Arama sonuçlarınız

1. utkuak

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Trailer videosu yayınlandı!
  2. utkuak

Özellik zenginliği olarak çok güzel bi seviyede şu an. Minecraftta mümkün olan ve mmorpgde olması gereken her şey ve fazlası var neredeyse. (Bazı eksikler var ama sonra eklenebilecek şeyler) Ve bu özellikler uzun süredir geliştirildiği için oyuncuların eleştirileri ile cilalandılar. Oynanışı...
  3. utkuak

Animasyonları ile birlikte Aleesia: Lilith [Model Engine] - 3D model by Lix3nn
  4. utkuak

Açık beta açıldı! (Sunucu hala hazır değil uzun süre betada kalacak) Büyük güncelleme, yetenek ağaçları! 15 tane farklı sınıf, hepsinin 3 normal, 1 pasif, 1 ulti yeteneği vardı. Bu kadar fazla sınıf olması farklı sorunlara yol açıyordu. - Artık 15 yerine 4 temel sınıf var - Yetenek Ağaçları...
  5. utkuak

Websitesine harita eklendi! link: Guardians Of Adelia, Dungeon driven Minecraft MMORPG Zamanla harita genişleyecek ve işaret sayıları artacak.(Şehirler,NPCler,Dungeon girişleri vs)
  6. utkuak

Yine uzun bu aradan sonra geri döndüm, bu kaçıncı bilmiyorum ve her zamanki gibi bu sefer biteceğini düşünüyorum. 2023 esprilerini yapan komedyenleri haklı çıkarmamak için elimden geleni yapacağım. Önemli Güncelleme: - Sunucuya dil seçeneği eklendi. Bu geliştirme ile ortak alanda olmayan...
  7. utkuak

Yeni logomuz: https://www.guardiansofadelia.com/static/media/logo.816d191c.webp
  8. utkuak

Bazı sebeplerden ve burnout olmam yüzünden uzun süre ara vermem gerekti ama tekrar tekrar olduğu gibi geri döndüm. Sunucu bitmeye çok yakın, sonunda bütün sistemler tamamlandı! Sunucuyu tamamlamak için tek eksik yeterince içerik olmaması. En yakın zamanda içerik üretip, oynanış süresini belli...
  9. utkuak

bu yaz baslari gibi acmayi planliyorum bi sorun cikmazsa. Artik websitemiz var: Guardians Of Adelia Yakinda websitesine oyun rehberi ekleyecegim. Edit: konu düzenlendi
  10. utkuak

Yine yakindan takip etmek isterseniz discorda gelin diyerek basliyorum. Dungeon sistemi icin yaptigim hazine sandiklari:
  11. utkuak

@Midoss @PhoeniX_5050 Evet sunucuyu hala gelistiriyorum ancak artik guncellemeleri buradan duyurmuyorum pek. Eger takip etmek isterseniz discord sunucusu konuda mevcut. Yavas yavas alpha testlerine basliyoruz, hepinizi beklerim. Hatta konuya gitmekle uğraşmayın linkleri bırakıyorum: 1 -...
  12. utkuak

Yeni geliştirmeler: - Instant Teleport Gui: Işınlanma parşömenlerini her zaman yanınızda taşımanız mümkün olmadığı için alternatif olarak ana menüye ışınlanma bölümü eklendi. Işınlanma noktalarını açabilmek için gerekli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca her kullanımda sizden ufak bir...
  13. utkuak

İlk bölgenin tamamlanması için sadece görevler ve canavarlar kaldı. Bu sırada oynanışı zenginleştirecek bazı özellikler ekledim. Bunlardan bazıları: - Görevlere seçilebilir ödül özelliği eklendi. Yani bazı görevler birden çok ödül arasından birini seçmenizi isteyecek. - Wynncraft'tan aşına...
  14. utkuak

Ana harita üzerinde çalışmaya ve ilk zindanlari oluşturmaya başladık. Aynı zaman ufak ufak kod geliştirmeleri yapıyorum. Bunlardan biri, pusula kullanımı:
  15. utkuak

Yine yoğun bi döneme girdiğim için bu projeye ara vermek zorunda kaldım, artık alışmışsınızdır. :D Tekrar geri döndüm. En son bazı özellikleri baştan tasarlamıştık, bunlar bize içerik üretirken(canavarlar, görevler, zindanlar vs) çok büyük kolaylık sağlayacak. Tabi tek yenilik teknik tarafta...
  16. utkuak

Artık geliştirme yaparken daha sık Twitch yayını açacağım. Yayınlardan takip edip yardım edebileceğin bir şey var ise sunucuya katılabilirsin. Ama tam anlamıyla bir beta yakın zamanda olmayacak, 1-2 ay içinde olabilir. Twitch kanalım için tıklayın!
  17. utkuak

MythicMobs entergrasyonu tamamlandı. Görevlerden, pet sistemine kadar her şey MythicMobs canavarlarını kullanıyor. Artık kodlanacak yeni özellik kalmadı, test aşamasına geçiyoruz. Testlerden sonra artık içerikler config dosyaları ile üretilebildiğinden, yeni takım üyeleri ile birlikte hızlıca...
  18. utkuak

Bu pazartesi MythicMobs entergrasyonu üzerinde çalışırken yayın açacağım. Kodlama yayını olacağından sıkıcı olacaktır ama uğrayıp bi merhaba demeniz makbule geçer. Twitch kanalım için tıklayın! MythicMobs entegre etme sebebimiz güzel ve kalabalık bir community'sinin olması. Böylece sunucuda...
  19. utkuak

Sunucu ingilizce olacağı için ve henüz belli bi tarih yok ama kodlamalar bitti bu haftasonu içerikler üzerinde çalışmaya başlayacağız gibi gözüküyor. Yeni GUI görselleri:
  20. utkuak

1.16 sürümü ve yeni getirdiğimiz özellikler test edilip hataları giderildi. Teknik gelişme: Hunter sınıfının ultisi yere tuzak bırakmak ve yerde aynı anda birden fazla tuzak bulundurabiliyor. (Yeteneğin bekleme süresi tuzağın yerde kalma süresinden daha kısa) Bu yüzden bir tuzak aktifleştiğinde...
  21. utkuak

Sunucu 1.16.1 sürümüne güncellendi ve karşılaşılan ilk hatalar çözüldü. Yenilikler: Silah ve zırhlar: Artık bu eşyaların üzerinde "Class: Warrior" gibi bir sınıf zorunluluğu yok. Ancak eşyaların üzerinde "eşya türü" yazıyor. Örneğin Battle-Axe, Dagger, Bow, Crossbow gibi. Sınıfların...
  22. utkuak

Açıldı zaten, 1 ay açık beta oldu. Yaklaşık 200 kişi oynadı ve aldığım geri dönüşlere bakarak sunucunun eksiklerini farkettim. Durduk yere projeyi yeniliyoruz demedim yani. Ayrıca buradan projeyi hala takip eden arkadaşlar varsa; bi süredir başka şeylere odaklandım ama tekrar ana odağımı...
  23. utkuak

Teşekkürler. Yukarda açıkladım ama yeniden yazmakta fayda var: Proje bitti ancak içerik olarak yeterli olmadığını düşündüğüm için bir arkadaş ile ortak oldum. Birlikte projeye baştan şekil veriyoruz. Yeni oynanış tarzında ana odak görevler ve hikayeden çok yeni yaptığımız devasa açık dünyada...
  24. utkuak

4 yıldır ^^ Bu konuyu açmadan öncesi de var Proje yenilendiği için sunucu yeni discord sunucusu oluşturduk: https://Discord .gg/qpqCSNH (.gg den önceki boşluğu silin) Eski discord sunucusu benim kişisel oyun geliştirme sunucum olarak değişti. Minecraft ile alakasız, oyun geliştirme odaklı bi...
  25. utkuak

Sunucu kod olarak hazırlandı ama içerik olarak tek başıma yeterince iyi bi iş çıkaramadığımı düşündüm. Bu yüzden bi arkadaş ile ortak oldum, birlikte şuanki sistemleri kullanarak içeriği sıfırdan tasarlayacağız. Evet yine uzadı projenin tamamlanması ama yapacak bir şey yok :P