Arama sonuçlarınız

1. Jackie_5oo

Oynar mısın ha ?

Öyle şart falan dizmiyeceğim, benim gibi boşta olup sıkılan varsa eklesin takılırız. skype: ucansipahinintorunu (ne kadarda orjinal bir isim)
  2. Jackie_5oo

Birlikte LoL Oynayacak var mı? +14

Olmasada olurda konuşurken daha iyi oynarız onun için söylemiştim ayrıca tek bir problemim var. Bronz 1'im :( Ama genede kabul edersen oynayabiliriz...
  3. Jackie_5oo

Olur oynayabiliriz skype veya curse verebilir misin ?
  4. Jackie_5oo

Benle oynayabilirsin mainim belirsiz ama genellikle soloda oynarım eğer düzgün sup oynayabilirsen adcdede iyiyimdir
  5. Jackie_5oo

Arada kaldım :/

Survival güzel olabilir sürükleyici olur hemen bitmez vs...
  6. Jackie_5oo

Benimle Oynar mısın ? [LoL]

Benimle lol oynayabilecek kişiler özelden yazsın ekliyeyin. (forumdan özelinden atın ha :D) LoLAtamayanPro 25 level Full ad rün
  7. Jackie_5oo

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: Jackie_5oo *Sadece gerçek adınız:Erdem *Yaşınız:14 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:2.5 *Sunulan oyunlara sahip misiniz :Sadece minecraft var. *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz:AgunZagun,Azelza,Köfte Oyun ,AzizGaming, Bay Kurabiye...
  8. Jackie_5oo

LoL Atabilecek Kişiler Dalın

LoL atabilecek abi olmayan Düzgün LoL atabileceğim kişiler özele mesaj fırlatsın
  9. Jackie_5oo

Meme Detected

Meme Detected
  10. Jackie_5oo

BlazeCraft Kalitesi Budur

Hile güzelmiş kardejj +1
  11. Jackie_5oo

Hort

Hort
  12. Jackie_5oo

[Çok Acil] Kartopu Bugu

Sadece o küçük yazı yerine yazıyı silip kendi yazını yazacaksın o kadar.
  13. Jackie_5oo

Oynayak mı ? :D

Ya benimde o kadar bilgim yok fakat partnerlik falan karışık işler senin gibi bende cahilim aslında :D
  14. Jackie_5oo

Ali Ağaoğlu benim kuzen ya ara sıra paypal hesabını kullanıyom onun :DA Tabikide Cracked fakat aldığım oyunlarda oluyor :)
  15. Jackie_5oo

Myrddin oynayabiliriz iyi olur fakat MrCezmi 13.30 15 arası 2 saat pardon 1 buçuk saat ne yapıcaz ? En az 4-8 saat pc'den kalkmıyom ben :D
  16. Jackie_5oo

s
  17. Jackie_5oo

Argent Family = Argent Ailesi - Alımlar Başladı - TAYFA -- MrArgent^^

Aynen la bunlar hile ilemi oynuyor :D Bu arada ordaki kimse argent değil ha skinleri var hep. Dirt'ün altındaki duran adam ise Erdem877 mcskinsearch'den bakabilirsiniz :)
  18. Jackie_5oo

Argent Family = Argent Ailesi - Alımlar Başladı - TAYFA -- MrArgent^^

Premiumsuz steve gibi mal mal duracaksam kendi kendime kapışırım daha iyi :)
  19. Jackie_5oo

OTEL KORKU MAP [+1500] İNDİRME + TEXTURE PACK

Video geliyor bekle. Umarım konunun başına koyarsında herkes nasıl olduğunu görür !Al video konun başına koy herkes çok beğensin al
  20. Jackie_5oo

Minecraft Crack kullananlara sorum

Lan illa küfürden ban mı yiyeyim ne istiyon yürü git be Premium'un adı ne hem ? Var mı ki lan söylüyon öyle ! Eminim senden fazla minecraft oynamışımdır ve premium'um var !
  21. Jackie_5oo

Skype var mı la senin :D

Skype var mı la senin :D