Arama sonuçlarınız

1. efe2002ozyay

Hadi Ben Gittim!

Merhabalar , forumdaki moderatörlerin haksız yere susturması , saçma sapan şeyleri spam saymaları , hiçbir sebep vermeden ban atmaları gibi haksılıklar dolayı bu forumu tamamiyle bırakıyorum , üzgünüm yoldaşlar , skype adresim aşşağıdadır , isterseniz oradan bana ulaşabilirsiniz. Yaşadığım...
  2. efe2002ozyay

Bu şarkıyı bir de Medusa'dan dinleyin!

Bu şarkıyı bir de Medusa'nın o narin ama cesaretli , cırtlak ama yumuşak sesiyle dinlediğimizde resmen başka bir evrene geçiş yapmış oluyoruz. İyi keyifler! Buradan , birbirlerini seven çiftlere gelsin (forumun alayı sap , nerden çıkacaksa artık da neyse .s) @TheRedstoneEngineer @EminGny...
  3. efe2002ozyay

Nether'da su koyma!

MumboJumbo sağ olsun , artık herkes biliyor !
  4. efe2002ozyay

İnş cnm yha .s

Anlamıştır o :S. @DenizCan_
  5. efe2002ozyay

Sanırım en büyük easter egg!

6. efe2002ozyay

Kağıttan keskin nişancı tüfeği (çalışıyor)!

Sadece izliyoruz;
  7. efe2002ozyay

Ceza VS Tankurt

Sizce hangisi daha hızlı Ceza mı yoksa Tankurt Manas mı? Ceza ; Tankurt Manas;
  8. efe2002ozyay

Çinliler sahte karpuz yaptı Dikkat edin yemeyin ölürsünüz

9. efe2002ozyay

Oyuncak arabanızı telefondan yönetin! (Arduino)

Merhaba! Bugün sizlere daha bugün bitirmiş olduğum Arduino ile basit bir oyuncak arabayı telefonunuzdan nasıl kontrol edebileceğinizi göstereceğim. Öncelikle konunun en altındaki kodu yeni bir Arduino projesi açıp , içine kopyalıyoruz. Kodu yükledikten sonra yapmanız gereknler; Motor shield'i...
  10. efe2002ozyay

[+13]Survival oynayacak kişi |Mağara evi|Tamamen survival|Hamachisiz

Merhaba! Hamachisiz , 13 yaşın ve üzeri olan , benimle birlikte sadece keyfine oynayacak , arkadaş aranır ya da hayır arkadaş değil dost aranır , şöyle hareketleri düzgün birisi , var mı bu sakat forumdan böyle 'Canısı' birisi :S. Belki gelecek olanlar; @TheRedstoneEngineer @Noneedthanks
  11. efe2002ozyay

Fikirlerinizi merak ettim insancıklar!

Merhaba denekler, Nasıl gidiyor iş güç vs. ? Neyse konumuz tek komut bloku ile "IndustrialCraft"ı yapmak. Eğer ki yaparsam kullanır mısınız? Mod yükleyemeyen veyahut yüklemek istemeyen arkadaşlar için yararlı olabilir belki. Veya bir map? Sizin için hazırlanmış klasik bir dünya gibi görünen...
  12. efe2002ozyay

Aldığım kitaplar/prog. Dilleri

Merhabalar. bugün kargo geldi ve 4 adet kitap aldım bu kitaplar sırasıyla; Hacking Interface (bir hackerın gözünden sistem açıkları ve nasıl kapatılacağı) Yazılım güvenliği (yaptığımız yazılımların nasıl güvenli yapacağımız,güvenlik sisteminin çalışma mantığı,nasıl kırabileceğimiz.) Yeni...
  13. efe2002ozyay

Yeter artık sıkıldım bundan!

Merhaba arkadaşlarım. Bugün sizlere neredeyse bebekliğimden beri hissettiğim bir olayı anlatacağım. Ben hep tek başıma kaldığımda veya herhangi bir yerde bu yer , zaman , kişi yoğunluğu fark etmiyor, bir his kaplıyor içimde Sanki biri beni tam arkamdan izliyormuş gibi. Ve her an ben alacakmış...
  14. efe2002ozyay

[DÜELLO] Hangisi yener?

Merhabalar efendim. Şimdi sizlere yarışmalar sunuyorum bu yarışmalarda size göre hangisinin kazandığını yorumlarda belirtmenizi istiyorum. Konu can sıkıntısı :)...
  15. efe2002ozyay

Böyle bir seri ister misiniz?

Merhabalar efendim. Şimdi aklıma bir fikir geldi. Fikrim şu; Türkiye'de aradım yapan hiç olmamış. yabancılar da yapmamış gerçi. Şimdi şu hani Piston house/Redstone house muhabbeti var ya heh işte onu yapacağız. Ama "diğerleri" bunları sadece yapıp paylaşıyorlar. Bende şöyle bir şey düşündüm...
  16. efe2002ozyay

İninal kart güven sorunu

Merhabalar. Şimdi benim annemi kartı alması için ikna etmem gerek. o kadar anlattım ama işe yaramadı. Gerek yok sana dedi. Ne yapmam lazım?
  17. efe2002ozyay

Kalkın! Sahur vakti geldi!

Davullar susmuyor İnsanlar kalkmıyor Kalkın artık Ramazan geldi tam sana layık! (Hiç olmadı .s) Neyse forum davulcusu olarak görevimi yapıyım dedim. Kalkın.
  18. efe2002ozyay

[Yardım] Steam ile ilgili

Merhabalar. Ben leveltr sitesi aracılığı ile mobil ödeme yaptım ve steam kod verdi. Bu steam kodu girdim ve steam cüzdanımda 15TL oldu. Şimdi ben bu 15TL ile cs:go almaya çalıştığımda aşşağıdaki hatayı veriyor. Not:Devam eden hiçbir işlemim yok. Resimler;
  19. efe2002ozyay

Logo/Banner/Avatar/outro çizimi

Merhabalar! Bugün kaliteli bir kanal açmak için hazırlıklara başladım. Banner/Avatar/Logo/outro'yu halletmiş durumdayım. Eksiklerini söylerseniz düzeltebilirim. Banner; Avatar; Logo (çok uğraştım ama istediğim gibi olmadı .s); Outro;
  20. efe2002ozyay

sahur vakti geldi

Evet geldi çattı düşünceleriniz neler? ilk oruç bugün başlıyor.. yorum atın yoksa uyudunuz mu?
  21. efe2002ozyay

PNG Formatına Dönüştürebilecek Biri?

Merhaba! Bu resmi PNG Formatına dönüştürebilecek biri var mı? Resim: http://i.hizliresim.com/yMW4Dk.jpg
  22. efe2002ozyay

Neden kimse açım değil?

Neden kimse açık değil lo konu açın da konuşak :/
  23. efe2002ozyay

Sistem nasıl?

Selam! Sistemi sonunda topladım , nasıl olmuş? Eksikleri neler? *Uyumlu mu? Ayrıyetten; HDD: http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-35-1tb-barracuda-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk.html SSD: http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sh-224dbrsms-24x-%C2%B1-double-layer-sata-dvd-yazici.html...
  24. efe2002ozyay

Bu ekran kartına kaç tane ekran bağlarım?

Evet çok uçuk fikirerim var ekran kartı bu:http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx960-gaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html#genel-bakis Yorumlarınız bekliyorum..
  25. efe2002ozyay

Sistem Toplama

Hepinize merhabalar; Şimdi yaz geldi malum pcler eskidi yeni bilgisayar almak istiyordum ne zamandır. Şimdi bana şu özelliklerdeki uyumlu bir bilgisayar toplarsanız sevinirim. *Bir oyuncu bilgisayarı olacak (arada sırada render var.) *Ekran kartı güzel olmalı *ram 16GB olmalı. *Sıvı soğutmalı...