 Oyuncu yazdım konsoldan direk oldu btti falan diye sarı yazılar cıktı konsolda ama oyun icinde degistiremiyorum permelr calısıyor oyunun icindende yazdım aynı komutu konsoldan...
  16. KuzuCevirme

Gercek resmi oyuna aktarma

Arkadaslar elle yapmak disinda nasil yapicagimizi bilen varmi acaba servere aktaricam plugin olarak lazim
  17. KuzuCevirme

İlk Gelen 2 kisiye 2gb makina ^^

arkadaslar ilk gelen 2 kisiye 2 gb lik makina veriyorum 1 aylık Aranan sartlar : herseyi hazır olanlar gelsin ekibi/serveri vb. Ts kullanması gerekir bizimle iletisim icin skype : kaleler422 ( Kopek resimli ) Alan kisiye Putty /firezlla verilecektir
  18. KuzuCevirme

2 Builder 1 Pluginer Alınacaktır ( 128 gb ) DW 20 1.7.10 ( 1.0.3 )

merhaba arkadaslar yaklasık 6 aydır arma sunucusu yonetmekteyiz ve yeni makinamıza gectik ekstra olarak baya bir bos yerimiz kaldı ve bizde mc sunucusu acmaya karar verdik Kapsamlı buycraft ve enjin yapabilecek ve serverin geri kalan pluginlerini halledebilecek pluginer arıyorum Ayriyetten 2...
  19. KuzuCevirme

Yardım Edene 1 aylık sponsorluk ( FTB SERVER )

Arkadaslar ftb server acmayı planlıyorum dw20 1.7.10 eskiden acmıstım ama degismis dosya vb seyleri En basit bana server dosyaları lazım plugin degil normal server dosyaları yardım onceden mcpc+ ile calısıyordu simdi co kdegismis Sunucu: 128 gb ram 16 cekirdek 980 mbps download / 1020 mbps...
  20. KuzuCevirme

Deneyimli Profosyonel Ekip aranıyor " AltislifeTR" >128GB<

Merhaba arkadaslar altislifetr olarak arma3 de altislife modunu sunucumuzda barındırmaktayız ve isletmekteyiz Gerekli performansı sunucumuzdan bulamadığımız için sunucumuzu OVH altyapısına taşıdık ve %800 değerinde sunucumuzda performans/ram alanı artısı elde ettik ve bu bize diğer oyunlarada...
  21. KuzuCevirme

Grief Prevetion Dan Anlayanlar İçeri

Grief Prevetion İle Sıkıntılarım var Anlayanlara Daha Dogrusu Sorunu Çözenlere Yeni Açacagım Sunucuda %50 Yetki Yani Ortaklık Verecegim Skype Adresim : kaleler422 dir Anlayanları bekliyorum
  22. KuzuCevirme

Dosyacı aranıyor %40 Ücrete ortak

EDİT : Ücret Ten Kastım " KEAR " merhaba arkadaslar yaz sezonu acıldı tekrardan bi server acmayı planlıyorum ovh den 32 lik özel sunucu kiraliyacam diger bağzı kişisel konular için birde minecraft açmaya karar verdim ( modlu ) Sermaye olarak ben karsılamıyacam özel bi sirket/isyeri adına...
  23. KuzuCevirme

Pc Masam beyler

nasıl beyler
  24. KuzuCevirme

Minecraft " Kaleler422 " Satılık hesap 10₺

merhaba arkaaslar hesap çok eskidir turkiye serverlerini bırakalı uzu nzaman oldu avrupa ftb serverlerinde taninan bir hesaptır satıyorum artık satıslar su sekilde olabilir Steam 5$ wallet key Paypal 10₺ mobil 15₺ isbank havale 10₺ ( havale ucreti 4 liradir ) Gittigidiyor 10₺+ gg komisyon...
  25. KuzuCevirme

Birlikte oynayabilecegim birisi -Kaleler422-

merhaba bu forumdan uzak durmaya calisiyorum fakat mc oynayabilecegim birisi lazim eski taniyanlar falan ne derse desin iplemeyecegim Ftb oynayacagiz kriterler Oyunun orjinal olması lağzım - Kesinlikle 16 yasından buyuk olması lağzım - İngilizce seviyesinin rahatlikla sohbet edebilecek...