Arama sonuçlarınız

1. gel

Rank plugini sorunu yardım !

Merhaba arkadaşlar 1.12.2 skyblock sunucusu yapıyorum fakat bugün bir rank plugini yükledim bu sorunu alıyorum ve oyuna hiçbir API ile yansıtamıyorum hatayı atayım sizlere ; Buradan Hataya Bakabilirsiniz
  2. gel

Sıralama Problemi Yardım??

Merhaba arkadaşlar, ben sunucumda tabdaki sırlamanın büyükten küçüğe olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Örneğin; Kurucu oyundayken ilk sırada görünmesini veya vipler arasında ilk sırada, MVIP+'ın bir altı MVIP bir altı VIP+ gibi, yani taba basınca ilk alt alta vipler büyükten küçüğe...
  3. gel

1.12.2 Skript hatası yardım !

Merhaba arkadaşlar benim sunucu sürümüm 1.12.2 skblock sunucu açıyorum fakat skript ve skriptler için gerekli olan pluginlerin hepsinde hata alıyorum yardım edermisiniz? Hepsi birbiriyle bağlantılı fakat güncellememe rağmen düzelmiyorlar. [15:34:36] [Server thread/ERROR]: Error occurred while...
  4. gel

Server Error Log Yardım

Merhaba arkadaşlar bugün faction sunucumda böyle bir hata ile karşılaştım ne yapmam gerekli? [00:51:27] [Netty Server IO #3/INFO]: BungeeCord [00:51:27] [Netty Server IO #3/INFO]: 27 [00:51:32] [Netty Server IO #3/INFO]: BungeeCord [00:51:32] [Netty Server IO #3/INFO]: 26 [00:51:32] [Netty...
  5. gel

Websend kuramıyorum yardım !

Merhaba arkadaşlar ben sunucuma websent kuracağım craftweb v5.1 sürümünü kullanıyorum bütün yolları denedim. websend denedim, web sender denedim craftrise'a ait olan. Fakat hiçbiri olmuyor portunu değiştiriyorum aynı portu giriyorum olmuyor, portu değiştirmiyorum aynı portu websitede sunucu...
  6. gel

Başka makineye lobi nasıl kurulur?

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben lobi sunucumu diğer sunucularımdan başka bir makineye kurmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Birde bu mantıklı bir şey mi olur bunuda belirtirseniz sevinirim. Benim düşüncem saldırılardan veya aksi durumlarda lobinin kurulu olduğu makine sorun...
  7. gel

Başka makineye lobi nasıl açılır?

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben lobi sunucumu başka bir makineye kurmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Birde bu mantıklı bir şey mi olur bunuda belirtirseniz sevinirim. Benim düşüncem saldırılardan veya aksi durumlarda lobinin kurulu olduğu makine sorun yaşar ve diğer sunucular...
  8. gel

1.12 Faciton'da 1.8 PVP yapımı

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben faction bir sunucu açıyorum 1.12.2 açıyorum stabil versiyon olduğu için fakat pvpsini 1.8 gibi nasıl yapabilirim pluginle veya bir başka yolla bir yöntem var mı?
  9. gel

Sürüm Hakkında Problem

Arkadaşlar ben sunucu kuracağım ama hangi katagori için hangi sürüm kullanmam daha iyi olur yardımcı olurmusunuz mesela faction için hangi sürüm daha sorunsuz daha bugsuz olur gibi... Açmak istediğim sunucular; Faction, SkyBlock, Creative, Survival
  10. gel

Minecraft Sunucu Açıkları

Merhaba arkadaşlar; Sizlerden bir şey rica edeceğim, cmd'yi açıp "ping (Sunucu IP)" yazıldığında ip ve portlar görünüyor bunları nasıl kapatabilirim? Birde bildiğiniz bu tür açıkları kapatılması gereken bugları biliyorsanız önerilerinizi bana sunabilirmisiniz? *HUB Sunucu açmayı planlıyorum.*...
  11. gel

VIP Odeme Sistemleri Destek !

Arkadaşlar konuyu doğru yere mi kuruyorum bilmiyorum şimdiden bunun için özür dilerim. Sorunum şu ki sunucum var websitesi var fakat websiteden ödeme direk hosting hesabıma gidiyor ben bunu direk çekmek istiyorum yani benim banka hesabıma yatmasını istiyorum bunu yapabileceğim bir ödeme şirketi...
  12. gel

Sunucunun Spigot Jar Sorunu

Merhabalar herkese öncelikle iyi forumlar dilerim, sorunum şu; Sunucumun 1.8.x - 1.13.x olmasını istiyorum diyelim yani kısacası böyle iki versiyon yapanlar nasıl yapıyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  13. gel

Minecraft Bilinmeyen Bug lütfen yardım..

İyi günler Minecraft serverim var Adamlar Normal Altın elma ile birine vurunca Altın Elma Enchli elmaya dönüşüyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim acaba ? Eğer Kısa sürede yanıt alamazsam kitlerden altın elmayı alıp enchli elma koymak zorunda kalcam buda beni zor durumda bırakabilir lütfen...
  14. gel

Minecraft Kit-Pvp Adam Öldürdükçe Exp Ve Para ?

İyi günler Kit pvp serverim varda Acaba Bana Adam Öldürdükçe İconomy [Balance] Plugini için ayarlanmış para gelmesini sağlayan vede Exp Gelmesini sağlayan plugin varmı varsa link verebilirmisiniz Umarım ilgilenirsiniz iyi günler... Not: Sorunumu tam anlamadıysanız yazabilirsiniz daha ayrıntılı...
  15. gel

KitPvp Açtım Önemli Bir sorum var lütfen yardımcı olurmusunuz

İyi günler arkadaşlar bugün KitPvp açmıştımda Oyuncular Adam öldürdükçe sağ tarafta yer alan Scoreboard tablosunda her adam öldürdüklerinde 2 Puan veriliyor. ben bu puanlar ile adamların Marketlerden bir şey alabilmesini istiyorum örnek : Kılıcı keskinlik 2 Enchantı veya 2Tane enchli elmas vs...
  16. gel

IP:FactionTR.axitrbilisim.com:1113 //Boss//PVP//Faction//Lapis// +++

Amacimiz Nedir ? Amacimiz Sizlere Türkiye'deki En Kaliteli ve En Eğlenceli Sunucusunu Yaşatmaktır. Bildiğimiz Üzere Türkiye'de Binlerce Minecraft Sunucusu Vardır. Ama Bizim Sunucumuz Başarılı Ekibimiz Ve Sizler Sayesinde Türkiye'nin En Özel Sunucusudur. Buna İnanıyoruz. İlk Önce Şunu...
  17. gel

AvianaMC >> KAPANMA RİSKİ 0 / 5 AYLIK ÜCRET ÖDENDİ / BOSS / LAPİS / DAHA fAZLASI İÇİN İÇERİYE

Önemli Not : Server 9.7.2014 14:00 Da Whiteliste alınıp 4Kişilik gibi gösterilmektedir.. Bakım yapıyoruz Axitr de resetlenme sorunu vardı O Düzeltildi şimdide tek tek Tüm pluginlerimizi Haftalık Bakımdan geçiriyoruz Kusura bakmayınız. Bakım bitince Tüm Vıplere 24Saat eklenecektir. 100 Kişilik...