Arama sonuçlarınız

1. Berkan_TR

[SK] V E L E T Koruması

Merhaba Arkadaşlar Bugun Size abi Koruması nı Tanıtıcam AMAC: Siz Sunucunuzda AFK kaldıgınızda Birisi Sizi Shiftlemeye Calısırsa Onu Sizden Uzaklastıracak Komutlar: /ac, /kapa Siz Düzenleye Bilirsiniz TAG LİST @Switcher @mciltrot34 @GetqusA @Rosenrot
  2. Berkan_TR

[SK] TPA SKRİPT

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Tpa Skriptini Tanıtacagım TR SUNUCULARINDA Genelde Essentials Kulanılır PLUGİN KULLANMAK YERİNE TPA SKRİPTİMİ KULANA BİLİRSİNİZ. TAG LİST @Switcher @Rosenrot @mciltrot34 @bydemir06 @Minecraftplayerr @MhaWTHoR
  3. Berkan_TR

[Yardım] Tabelaya reklam Yazınca

Tabelaya reklam Yazınca Admine Msj Geliyor bilgisi olab yazabilirmi
  4. Berkan_TR

Ufakbi Göz Kacamagı :)

Çözüldü .
  5. Berkan_TR

[Soru] Skripte Kitap Yazma

Skripte Kitap Yazabilirmiyiz Mesele Oyuna İlk girdiginde Eline gelcek v.b
  6. Berkan_TR

Yardım. Usage Yapma

Merhaba Arkaşlar Skripte Usage Yapmayı Ogretirmisiniz Örnek: /muteat <Oyuncu> saniye
  7. Berkan_TR

İstek .

Beyler KafaMenusu Adlı Şeye Tıklayınca Komut gircek Yardımınızı bekliyorum.
  8. Berkan_TR

Builder Aranıyor !!

Güzelbi Minecraft Lobisi Yapıcak Arkadas Arıyorum Sunucu Var.
  9. Berkan_TR

Skript skRayFall 1.7

Elin skRayFall 1.7 Sürümü Olan Varsa Atabilirmi
  10. Berkan_TR

Yardım

Beyler Komut Girince 3 Sn Bekletmesi
  11. Berkan_TR

[ÇÖZÜLDÜ]

ÇÖZÜLDÜ
  12. Berkan_TR

[CÖZÜLDÜ]Tab TUSUNU ENGELEME

Minecraft Serverimde Taba Basarak Komut lar Gözüküyor Onu Nasıl Engelleye Bilirim Yardimlarinizi Bekliyorum
  13. Berkan_TR

[Yardim]

Merhaba Arkadaşlar Ben Skript soracaktim Kolay bir şey 1. Simdi Biz AlpaChest pluginiini Yükliyecegimize /chest Yazinca EnderChesti Acilacak bi Arkadaş Yapmiş Sordum Ama Cevap Vermedi
  14. Berkan_TR

[Yardim]_İceri Gir

Merhaba Arkadaslar Ben Bi Skript Arıyorum SkyBlock Serverimde Adamlar Örneyin Sonoyuncudaki gibi /is /spawn /warp gibi Belirli Komutları Yazabilicek Ama Örnek /back /ver /yada baskabi komutu Yazamıyacak Skript Yada Plugini Varsa Bilen Arkadaslar Söylerse Sevinirim :)
  15. Berkan_TR

Yardım Acil

Ben Hub Server Yapıyorum serverleri ayarladım AMa diamond a SAg tıklayınca servere geçisi bulamadım yardım edin
  16. Berkan_TR

Yardım Mc Çalişmıyor

---- Minecraft Crash Report ---- // Why is it breaking :( Time: 06.07.2014 22:56 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  17. Berkan_TR

Yardım Minecraft Hata

---- Minecraft Crash Report ---- // Daisy, daisy... Time: 06.07.2014 22:43 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  18. Berkan_TR

İstek Console pluginleri İRFN ve TheLegene Duyurulur

Biliyorsunuz Arkadaslar Axitr nin Panel.axitr.com dan Önce Verdigi Türkce Console Vardıya Ondan Nerdeyse herkes istiyor Pail Gibi bir şey olr Büyük İhtimale Super Codlayıcılardan İstiyorum İRFN Abi Özelikler sen Codlarsanız Cok Sevinirim :)
  19. Berkan_TR

<<BerkanTR ULTRA Plugin Paketi İcerigir

-------------------------------------------------------- pluginler AlphaCHEST ANTİBOT AUTHME AUTOBROADCASTE[OTomatik Mesaj] AUTOSAVE CHESTSHOP CİTZENS CROPJOİN CUSTOMSERVERMASAGE CLEARLAG ESSENTİALS FACTİONS GODPOVER HEADDROPS HATME İCONOMY JOBS RAİN MOTD MVCORE PAİL PLOTME TABMANAGER REGİON...
  20. Berkan_TR

Server icin oyundan stop yazdıgın da Kapanmamasına yarayan plugin varmı ACİll

Server Tmm guzel ama stop cektiginde acılmasını istiyorum bunun icin bir plugin varmı !!!
  21. Berkan_TR

<<BerkanTr>> 2014 Plugin paketi

:koyun:Paketimizde her şey bulunmakktadır:creeper: [MediaFire link] http://www.mediafire.com/download/w67h5ss6y5cokku/BerkanTR plugin paketi.zip :VV: AlphaChest AntiCreeper3 AntiJoinBot Authme ChestShop ClearLag CombatLog DisguiseCraft Essentials GroupManager Factions Gates HealthBar Horses...