Arama sonuçlarınız

1. lasetay

80.BÖLÜM Özel Edit | Bölüm 80 | Minecraft Survival |

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA 80. bölüme özel bir video çekeyim dedim, 5 saat kayıt aldım ve "76 parca" videoyu editlemekte 6 saatimi aldı :) Umarım değmiştir. İyi seyirler ;) Selam millet ben...
  2. lasetay

Minecraft 1.11 - Snapshot 16w39a Rehberi

1.11 yolda, Bu güncelleme ile eklenen yeni moblar yeni zindan, 16 çeşit sandık, tüküren Lamalar ve dahası bu videoda. Unuttuğum bir şey varsa yorumlara yazarsanız sevinirim. İYİ SEYİRLER ;) Survival serimede göz atmayı unutmayın Serinin Tüm videoları...
  3. lasetay

Sınırsız XP - LEVEL - ENDERMAN FARMI

Merhaba Arkadaşlar ben Jadmaga. Survival Serimde kullandığım sınırsız Xp sistemimizin nasıl yapıldığını anlattım bu videoda. Enderman Farmı level kasmak için en hızlı ve kolay yöntem. Hadi sizde yapın ;) Survival Serim: www.youtube.com/playlist?list=PL0thbsEcR5uW_TaoFzLGwJUl-cdhyKn0Z Kanal...
  4. lasetay

Mona ile Server Turu

BU SERİDE KOCA BİR ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPIYORUZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Mona servera yeni katıldı ve bir server turu ile etrafı ona gösterelim istedim. Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza...
  5. lasetay

Çılgın Enderman Xp Sistemi | Bölüm 43 | Minecraft Survival |

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Saniyeler içinde 30 lvl oldugumuz çılgın Xp sistemini yapıyoruz Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza sizler karar...
  6. lasetay

The Culling - Katliam Gibi Oyun

Geçen hafta Steamde çıkan Hayatta Kalma oyunu. Hunger games filminin birebir aynısı :) İyi Seyirler...
  7. lasetay

Malzeme istasyonu | Bölüm 35 |Minecraft Survival|

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Malzeme Istasyonu Yapıyoruz, birazda ender incisi toplayalım Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza sizler karar verin...
  8. lasetay

Kabak, Karpuz,Kamış Farmı | 34. Bölüm | Minecraft Survival

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde Kabak, Karpuz, Kamış farmlarımızı yapıyoruz. Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza sizler karar verin. İYİ...
  9. lasetay

[Rehber] Yarı-Otomatik Tarla !

Survival Serimde Kullandıgım hızlı bir Farm sistemini nasıl yapacagınızı anlatmaya çalıştım ;) Selam millet ben Jadmaga, Survival serimizde birbirinden kulanışlı sistemler kuruyoruz bir göz atmak ister misiniz? Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. İYİ SEYİRLER ;) Survival Serisi Tüm...
  10. lasetay

Wither Boss Savaşı ve Fener - 32. Bölüm

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde Wither Boss'u normal yollarla keselim dedim. İksir enchant kılıç her şey tamamdı ama yinede zorlandım açıkçası... Selam millet ben Jadmaga Yorum ve...
  11. lasetay

[Rehber] Netherin En Üstüne Çıkma Yöntemi

Survival Serimizde Netherin üstüne çıkıp uzak diyarlara gitmiştik. Bu videoda netherin tepesine nasıl çıkılacağını anlatmaya çalıştım ;) Selam millet ben Jadmaga, Survival serimizde birbirinden kulanışlı sistemler kuruyoruz bir göz atmak ister misiniz? Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. İYİ...
  12. lasetay

31. bölüm - End ve Ender Dragon

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde Enchantlarımızı tamamlayıp END e gidiyoruz ve Dragonu kesiyoruz, ... Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza...
  13. lasetay

30. bölüm - Otomatik Sandık Odası

BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölüm Sandık Odamızı inşaa ediyoruz... Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza sizler karar verin. İYİ SEYİRLER ;)...
  14. lasetay

29. bölüm - Server gezisi, Mini Farm yapımı ve birazda TNT

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bir aylık ayrılıktan sonra tekrar aranızdayım ;) Bu bölüm biraz serveri turladık, TNT ile magara actık ve spawnerın yanına Mini Farm...
  15. lasetay

26. bölüm - Denizi Kuruttuk

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde su altı zindanının etrafındaki suyu sünger ve kumlar ile temizliyoruz. Gardiyan farmı kurmaya bir adım daha yaklaştık ;) Selam...
  16. lasetay

24. bölüm - Su Altında Sünger Avı /w Zorbey

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde Zorbey arkadasımızında yardımıyla su altı zindanlarında bossları temizleyip sünger topluyoruz ;) Selam millet ben Jadmaga...
  17. lasetay

23. bölüm - Su altı tapınağı

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde bir su altı zindanına gidiyoruz. Amacımız Bossları temizleyip orayada otomatik farm kurmak ;) Selam millet ben Jadmaga Yorum...
  18. lasetay

22. bölüm - Yeni şehrin ilk Evi.

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde otomatik sistemlere biraz ara verip yeni evimizin inşaasını bitiriyoruz. Selam millet ben Jadmaga...
  19. lasetay

Otomatik Demir Farmı Yapımı - Hızlandırma

Merhaba arkadaşlar ben Jadmaga Hayatta Kalma serisinde yaptığım Otomatik Demir sistemini sizlerle paylaşmak istedim. Kanalımdaki diğer videolarada göz atmayı unutmayın. Gelin "Hayatta Kalma" serimi birlikte şekillendirelim ;)
  20. lasetay

Payday 2 - FBI ve Senatör Soygunu

Merhaba arkadaşlar ben Jadmaga " Payday 2 : End Game " 3. bölüm ile birlikteyiz Fps aksiyon oyunundan Minecrafta uyarlanmış başarılı bir harita olmuş. Silahlar, polis ve swat ekipleri, alışveriş sistemi ve birbirinden güzel 6 soygun görevi ile harika zaman geçireceginiz bir oyun...
  21. lasetay

Jadmaga Survival Serisi - 19. bölüm - %100 Otomatik Demir Farmı yapıyoruz.

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Bu bölümde %100 Otomatik bir demir tarlası yaptık, artık demir sorunumuzda çözüldügüne göre baska sistemler...
  22. lasetay

Payday 2 - Bölüm 2 - Çin Mahallesi görevi

Merhaba arkadaşlar ben Jadmaga " Payday 2 : End Game " 2. bölüm ile birlikteyiz Fps aksiyon oyunundan Minecrafta uyarlanmış başarılı bir harita olmuş. Silahlar, polis ve swat ekipleri, alışveriş sistemi ve birbirinden güzel 6 soygun görevi ile harika zaman geçireceginiz bir oyun...
  23. lasetay

Efsane Survival Serisi - 18. bölüm

BU SERİ EFSANE OLACAK NEDEN Mİ? SENİNLE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza sizler karar verin. İYİ...
  24. lasetay

Büyük Soygun - Payday

Merhaba arkadaşlar ben Jadmaga BİR BAŞKA KLASİK HARİTA İLE BİRLİKTEYİZ " Payday 2 : End Game " Fps aksiyon oyunundan Minecrafta uyarlanmış başarılı bir harita olmuş. Silahlar, polis ve swat ekipleri, alışveriş sistemi ve birbirinden güzel 6 soygun görevi ile harika zaman geçireceginiz bir...
  25. lasetay

Payday 2 : End Game - Büyük Soygun

Merhaba arkadaşlar ben Jadmaga BİR BAŞKA KLASİK HARİTA İLE BİRLİKTEYİZ " Payday 2 : End Game " Fps aksiyon oyunundan Minecrafta uyarlanmış başarılı bir harita olmuş. Silahlar, polis ve swat ekipleri, alışveriş sistemi ve birbirinden güzel 6 soygun görevi ile harika zaman geçireceginiz bir...