Arama sonuçlarınız

1. faketaxidriver

darbe şifreleri

büyük çalışmalar sonucu bulunan o şifreler
  2. faketaxidriver

otaku olmak ;)

siz ingilizce dersiniz, biz japonca deriz siz çizgi film dersiniz, biz anime deriz siz iyi geceler dersiniz, biz oyasumi deriz siz araba dersiniz, biz nyan cat deriz siz justin bieber dersiniz, biz vocaloid deriz siz kılıç dersiniz, biz bleach deriz siz gerçeklik dersiniz, biz anime deriz siz...
  3. faketaxidriver

Saçlarımı kestirdim nasıl olmuş

baya olmuş gibi B)
  4. faketaxidriver

onların animesi varsa

bizim de börümüz var
  5. faketaxidriver

ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar

oyuna gelmeyelim
  6. faketaxidriver

Televizyon da gördüğüm reklam

kitabı alan cennete gidiyor özellikle 2:10 dan sonrasını dinleyin
  7. faketaxidriver

Baba oluyorum

hayırlı olusun dersiniz artık
  8. faketaxidriver

çoraplarım nasıl ss'li

biliyorum çok tatlılar bir de sizin yorumununuz alıyım dedim :aşık:
  9. faketaxidriver

Herkesin okuması gereken ibretlik bir yazı

yıl 2008 + aşKım SanA bi kiTaP aLdım - neYmiŞ ooo + çoq EsKi bi kiTap - baNa OnU mu LaYik GÖrDÜn aYrILIyoRUz.. + o KiTaP kuRanı KeRimDi... - ÖzüR dilEriM AFfEt Beni evLeNeLim
  10. faketaxidriver

enrique iglesias müslüman oldu

sonun da hak yolunu bulmuş :gg:
  11. faketaxidriver

Taa Youtube Bot Kanalları Açıklıyor

hepsini izlemeden yorum yapmayın
  12. faketaxidriver

Ölümden Sonra Olacak Olaylar

Evet öleceğiz. Öldükten sonra sinir hücreleri işlevini yitirecek herhangi bir benliğimiz kalmayacak. Hiçbir şeyi hissetmeyeceğimiz kesin. Kan dolaşımı duracağından rengimiz solacak. Vücut sıcaklığımız odayla aynı duruma gelecek. İmam yıkayacak. Tüm kaslar kasılmayı bıraktığından daha ağır...
  13. faketaxidriver

gaylık testi

14. faketaxidriver

20'lik diş

daha 17 yaşındayım bu sabah kahvaltı yaparken fark ettim diğime bir şey sürtüyodu bi baktım orda :( dişlerin bittiği yerde sağ taraftakinde biraz çıkmış soldaki ha çıktı ha çıkıcak şimdi bu 20'lik diş mi :(
  15. faketaxidriver

şu adama özenen sadece bi benmiyim :/

evi sade içki ve silah odası hariç ama facebook,instagram fotoğraflarınada bir bakın derim :/
  16. faketaxidriver

League of legends-Vel'koz support

Aşırı op B) Arkadaşlar cidden desteğinize ihtiyacım var abone olarak bana destek olabilirsiniz :alay:
  17. faketaxidriver

League of Legends-Swain ile support yapmak

Güvendiğiniz bi adc olsa iyi olur yoksa yanımdaki vayne'in yaptıklarından bile daha kötü şeyler olur :olgun:
  18. faketaxidriver

Nick değiştirebiliyormuyuz

kendime göre çok güzel bi nick buldum ve değiştirmek istiyorum daha önce yapan var mı bi ara bişeyler okumuştum hala oluyormu
  19. faketaxidriver

Kilo sorunu olanlar bakabilir

Öncelikle herkese selamlar diyip başlıyım yazmaya. Dünyanın en sağlıklı kalıcı kilo verdiren diyetini yazıyorum. 5 kilo vermeme sebep olan eşsiz bir diyettir. Diyetten öte bir yaşam tarzıdır.(5 kilo ne la dalgamı geçiyon der gibi benim kilo sorunum yoktu sadece biraz fazlalığım vardı diyelim...
  20. faketaxidriver

farkettiğinizde altiniza edeceksiniz

kız çocuklarından birine dikkatli bakarsanız fark edebilirsiniz Küçük bi reklamı da şuraya kondurayım abone olursanız sevinirim xd
  21. faketaxidriver

Kankim mesaj atmış

22. faketaxidriver

Aya ayak bastım (ss)

23. faketaxidriver

CreepyPasta- İnternetin Korkunç Tarafı

Creepypasta dediğimiz şey internetin karanlık tarafıdır. İnternette paylaşılan korkunç ve garip hikayeler, yaratılan karakterler(bkz: slenderman), pat diye çıkan korkunç karıların hepsi creepypastanın bir parçasıdır. Videonun başlangıcı çok sevimli ve güzel geliyor değil mi? 3 kukla oturmuş...
  24. faketaxidriver

youtube'da pomo buldum

25. faketaxidriver

Tatilde yapmak istedikleriniz

Mağlum tatil geldi sayılır sonunda geliyor umarım karnelerde iyidir :p neler yapmak isteğinizi yazabilirsiniz neyse konuyu tatilin bitmesine 2-3 gün varken güncelliyicem bakalım burda yazdıklarınızı yapabilmişmisiniz evet ben başlıyım stajımı bitirmek bol bol uyumak 75 kilodan 70 kiloya düşmek...