Arama sonuçlarınız

1. Tenekesaurus

Burada yokken yaptıklarım (Yaklaşık 5 senelik)

Ben eski Mr_Teneke. 2015'de burada takılıp geyik yapıyordum. Şimdi takımımla profesyonel olarak 3d model yapıyorum ve oyun geliştiriyorum. Geliştirdiğimiz oyunlar tutacaksa yayınlanıyor ve publisher sözleşmesine tabiyiz o yüzden son zamanlarda üzerinde çalıştığım oyunlardan paylaşım yapamıyorum...
  2. Tenekesaurus

En sevdiğiniz kitap?

Türk Edebiyatı: Saatleri Ayarlama Enstitüsü - Ahmet Hamdi Tanpınar (İki üç kere okudum/ radyo tiyatrosunu dinledim. Zaman ve insan doğası hakkında iç açıyor.) İskoç Edebiyatı: Iain M. Banks - The Culture serisi. (Social sci-fi olarak geçer, Serinin kitapları bilim kurgunun sosyal yönlerini ele...
  3. Tenekesaurus

Ey Canlar!

Balta mevzusunu bir de Katerina'ya sormak lazım. :D :D Sağolasın, nerden nereye gelinmiş. Umarım burada bana yapılan cesaretlendirmeleri ben de işe yeni başlayan arkadaşlara aktarabilirim.
  4. Tenekesaurus

Ben de buraya geldiğime çok sevindim. tapatalk mail tacizleri sağolsun.

Ben de buraya geldiğime çok sevindim. tapatalk mail tacizleri sağolsun.
  5. Tenekesaurus

Ey Canlar!

Ben de tıkır tıkır üyeleri gezdim son aktif durumlarına baktım bir saat boyunca :D Geri dönmek iyi oldu. Oyunları paylaşma konusunda çok özgürlüğüm yok maalesef yayıncıyla çalıştığımız ve bir sözleşme imzaladığımız için. Birkaç modeli kaçırabilirim ama aradan :))
  6. Tenekesaurus

Ey Canlar!

Nasılsınız? İyisinizdir umarım. Ben demin bir e-mail aldım, şans eseri eski mailimin bildirimleri açıkmış ve buraya gönderilen bir konuyla buranın hala aktif olduğunu fark ettim. Baya gözlerim doldu. Hayat buraya neler yapmış neler. Hayat bana çok bir şey yapmadı. Buraya 2012 yılında çok kaba...
  7. Tenekesaurus

Balım

Balım
  8. Tenekesaurus

Merhaba canım

Merhaba canım
  9. Tenekesaurus

8 senedir üyelik veritabanlarını ellememişsin hocam. Ellerine sağlık. Selamlar.

8 senedir üyelik veritabanlarını ellememişsin hocam. Ellerine sağlık. Selamlar.
  10. Tenekesaurus

Gözlerim yaşardı.

Gözlerim yaşardı.
  11. Tenekesaurus

Mucosoft'u Trendlere Soktum!

Mucocuğum sen de benim gibi dinozor olmuşsun buralarda. Tek tanıdığım insan sensin.
  12. Tenekesaurus

Undertale AU - Buggy Sans

Şu oyunun fandom kitlesini bıçaklasak mı ne yapsak.
  13. Tenekesaurus

EnonPvP Türkiyenin En iyi PvP Sunucusu enonpvp.rabisu.com:25615

EnonPvP Türkiyenin En iyi PvP Sunucusu...Değil. Cümleyi tamamlamazsanız böyle olur.
  14. Tenekesaurus

Haber Story Mode Bölüm 8, Bizi Üzerek Geliyor...

Bunun hakkında bilgi isterim. Oynadığım tek TellTale oyunu Tales from Borderlands, O da serinin hayranı olduğum için. Bu da oynamaya değer mi ? Hikayesi güzel mi sizce ?
  15. Tenekesaurus

Hagalaz Art Studio - Hagalaz

İstersem pattis baskıyla bile yaparım ben :para:
  16. Tenekesaurus

Hagalaz Art Studio - Hagalaz

Herkes bir yerlerine Art Studio yazıyor. Benim başım kel mi ? Değil. ____________________________________________________
  17. Tenekesaurus

2

2
  18. Tenekesaurus

Bedava değil The Crew

Origin değildir zaten, The Crew Ubisoft'un oyunu o yüzden UPlay'dedir. http://store.ubi.com/ie/tom-clancy-s-the-division-season-pass/57062ec688a7e316728b46d2.html
  19. Tenekesaurus

Bedava değil The Crew

Tamam da, Uplay ya da Origin üzerinden oluyor Ubisoft ya da DICE'ın oyunlarının beleş olayları genelde. Oraya da bir bak da öyle gel yiğidim.
  20. Tenekesaurus

Playstation Meeting 2016 | 7 Eylül | Ne Bulduk?

Bilgisayar upgrade imkanlarıyla yarışmak için neler yapıyor şu console peasants. Kablosuz kulaklık falan Soundblaster var olm. sony'nin kulaklığından ne hayır gelir allasen
  21. Tenekesaurus

Low Poly Manzara

World > Settings tabında > Multiple Importance 1024
  22. Tenekesaurus

Low Poly Manzara

Işıklandırma kasman gerekiyor şekillerini çok beğendim diğerine göre bayağı iyi.
  23. Tenekesaurus

Tesseract Dünya Turu [FTB Infinity Evolved]

Başlarız yahu ne olacak. Okulda da oynarım belki iyi olur :P @Acarz @Chyron
  24. Tenekesaurus

Sunucu bulursak gel. (Acarz falan da gelir büyük ihtimalle.) Ben bir sefer açmaya çalıştım fakat çok hata verdi bir daha girişmem.
  25. Tenekesaurus

Lava generator ve endertermik pompayı kullanıyordum önceki dünyalardan ama çok op oluyor o sevmiyorum. Witchery nin pek olayı yok, poppet yapıyorsun, Dream'e gidiyorsun altar yapıyorsun bayağı biliyorum da Thaumcraftta dark magic var Node besleme olayları falan var. İlk büyü modu olduğu için...