Arama sonuçlarınız

1. SurvivalMan

Nostaljik.

Eski konularda dolaşmak kadar harika bir şey yok sanırım burada. Buranın eski halini çok özledim. Forum MinecraftTurk olduğu zamanlardan bahsetmiyorum, Minecraft'ın Türkiye'de yeni yeni yeşermeye başladığını ve bu forumun burda olduğu zamanlardan bahsediyorum. 12 gün sonra burada 8 senemi...
  2. SurvivalMan

[ZorZamanlar] Günaydın! Yapmak istediğim bir “Hardcore” proje var, bana fikirlerinle yardım edebilir misin?

Selaam, günaydın, iyi geceler veya iyi akşamlar, ne zaman bu konuyu okuyorsun bilmiyorum, haliyle hepsini yazdım. Belki beni tanıyanınız vardır (pek sanmıyorum), BuscussCraft’ın kurucusu Boybuscuss ben, buraya da yazmamın sebebi 1.13 versiyonunun çıkmasıyla tekrar java/plugin yazma işlerine...
  3. SurvivalMan

Avatar Sunucusu - Elementlere Hükmet - Yepyeni Yetenekler [1.8x]

Uhm merhaba, giriş yazısını kısa tutarak konuya başlayacağım. İlk önce çok ufak bir bilgi vereceğim, lütfen sunucuya gelmeyi düşünüyor iseniz konunun tamamını okumaya özen gösteriniz. Teşekkürler :) Sunucu IP Adresi: avatar.buscusscraft.com Sunucu Sürümü. 1.8x Makine: Intel Xeon® 4xCpu Sunucu...
  4. SurvivalMan

**İLK VE T EK AVATAR SERVERI,4 ELEMENTİ BİRDEN BÜK VE HERKESE HÜKMET !**

Merhaba arkadaşlar,sizinle bugün bir şey paylaşmak istiyorum.Adım Boybuscus (Tobuscus'un fan sayfasının yöneticisiyim,belki bazı insanlar duymuştur) ve Minecraft serverı açtım,bu serverda 4 elementi birden bükebileceğiz. 4 element derken tahta değil hayır,su,ateş,toprak ve hava.Aynı avatardaki...
  5. SurvivalMan

Minecraft Multiplayer Atma Sorunu

Arkadaşlar,minecraftta,multiplayer'a tıklayınca aniden oyun kendini kapatıyor ve launcheri açıyor.Hayır,hiçbir hata vermiyor.Sadece kapanıyor,javayı silip tekrar yükledim.Launcher markasını (artık ne deniyorsa) onu değiştirdim ancak bir türlü olmadı.Single Player'e falan giriyor.Onlarda sorun...
  6. SurvivalMan

Multiplayer'a girince oyunun aniden kapanması (1.7.2-1.7.5) [Yardım edin]

Merhaba sevgili Minecraft severler.Bir sorunum var.Sanırım javanın şu dangalah update'inden dolayı.Yardım ederseniz sevinirim.Az sonra konuya resmi koyacağım.Şimdilik Console'nın hata raporlarını vereyim (lütfen Mc'yi silip tekrar yükle demeyin çünkü denedim,javayıda denedim.) Launcher olarak...
  7. SurvivalMan

Minecraft Premium !

http://**************.com/?ref=3574745 arkadaşlar kesinlikle gerçektir daha demin steamdan 20 dolar aldım - 20 Nisan 2020 editi: Çok salakmışım. Çok.
  8. SurvivalMan

Minecraft ve Herobrine :) (Öyle spoiler değildir kesinlikle.)

RavenBurga: O gerçekten oyun içi varlık mı yoksa successful_troll.swf mi ? Notch: Gerçek değil Ama yakında olabilir. Bunu Markus Persson geçen hafta cuma Tweetlemişti.Ve bugün gelen Update'le ilgili bende bayağı (!) büyük sorunlar yaşadım.Herobrine gelebilir,gerçekten.Hatta şöyle seçenek...
  9. SurvivalMan

Hadi bu başlık altında iğrenç espriler yapalım :D

Benimkiler : Bi adam gülmüş karısı lale Bi adam evliymiş karısı apartmanlı Benim adım Ferhunde sen bana kısace Ferhun de Geçen şoka girdim annem migros'a Hadi bekliyoruuum :D
  10. SurvivalMan

Herobrine's Mansion Keyfi ! :)

Arkadaşlar,bildiğiniz üzere minecraft'ın değişik karakterlerinden biri olan Herobrine karşımızda.Hemde bu serverda ! Nasıl mı ? Bu mapte,bosslar var.Wither,Skeleton boss vs. vs. baştan cimrilik yapacak arkadaşlar hiç gelmesin.Bide yanlışıkla farklı yerde doğuyoruz,ben sizi olay mahaline...
  11. SurvivalMan

Arkadaşlar Seviyeli Bir Hamachi Adresi (skype Olsun Lütfen)

SurvivalMan11 123 Arkadaşlar küçük bir uyarım var,yaşım 12 evet doğru.Küçük olarak algılayabilirsiniz evet ama,akıl yaşda değil baştadır.Ehh bebe falan demeye getirmeyin olayı.Adam akıllı skype'den seviyeli olanlar gelsin.Mikrofon zorunludur.Herhangi bir küfür argo (Annem yanımda yoksa ohoo :D...
  12. SurvivalMan

Survivalman Serverleri ! (hamachi)

Uzatmadan hamachiyi vereyim. SurvivalMan10 SurvivalMan11 SurvivalMan12 SurvivalMan13 SurvivalMan14 SurvivalMan15 SurvivalMan16 Hepsinin şifresi 123'tür.Yarın server kapalı olacaktır.(Sınavım var :D ) isteğinize göre hamachi adreslerini arttıracağım :) Ek olarak,serverın isteğine göre swyi PvP...
  13. SurvivalMan

Yeni Hamachi Server : Survivalman'in Serveri.

Uzatmadan hamachiyi vereyim. SurvivalMan10 (DOLDU) SurvivalMan11 (DOLDU) SurvivalMan12 (DOLDU) SurvivalMan13 (DOLDU) SurvivalMan14 (DOLDU) SurvivalMan15 (DOLDU) SurvivalMan16 (Son kişi) SurvivalMan17 (Yer var) SurvivalMan18 (Yer var) Hepsinin şifresi 123'tür.Yarın server kapalı...
  14. SurvivalMan

Yeni Map Için Önerileriniz

Arkadaşlar,yeni map adventure mi , Survival için map mi yoksa bulmaca&Tuzak karışımı bir şey mi ,yoksa bol moblu Survival map'i mi olsun ?
  15. SurvivalMan

Adventure Map Survivalman

Merhabalar,bu benim ilk map'im.Map 1 veya 2 kişiliktir.Adventure map'idir.Map te yaklaşık 7 diamond bulunmaktadır.Onları bulup mapi bitiriniz.(Mape Spawner de ararsanız fena da olmaz,çünkü spawnladığım moblar hemen sliniyor. :D ) Mapi normal modda oynayınız.Map bayağı büyüktür,bilginize.Ve...