Arama sonuçlarınız

1. Soprano

Yardım Premium Account Sorunu

premium hesabıma mojang'ın kendi sitesi olan mojang.net üzerinden girebiliyorum fakat minecraft launcher üzerinden mail adresimi ve şifremi yazdığım zaman giremiyorum.
  2. Soprano

56 Kişilik Bir Serverim Var. Başarılı Projelere Yardımcı Olmak İstiyorum.

Evet arkadaşlar Nitrado'dan aldığım 56 kişilik serverime başarılı Faction Projesi olursa Server konusunda yardımcı olabilirim . Iletişim ; crafterdenis.
  3. Soprano

< Trove > | Türk Clanı Açıldı | Warlords TR |

( Europe Server ) Alım Başvuru Formu ; (*) Adınız ; (*) Oyun Adınız ; (*) Skype Adınız ; (*) Yaşınız ; (*) Class'ınız ; Leveliniz ; (*) Mastery'niz ; Hobileriniz ; Daha Önceden Oynadığınız RPG Oyunların Adları ; ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ (*) İşaretli Yerler Zorunludur ...
  4. Soprano

HyperX Survival Nitrado Kalitesi %100 Survival Keyfi

HyperX , 27 Nisan 2015 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana birçok Minecraft sunucusunun hayal bile edemediği şeyleri gerçekleştirdi. Profesyonel plugin seçimleri, özel plugin düzenlemeleri, dünyada ve Türkiyede birçok ilk yarattı . Sunucumuz Survival sunucudur . HyperX birçok sunucu...
  5. Soprano

◈ Designer ◈ Server İçin Yazı Arıyanlar İçeri ≈

Merhaba arkadaşlar ben Deniz . Başlıktan anlicağınız üzere server içi serverin adı vb. yaparım . Bunun karşılığında server içi Designer yetkisi isterim . ( 2D Her Türlü Resim ) Örnek Olarak ; Skype ; crafterdenis
  6. Soprano

Faction'da En İyisiyim Diyenler İçeri ..

Merhaba arkadaşlar ben Deniz . Kendimden biraz bahsediyim . Çok samimi bulduğum arkadaşlarıma hiç ihanet etmem . Ama ona ısınmam çok gerekir . Yaşım 14 . Ama büyüklerimede saygılıyım . Benim oynadığım server türleri Faction . Bildiğiz üzere Faction adam kesmeli bir şey , bu yüzden 4 - 5 kişiyi...
  7. Soprano

| VincenTMC | Faction - PVP | 30 KISIDE VIP CEKILISI | vincentcraft.nitrado.net

IP : VincenTCraft.nitrado.net VincenTMC; Tamamen sizler için Açılmış olan Minecraft Sunucumuz. 7-24 Online, Lagsız Server. Faction - Pvp / Fakat factionsuzda savaş yapabiliyorsunuz. Tabelaya tıklayınca repair. Bu sayede vs sonu eşyalarınızı tamir edebilirsiniz. VipBilgi, Bu yerde bütün VIP...
  8. Soprano

- | VincenTMC | - | Builder - Moderator - Reklamcı | Arıyor

Sunucular bölümünde konunuz var bununla birlikte iki sunucu tanıtımı sayılır. Canyo
  9. Soprano

KnightCraft / Bol Eğlence / Event / Pvp / 85.190.142.53 - KnightCraft.nitrado.net

Knight Craft KnightCraft ile eğlencenin doruğunu yaşa, yaşamak için öldür, öldürmek için yaşa! IP: knighcraft.nitrado.net IP2:85.190.142.53 Kapasite: 42 RAM: 4 GB Sürüm: 1.7.2 ( Alımlar oyun içinden...
  10. Soprano

- Aya Craft - Yenilik Getirecek Server

- İlgili Adminler - 7/24 Online - Alım Var . - Kurucular : TheVonali ve AyaCraft - Vip Satislari : NormalVIP - MegaVIP - UltraVIP - PlatinumVIP - Yetkili Skype - oguzhan.ay5 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------...