Arama sonuçlarınız

1. Baggi

Dragons Prophet mi ? / Neverwinter mi ?

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere kararsız olduğum bir konu hakkında soru sormak istiyorum. Öncelikle MMORPG oyunları seviyorum. Başka MMORPG oyun önetrileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Arkadaşlar Dragons Prophet'in ilk bakışını vesaire araştırdım. Neverwinter'ı da ilk bakışını vesaire...
  2. Baggi

Minecraft Jerry and Harry'de Sıradan Bir Türk

Öncelikle merhaba arkadaşlar, zaman kaybı bir konu olabilir zamanını çalmak istemem. Fakat yardıma ihtiyacım var. Adamdan (Çocuk mu desem bilemedim) 1 tane çakıl taşı verir misin dedim. Adam bana 4000 dolar dedi bende hadi ya sadece 1 tanecik dedim. Adamın adı da promert_2004 idi. Sonra bana...
  3. Baggi

Baggi - Minecraft GIFT CODE Ödüllü Mimari Yarışması!

Yarışmaya neden katılıyorsunuz?: Yarışmaya katılmamın sebebi hem eğlenmek hem kendimi test etmek hem de "Minecraft GIFT CODE" almak için katılıyorum. Mimarlık hayatınız hakkında kısa bir bilgi verir misiniz?: Aslında mimarlık hayatım bu serverda başladı. Daha önce hiç builderlıkla alakam yoktu...
  4. Baggi

Steam Oyun İadesi

Merhaba arkadaşlar, Acil yardımınıza ihtiyacım var. Sorunum steam ile alakalı. Ben bir oyunu iade ettim. 18TL idi daha sonra yılbaşı indirimi başladı. Lego Minifigures Online adlı bir oyun var. 19.60 TL oyun ve benim 1.60'a ihtiyacım var. steam'a en az 12TL yatırılıyor biliyorum. Yardımcı olur...
  5. Baggi

Acil Yardım Lütfen!

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE RAHATSIZ ETTİĞİM İÇİN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM. FAKAT BENİM ACİL ÇÖZMEM GEREKEN BİR SORUNUM VAR. WINDOWS 8 KULLANIYORUM. WINDOWS 8'E KAYIT OLDUĞUM E-POSTA'YA SKYPE'TA Kİ KONUŞMALARIM GİDİYOR. BEN BUNUN GİTMESİNİ İSTEMİYORUM. BU YAZIYI BURAYA YAZMAMIN SEBEBİ BENCE BUNUN MİNECRAFTA...
  6. Baggi

Arkadaşlar Minecraft 1.7.2 Shader'ım Açılmıyor (KONU KAPANDI)

Merhaba arkadaşlar, Ben Minecraft 1.7.2 Shader'ın bütün programlarını kurdum, Minecraft'a oynamak üzere Forge hesabını seçtim ardından Minecraft 1.7.2 Forge.. sürümüne tıkladım. Oyunun butonuna bastım. Ama oyun açılmadı. Pc ayarlarım yeterli. Sürümüme gerekli olan dosyaları indirmeme rağmen...
  7. Baggi

İstinye Craft

İSTİNYE CRAFT 85.97.59.164 SUNUCU BİLGİLERİ 8 GB RAM SLOT SAYISI 20 (Zamanla artacaktır.) VIP FİYATLARI Iron VIP: 5 TL (Bugüne özel.) Gold VIP: 10 TL Mega VIP: 15 TL DUYURULAR - Reklamcı alımı vardır. - WG'ci alımı vardır.
  8. Baggi

Sanlitr Çok Güzel Bir Server Admin Item Event Olunca Kazma Veriyo!!!!

Merhaba! Ben oliversuto server çok güzel bugün builder alımı olcak girin hemen kaçırmayın eventlerde sık sık oluyor. Şimdi uzatmıyım ip: 195.244.62.125 Hemen Gelin Server Açık Şu Skypelerden Ulaşabilirsiniz. Skype: kralex29 ve GeForce44
  9. Baggi

Creative Server Arıyorum!!!!!!

Lütfen creative server söyleyin.