Arama sonuçlarınız

1. Cobra_HD

MinecraftTürk CurseVoice IP (İptal)

*İptal ediyorum* Devam ettirmek isteyen varsa benimle iletişime geçsin. Hazır ben CurseVice'yi yeni keşfetmişken, Dinamik olarak değişen IP'li bir konuşma başlatayım dedim. Benim başlattığım konuşma bitince bu metni düzenleyip bitirildi yazacağım, bunu gören kullanıcı da yeni IP oluşturup konuya...
  2. Cobra_HD

[CS: GO] Workshop'da Silahıma Oy Verin! (M4A1-S | Bloody Death)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler! :) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=339289944
  3. Cobra_HD

Rehberler ve Klavuzlar Bölümü Konu Denetimi

Öncelikle merhaba. Rehberler ve Klavuzlar bölümüne açılan konuların denetimden geçirilmesi gibi bir düşüncem var, mümkünse ve yapılırsa herkes için yararlı olacağını düşünüyorum ^_^
  4. Cobra_HD

Oyun Oynarken Dinlenebilecek Müzikler

Arkadaşlar şu an bütün müzik arşivimden sıkıldım (A->N Hariç tabi) oyun oynarken dinlenebilecek müzikleri arıyorum. Yardımcı olun :D Şu an bulduklarım: AC3 - RadioactiveAklıma gelmişken, KebabDefindır Viyenikom Zorinkun RaptırEX
  5. Cobra_HD

Microsoft Yardım Sohbeti

Merhaba arkadaşlar, biraz önce Microsoft'un yardım sohbeti olayına girdim ve oradaki arkadaş bana ters ters cevaplar vermeye başladı. Birkaç soru ve fikir yazmıştım. Ve sonunda "Please close Chat" yazdı. -Elimden geldiğince- düzgün yazdım yazıları. En son fikrim "Skype for Windows Phone (8/8.1)...
  6. Cobra_HD

Bildirim sorunu iyice sıklaştı!

Merhaba arkadaşlar, forumda uzun zamandır olan bir bildirim hatası vardı ve onarılmamıştı, şu aralar epey arttı. "Bildirimler" yazısının yanında "14" var ancak, üstüne geldiğimde iki tane bildirim sarı gözüküyor ve onları da okumuş oluyorum. Aynısı ard arda üç defa başıma geldi... Bence artık bu...
  7. Cobra_HD

Dantel Graphics | Minecraft Gift Code Çekilişi Var!

Merhaba sayın Minecraft Türk ailesi! Sizi kanalımızda görmekten büyük mutluluk duyarız! Ha bu arada çekilişe katılmayı da ihmal etmeyin! Logoya tıklayarak YouTube kanalımıza gidebilirsiniz!
  8. Cobra_HD

Çekiliş konusu açacağım hangi foruma açmalıyım?

Başlıkta belirttim...
  9. Cobra_HD

[1.7.2] Dantel Graphics

RAM: 6 GB KAPASİTE: 82 Kişi IP: DantelGraphics.minecraft.to Savaşabileceğiniz yada dost olabileceğiniz birçok klan. Engellenen hileler ile daha eğlenceli bir oynanış. Saygılı ve yardımsever yönetici ekibi. 7/24 Hızlı ve Akıcı bir oyun. Güçlü bir ekonomi. Fearlesscooke - Kurucu...
  10. Cobra_HD

Meğerse Minecraft Dünyası Sınırsız Değilmiş!

Merhaba arkadaşlar, bir süredir Minecraft'ı bırakmıştım ve biraz önce tekrara başladım ve rastgele yerlere teleport olurken bununla karşılaştım. Biliyor olabilirsiniz/olabilirim (ama hatırlamıyorum :D) neyse işte resimler: NOT: Oyun o duvardan geçirmiyor ama /tp 29999999 100 29999999...
  11. Cobra_HD

Windows'da niye "con" isimli klasör oluşturamıyoruz? (Fikri olan yazsın, tartışalım)

İşte merak ettiğim soru... Biraz araştırdım "Device Name" tarzı şeyler buldum ama Windows'da bu isimler uzun ve karmaşık okuyor, cevap bu değil. con "Console"'nin kısaltması diyenler olmuş ama Windowsta Console diye bir şey yok (cmd = command prompt). Contorium adında bir madde olduğunu...
  12. Cobra_HD

Youtube Snake Easter Egg!

Merhaba Youtubeye girebilen arkadaşlar bu easter egg çok hoşunuza gidecek... Bunu yapmak için bir videoya girin ve oynatıcıdaki dönen noktaların çıkmasını bekleyin, noktalar çıktıktan sonra Ctrl ve Yukarı tuşlarına aynı anda basın, sürpriz!
  13. Cobra_HD

Gerçek Yaşımı Açıklıyorum :P

Gerçek Yaşım Cidden Şudur, 16 @Assteroidd_123 Korkma Bu Forumda Küçüklere Kötü Davranmıyorlar... EDIT: Pardon Yanlış Basmışım
  14. Cobra_HD

Konuşmakla Meşgul?

Bazılarının profillerinde bu şekilde bir yazı çıkıyor... ( ) Bu niye oluyor?
  15. Cobra_HD

Minecraft 1.7.2 MCP Yok!

(Coder) Arkadaşlar Başlıkta Da Belirttiğim İçin Uzu Süredir Yapımına (Gizlice) Uğraştığım Modun Bir Pre-Release Versiyonunu (Belirli Kişilere) Yayınlamayı Planlıyordum Ama 1.7.2 MCP Bulamadım Yardımcı Olur Musnuz (Forge SRC Denedim Onda Da MCP Blunmamakta... MCP 901 Alpha Diye bir şey De Buldum O...
  16. Cobra_HD

AppNana Yardımlaşma Etkinliği

Herkes AppNana Kodlarını Yazsın Birbirimizi Ekleyeyip Nana Kazanalım.
  17. Cobra_HD

JokerTürk Klanı [Alım]

Açıklama JokerTürk Klanı Normal Klanlar Gibi Çalışmayacak Çünkü Bir Serverde 3 Adet Klanımız Olacak JokerTürk, JokerTicaret, JokerTarım Bunların Herbiri Kendine Özel Görevleri Yapacak Olup Aynı Klan Hem Ticaret Hem Tarım Yapıp Hem De Savaşmayacak. Bu Uygulamayı Böyle Düşünmemin Sebebi Hepsi...
  18. Cobra_HD

Moderartörlük Kriterleri...

Ben Geçen Gün Moderatörlere Bakıyordum Adamlar 0 Beğeniyle Moderatör Oluyor! Minecrafttürk Cıvıtmaya Başladı! (Kesin Ban Yiyeceğim...) Sent from my NOKIA Lumia 820 using Tapatalk
  19. Cobra_HD

Todesks Konularımı Dağıtıyor!

Todesks Adlı Üye Konularımı Dağıtıyor! Raporlarını Attım Ama Sonuç Yok Bir El Atsanız
  20. Cobra_HD

Format At Mesajları

https://forum.gamer.com.tr/konu/1-5-2-crash-report-%C4%B0stek.169058/#post-828901 @al1mert Adlı Üyenin Mesajı Gibi Mesajları Atanlar Uyarılmalı Çünkü Java/Minecraft Sorunları Formatla Çözülecek İşler Değil.
  21. Cobra_HD

Tapatalk Eklentisi

Forumda Tapatalk Eklentisi Var Biliyorum (Giriyorum Da) Ama Resimler Gözükmüyor Onun Yerine [IMG/]Link[IMG/] Var Ne Yapabilrim/Yapabilirsiniz Sent from my NOKIA Lumia 820 using Tapatalk
  22. Cobra_HD

Norton Oyunlarımı Siliyor

Arkadaşlar Bilgisayarıma Norton Internet Serutiy Yükledim PES 14'ü Need for Speed Rivals ve Eurotruck Simulatörü Silmiş! Ne Yapmalıyım NFSR 8, PES14 6, ETS2 2 GB!İndiremem De! Çünkü Toplam 16 GB Ediyor!
  23. Cobra_HD

MCP Decompiling Sorunu

MCP İndirdim Decompile.bat a Tıkladım Error Copying Assts Dedi :'( Yardım Edin :'(
  24. Cobra_HD

Bilgisayarımı Windows 8 e Yükselttim Crash Alıyorum

Arkadaşlar Bilgisayarımı Windows 8 e Yükselttim Şimdi Crash Alıyorum O Da Böyle: ---- Minecraft Crash Report ---- // Why is it breaking :( Time: 28.11.2013 12:23 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at...
  25. Cobra_HD

Facebook Bağlantısı Çalışmıyor!

Bu Buton Nedense Çalışmıyor Daha Önce @craft_man İlgileneceğini Söylemişti N'oldu Bizim İş :D