Arama sonuçlarınız

1. krok45

1.7.10 Güncellemesindeki bir şey

Resimde de gösterdim Minecraft Krallıkları ne demek? Bilen varsa lütfen yazsın.
  2. krok45

Türkcell 3G Vınn ile port açmak

port açmak istiyorum ama modemim Türkcell 3G Vınn (ağ ve paylaşım merkezinde mobil geniş ağ bağlantısı diyo) cmd den ipconfig yazıyorum mobil geniş ağ bağlantısından varsayılan adresi internete yazıyorum ama sayfa açılmıyor
  3. krok45

bir düğme ile nasıl ışınlanılır

arkadaşlar maplarda falan görürüz bir düğmeye basarsınız ve biryere ışınlanırsınız bende bu düğmeden yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum lütfen yardım
  4. krok45

yeniçeri adventure map

arkadaşlar ilk defa bir map yaptım ama çok kötü ilk denemem olduğundan pek uğraşmadım mimarisi falan kötü ama senaryo güzel olay şu : bir yeniçerisiniz ve bir gün uyanıyorsunuz ,herkesin öldüğünü görüyorsun ve bunun için maceraya atılıyorsunuz ilk denemem olduğu için istediğiniz kadar eleştirin...
  5. krok45

server kurcak ve kapanmamasını isteyen varsa burayı okusun

herkes sürekli faction sw açıyor üstelik nitrado falan alanlar bide para veriyor ama sw yarın kapanıyor eğer sw açmak isteyen varsa yorum yazsın birlikte rpg yada faction wars survival bir sw kuralım çünkü bunlar çok çabuk tutuyor ama ben kurucu olmıycam serveri aççak kişi olcak bende bi fikir...
  6. krok45

hamachili serverime benden başkası giremiyor

arkadaşlar hamachili serverime benden başkası giremiyor ama sakın güvenlik duvarında java yazılı yerlerin tümünü işaretle demeyin onu denedim olmadı lütfen yardiiiiimm
  7. krok45

turkcell 3g vınn ile port nasıl açılır

başlığada yazdığım gibi modemim turkcell 3g vınn lütfen biri yardım etsin acil (bedava)port açmalıyım port açmamı sağlayana rpg serverimde adminlik