Arama sonuçlarınız

1. Soprano

Yardım Premium Account Sorunu

Tam olarak bir tarih hatırlamıyorum ama uzun süre sonra ilk defa şu anda deniyorum , launcherdan kendi mail ve şifremi yazıyorum yine de girilmiyor
  2. Soprano

Yardım Premium Account Sorunu

premium hesabıma mojang'ın kendi sitesi olan mojang.net üzerinden girebiliyorum fakat minecraft launcher üzerinden mail adresimi ve şifremi yazdığım zaman giremiyorum.
  3. Soprano

CS GO Görüntü Ayarları

16:9 - 4:3 farkını gösteren görsel çok güzel olmuş. Yararlı konu :disko:
  4. Soprano

CS:GO En Pahalı 10 Bıçak

CS:GO'da en pahallı bıçak ★ StatTrak™ Karambit | Crimson Web (Factory New) olması lazımdı , bunlar steam fiyatlarına göre dizilmiş galiba .. 12.000 $'dan başlayan satış fiyatı var internet üzerinde
  5. Soprano

yaşamıyorum csgoya sardım :P

yaşamıyorum csgoya sardım :P
  6. Soprano

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Süngerden sonra görevler bitiyor , daha devamı gelmedi . Hatırladığım kadarıyla.
  7. Soprano

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Draciel oyun adım bidaha doğrulamam gerektiği söyleniyor halbuki dün oynamıştım ..
  8. Soprano

Bir mesaj gelmediğine göre alınmadım mı yoksa bakmadınız mı ?
  9. Soprano

hort

hort
  10. Soprano

[The Mineria] - Klanını kur ve dünyaya hükmet! Lapisli Kolay Sunucu! 1.8.x

Konuyu yollayan kişiyi görür görmez girdim servere , beğenmesem bile oynicam :)
  11. Soprano

AQW 3D BETA

AQW 3D BETA
  12. Soprano

56 Kişilik Bir Serverim Var. Başarılı Projelere Yardımcı Olmak İstiyorum.

Evet arkadaşlar Nitrado'dan aldığım 56 kişilik serverime başarılı Faction Projesi olursa Server konusunda yardımcı olabilirim . Iletişim ; crafterdenis.
  13. Soprano

Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

Rehber Alımı: Adilmisin: Taraf tutmayı tercih etmem . Adilim . Oyuncu İlişkileri: Ne kadar kötü , küfürlü konuşsada . Karşımdakine saygı ile yaklaşıp , sorununu çözmeye odaklanırım. Günlük Online: Okul'lar açılcak , ders çalışıcam . Bu yüzden haftasonu girebilirsem girebilirim. Oyun Bilgisi...
  14. Soprano

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Craftolojiyi özledim .. Ama yerini aratmicak bir sunucu daha geliyor ^^
  15. Soprano

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Tüm oyunculara açılmasına sevindim ^^
  16. Soprano

[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

Çalıntı sunucunla serverinin 50 + olmasınımı bekliyorsun sen ? Ne tür bi yüzsüzsün ?
  17. Soprano

Hort

Hort
  18. Soprano

FeatherBoard Pluginini alabilirmiyim <3

FeatherBoard Pluginini alabilirmiyim <3
  19. Soprano

Hort

Hort
  20. Soprano

[YeniAçıldı] UltiFaction - Faction/Rütbe - Boss/TabelaEnch - ÖzelBankaSistemi - Hemen Gel

Kardeşim , bu adam MineTürk'te admindi . Furkan'la kavga ettiler , sonra bu adam ' MineTürk ' e ait plugin paketini çalıp . Kendi serverine götürdü . Şu anda kendi serveri daha fazla kişi çekiyor . Bir söz vardır ; Taklitler aslını yüceltir kardeşim . Senin serverin MineTürkü yüceltiyor
  21. Soprano

[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

Daha bügün adamlarının parasını çalıyordum . Burayla ilgileneceğine zerre kadar serverinle ilgilenseydin , Oyuncunun 1.5 m ' ini çalamazdım