Arama sonuçlarınız

1. F

Plotme Sorunu [Yardim]

Arkadaslar Plotmede bir sorunla Karsılastım Plotme Komutları Calısıyor Ama Bi Kod var Caslımıyor Ne Yazdıysam Olmuyor Kod :/p add ./p remove komutu calısıyor sadece ./p add 'de sorun var biri napcagımı söyleyebilirse sevinirim
  2. F

PLOTME KLAN WGSİ ATIYOLAR

ARKADASLAR PLOTMEDE ADAMLAR KLAN WGSİ ATIYOR KODU OLMASI LZIM SÖYLERMISINIZ
  3. F

Plotmede Sorun

Arkadaslar Serverde Adminim Plotme Yüklendı Hersey Güzel Ama Plotme Dünyasında World Edit World guard Bu Komutları Kullanamıyorum normal dünyada calısıyor biri yardım edebilirmi o dünyada oplugumda var anlamadım giti :s Set Walls falan calısmıyor
  4. F

BAKARMISINIZ

ARKADASLAR SERVERİMDE REHBERLER /unmute nick KOMUTUNU KULLANAMIYOR NE YAPMAM LAZIM
  5. F

LAPİSE PARALI GİRME

ARKADASLAR BİR SERVERDE GORDUM BİR TABELAYA SAG TIKLIYORDUK BELLI BİR UCRET KARSILIGINDA LAPİSE PARALI GİRİLİYORDU YA MUTLAKA NASIL YAPILDIGINI BİLEN VARDIR PLUGININI FALAN BANA VERIRMISINIZ BU NASIL YAPILCAK ANLATIRMISINIZ + REP VERIRIM LÜTFEN
  6. F

BAŞIMIN BELASI

ARKADASLAR SERVERİME BİRİ DADANDI LAPİSE FULL SU KOYUYOR BİR KERE YAKALADIM BANLADIM AMA YENIDEN AYNI SEY OLMAYA BASLADI YENI CHAR ACIYOR BANA BTAKTİK VERİRMİSİNİZ NAPMALIYIM YADA İP BAN NASIL ATILIR
  7. F

Yardım GÖRÜNMEZLIK KODU

arkadaslar gorunmezlık kodunu bılen varmı
  8. F

Yardım Klan Claimi Kaldırma

Arkadaslar Ben Swde Adminim Baskasının Klan Claimini Nasıl Silerim Yardım Edermisiniz
  9. F

ARKADASLAR BAKARMISINIZ ÖNEMLİ

Arkadaslar Ben Arkadasın Serverinde Opum Ama Baskasına Op Veremiyorum ./setspawn gibi op iceren seyleri yapamıyorum yardım edermisiniz
  10. F

AUTO SAVE WORLD [YARDIM]

Arkadaslar Serverime AutoSaveWorld Ekledim ama oto kaydetmiyor ./asw komutları var /asw save yazınca kaydediyor ama her swde 1 dakida bir kaydediyor ben nasıl yapcam yardım edermisinizarkadaslar biri yardım etsin lütfenya yokmu yardım edecek
  11. F

ARKADASLAR LÜTFEN BİR BAKIN [YARDIM]

Arkadaslar Biz Arkadasla server kurduk plugınlerı attık oyuna girdigimizde ismimizin yanında oyuncu yazması gerekirken hic bisey yazmıyor . bide ben op oldugum halde op veremıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  12. F

/kit tools sorunu [YARDIM]

Arkadaslar /kit tools /chest gibi sorunlar ndnse calısmıyor grupmenejerde hepsi yazıyor biri yardım edebilirmi
  13. F

VipHammadde [YARDIM]

Arkadaslar Ben Viphammadde Bölümü Yaptım Ama Sadece Viplerin Kazmasini Nasıl Saglıcam Yardım Edermisinizyokmu yardim edicek
  14. F

Dünyadaki Tüm Zombileri Creeperleri Falan Öldürme [YARDIM]

Arkadaslar Dünyadaki Tüm Zombileri Yani YAratıkları Öldürme Kodunu Söylemrisiniz Acil
  15. F

Serverde /chest /workbench VB. Calısmıyor [YARDIM]

Arkadaslar arkadasımın swsınde /chest /workbenc calısmıyor. calısmıyor dedigim sadece yetkılı kısıler acabilir normal oyuncular acamıyor sanırım grup menejerdeki permlerle alakalı biri yardım edebilirmi
  16. F

Arkadaslar Arsa Dünyasındaki (Plotme) Zombileri Falan Nasıl Kapatcam [YARDIM]

Arkadaslar Baslıktada Belirttigim üzere ben diger dünya olan plotmedeki zombileri falan nasıl kapatcam diger dünya dedigim hani arsaların sınırsız oldugu bir dünya pluginden olusuyor ordaki zombileri creeperleri vs nasıl kapatcam yardım edermisiniz
  17. F

Minecraft Market Yaparken Bir HATA Veriyor [YARDIM]

Arkadaslar Ben Bi Serverde Modum Serverin MArketini yapmaya calısıyorum tüm kodları harfiyen yazıyorum tabelaya ama tabela aniden yere düşüyor ve altta şu yazı çıkıyor... [SHOP] Couldn't find a chest! Lütfen Yardim Edin Simdiden Yardim Edip Etmeyenlere Tesekkürlerlütfen yardim eden yokmu
  18. F

Minecraft Klana Alanına Wg Atma

Arkadaşlar Ben Klan Alanı Belirledim Wg Atmak istiyorum /f claim yaziyorum can't afford 60.00 TL to claim this land diyor autoclaimide actim olmuyor yardim edermisiniz
  19. F

Arsa Satılıga Cıkarma

Arkadaslar Arsası Olan Bir Kisinin Arsasını Elinden Alıp Nasıl Geri Satılıga Çıkarailirim Yardım Edermisiniz
  20. F

ARKADASLAR YARDIM EDERMISINIZ

Arkadaslar Ben Warp Avci Yapıcam Serverime Ama Nasıl Yapıldıgını Bilmiyorum ineklerin falan belirli bi bölümde nasıl spawnlanır bilen söyleyebilirmi lütfen
  21. F

Minecraft Arsa Yapımı Ve Satma [YARDIM]

Arkadaslar Ben Arsayı Yaptım 10x10 yaptım toptan wgyi attım pvp falan onları kapadım ondan sonra arsalarıda wglemem gerekıyodu onlarıda wgledim //expand vert de yazdım sonra yanına tabela astım tabela şöyleydi [Sell] arsa1 (bu 10x10 wgledigim arsanın ismi) 15.000 bunu yaptım sonra...
  22. F

Fırlatıcı Yapımı [YARDIM]

ARKADASLAR BEN WARP EVENT ICIN FIRLATICI YAPCAM AMA BİR TÜRLÜ OLMUYOR. NETTEN FIRLATICI YAPIMI VİDEOLARINA BAKTIM ONLARIN YAPTIKLARINI YAPTIM AMA OLMUYOR SADECE SOYLE BISEY VAR FIRLATICIDAKI ESYALARIN DAHA HIZLI GITMESI ICIN ALTINA REDSTONE TORCH KOYUNUYORMUS BEN KOYDUGUMDA CALISMIYOR DEVRE...
  23. F

Minecraft Kendimize Para Verme Kodu

arkadaslar serverde adminim kendime para verme kodu neydi yardımcı olabilirmisiniz
  24. F

Hammadde Yeri Wglerken pvp kapama [YARDIM]

arkadaslar simdi hammadde yerını wglersem hammaddeden alamıcaklar ama hammadde yerınıde pvpye kapamam lazım bunu icin bi kod varmı yardımcı olurmusunuz
  25. F

Arkadasımın Hamachi Serverinde Giren Herkes Admin Oluyor [SORUN]

arkadaslar arkadasın hamachi serveirnde giren herkes admin oluyor biri yardım edebilirmi bu sorunu nasıl cozecez. biri ilgilneirse sevinirim