Arama sonuçlarınız

1. Altikardes

Kolay bir istek

Merhabalar,bir şey isteyeceğim sizden skript konusunda. Bir adam,yere chest koydugunda 'chest' adam değil ama 'chest' security.%player% to 1 olucak yapabilenlere teşekkürler.
  2. Altikardes

Minecraft Story Mode - Çalışmayı Durduruyor

Merhabalar,arkadaşlar ben geçenlerde orjinal minecraft story mode aldım geçen dediğim dün aldım girdim böle biraz oynadım şimdi girmeye calıstıgımda oyuna giriyor fakat kaldıgım yere girmeye calısırken girmiyor ve story mode durduruldu dıyor.Napabilirim?
  3. Altikardes

[Tasarım] - Yardım edermisiniz :)

[ RESİM ] [ SORU ] Merhabalar,sizlerden bir isteğim olacaktı.Üstteki resimde gördüğünüz gibi o resime uyacak bir facebook profil fotoğrafı yapabilirmisiniz? Yapan kişiye şimdiden teşekkürler :) - Sixbrother [ TASARIM MALZEMELERİ ] SİX Yazısı font: Long Shot BROTHER Yazısı font: Dream...
  4. Altikardes

Kasadan çok ses geliyor

2-3 hafta önce bilgisayarı götürüp temizlettim,bir sorunu vardı onuda cozduler ve son zamanlarda ve de şu an traktör gibi ses geliyor kasadan.Nası çözebilirim ?
  5. Altikardes

Bu Hangi Anime?

Geçen plug.dj 'de nightcore yerine girdim,bu nightcoreyi gördüm: bu nightcore deki resim hangi animeye ait? yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler.
  6. Altikardes

Give Komudu

Beyler,unuttumda :/ give {item} to player gibi bir komutla adama item veriyoruz fakat ben bu verılen ıtemın isminin olmasını istiyorum bunu nasıl yaparım
  7. Altikardes

Komut menü? {İSTEK}

Merhabalar,bir şey isteyecektimde :) Bir adam /vip yazdiğinda bir menü açılacak ve orda 1 item olucak adam bu iteme tıkladığında set {vip.%player%} to 1 olacak.Bunu nasıl yapabilirim
  8. Altikardes

Adamın 2 kere tıkladığını anlama.

Sizden bir şey isteyeceğim,adamın 2 kere sol tıkladığını nerden anlarız, yani örneğin adam diamond hoe 'ye 1 kere sağ tıkladığında aşşağıdakiler olsun, 2. ye sağ tıkladıgında aşşağıdakiler olsuın gibi. Herkese teşekkürler şimdiden.
  9. Altikardes

Sizce Hangisi Daha iyi?

Birkaç kişi biliyordur,Aç Bir Coco Cola reklamı,bir şarkıdan alıntı yapılmış. Sizce hangisi daha iyi? Fikirlerinizi almak istedim :)
  10. Altikardes

(İstek) 3 İstek o.o

1- Adam,eğer chate Evet veya Hayır haricinde bir şey yazdıysa cancel event komudu çalışsın. 2- Oduncu adında NPC oluşturma 3- NPC'ye sağ tıkladıgını anlama(oduncu adında npc'ye)
  11. Altikardes

Hangi Oyun? - YARDIM :(

2 oyun arasında kaldım,fakat eden eternal daha hoşuma gitti sizinde fikirlerinizi almak isterim. S4Leaguemi; http://s4league.aeriagames.com/ yoksa Eden Eternal 'mı: http://edeneternal.aeriagames.com/ Eden Eternal Videosu:
  12. Altikardes

[ PVPRANK ] - V0.1 - BETA

[ PVPRANK ] v0.1 Merhabalar,bugün sizlere yeni yaptığım bir skripti tanıtacağım.Adı PVPRANK'tır. Neden "PVP" diye soracak olursanız,skriptte bazı rütbeler bulunmakta,bu rütbeler size damage ekliyor. Bu rütbeler şunlardır; RÜTBE İSMİ - ÖZELLİĞİ Er - Yok Çavuş - 1 Damage Ekler Teğmen - 2 Damage...
  13. Altikardes

İstek - 2

Merhabalar,sizden bir şey isteyeceğim -.- on damage: if {cavus.%attacker%} is set: damage victim to {_cavushasar} şu şekilde b ir komut yazdım fakat çalışmadı. ben eğer cavus.%player% is set'ine sahipse,damagesi 2 artsın gibi bir şey istedim bu nasıl olur? yardım eden herkese teşekkürler
  14. Altikardes

Damage arttırma

Adamın damagesini arttırma kodu varmı,yani yumruğunun vurduğu hasarı. set damage to damage/2 şu şekilde arttırabilirmiyiz? yardım eden herkese teşekkürler
  15. Altikardes

Youtube Tanınma Taktigi! - ZIPLAMAK!

[YOUTUBE TAKTİKLERİ!] ZIPLAMAK! Evet,zıplayarak en az 10 bin abone kasarsınız! Tabikide kanıdım var! Bu taktikle 16 bin abone kasan kanal bu: TIKLA! Taktik nasıl yapılır:
  16. Altikardes

360° Horror Serisi! +15

Bazılarımızın bildiği gibi,youtubeye 360 derece özelliği geldi,vede bu durum çok iyi oldu benim açımdan.Bilmeyenlere bir horror serisi göstermek istedim,sol köşede bulunan oklardan kendinizi döndürebilirsiniz. EP .1 EP .2
  17. Altikardes

İsteğim

Adam 15 oyuncu öldürdüğünde,alttakiler olsun gibi bir şey yapabilirmiyiz? yardım eden herkese teşekkürler.
  18. Altikardes

Post Kasar 2000

Gece postumu kastım :D *Hiçbir mesaj konuya uyumsuz bir mesaj kasma amaçlı yazılmamıştır. *No rapor please. Herkese iyi geceler.
  19. Altikardes

Premium Bağlam

Arkadaşlar,örneğin benim elimde bir premium listesi var.Ben,kendime özel bir launcher yapıp,her girişimde bu listeden herhangi bir premiuma girmesini sağlayabilirmiyim? cevaplayan herkese teşekkürler.
  20. Altikardes

Gece yürüdüğün yere meşale koyulsun!

time in world is night: every 1 second: loop blocks in radius 1 around targeted block: loop-block is air set loop-block to torch stop loop Test Edilmemiştir,çalışmayabilir.Hatalar nelerdir sölerseniz sevinirim,tablarda hata olabilir.
  21. Altikardes

Çalışırmı?

on quit: cancel event çalışırmı beyler :D *konu eğlence amaçlıdır *lütfen post kasar demeyin *pls
  22. Altikardes

Anime Önerisi İsterim :)

Şu sıralar black bullet'i izliyordum bitti.Güzel anime fakat finali acayip kötü olmuş. [- İzlediğim Animeler -] * Beelzebub * Mirai Nikki * Bleach(bitmedi) * Accel World * Fairy Tail * Black Bullet * Nanatsu no tazai * Sword art online * No Game No Life * Code Geass * Death Note * Tokyo Ghoul *...
  23. Altikardes

Tabelada Ne Yazdığını Anlama

Tabelada ne yazdığını nasıl anlarız,yani mesela tabelada [KİT] <kitismi> yazıyor ise biz ona sağ tıkladıgımzıoda altındakiler çalışacak bunu nasıl yapabiliriz iyi forumlar.
  24. Altikardes

[YAPIM AŞAMASI] Meslek Skript

[MESLEK] Merhabalar,https://forum.gamer.com.tr/konu/meslek-jobs-plugini-alternatifi-skript-v1-1-guencellendi.210532/ bu konuda bir arkadaşımız meslek skripti yapmış fakat son zamanlarda geliştirmediğini farkettim.Bunu geliştirip,sizlerle paylaşacağım. [EKLENECEKLER] - Seviye Sistemi daha da...
  25. Altikardes

Plugin Yazmak İçin..

Plugin Yazmak İçin hangi program lazım eclipsede? https://www.eclipse.org/downloads/ ismini söylerseniz sevinirim. iyi forumlar