Arama sonuçlarınız

1. R

Minecraft MCSG - OİTC - HnS

Arkadaşlar Premium'u olan bana ulaşsın. MCSG ye gireriz, One in The Chamber oynarız, Hide'n Seek oynarız. Sadece ulaşın yeter birileriyle oynamam gerekiyor sıkılıyorum çünkü :D 15 Yaşının üstünde olsun mümkünse.Anladığım kadarıyla forumda 15 yaşının üstünde kimse yok ^^
  2. R

Shader Mod Kaldırır Mı ?

Beyler Bilgisayar özelliklerim şunlar; İşlemci: Intel(R) Core(TM)7 [İ7] Duo 8 CPU P8700 3.45 GHz 3.90 GHz Ram: 12 GB DDR3 Ram Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX690 3 GB 512 Bit Sistem Türü: Windows 7 Pro - 64 Bit Shader mod kaldırırmı arkadasa sordum kaldırmaz dedi dalgada geçiyor olabilir Ben...
  3. R

En Güzel Masaüstü

Arkadaşlar oyunumuz çok basit. İlk olarak ben masaüstümü koyucam. Ondan sonra 2. yorumu atan kişi 1 ile 20 arasında bir sayı vericek. Örn : "19/20" Ondan sonra o masaüstünü koyacak ve ondan sonraki kişi puan verip o masaüstünü koyacak. Öyle öyle devam edecek. Başlıyorum.
  4. R

herkes En Yüksek Kaç Mb Ile Indirme Yaptı?

Arkadaşlar ben 19.8 MB 1 Dakikada 2 GB indiren tek kişiyim sanırım. Resimli kanıt; Sizde paylasın beyler.
  5. R

Minetr Fake Diyenlere Büyük Kapak

Merhaba arkadaşlar. Ben MineTR Kurucusu Bugra (RyuLord) Bana bazı mesajlar geldi kimler üzerinden oldugunu söylemicem kendilerini biliyorlar. 30'a Yakın mesaj geldi siz fakesiniz ihbar edicem şeklinde. Map Dosyasını kaybettiğimiz için çalışmalara baştan başladık ve inanmayanlar için yapım...
  6. R

Survival Oynicak Varmı

Beyler MC Survival oynicak varmı. Özledim 13-16 yaş Arası olsun. Küfür edebilir çünkü ben ediyorum :D Survival oynicaz ben serveri kuramadıgımdan siz kuracaksınız. Skype ekleyin bugra.utku5
  7. R

GamerGS-AtomTR Awesome Medieval House

Merhaba arkadaşlar! Bugün sizinle AtomTR ile yaptıgımız ve bayaa uğraştıgımız bir medieval house'yi göstericem.. İşte resimler! --Ve Son Olarak Bir Foto-- Arkadaşlar isteyenlere link vericez survival oynayabilirsiniz. İlgi gelirse konuya koyucaz direk.
  8. R

GTA 4 Çalışır Mı?

Windows 8 Pro (Orjinal) 2.5 TB HarDDisk i7 3.40 GHz (Turbo Boost İle 4.1) 512 Bit, 2 GB Ekran Kartı(Ramdan 2 GB Aldığı için 4 GB Oluyor.) 10 + 4 = 14 GB Ram GTA 4'ü bu PC ile Extreme ayarlarda oynayabilir miyim beyler?
  9. R

ForumMinecraft Türk Ödüllü Çekiliş

--Ödüllü Çekiliş-- Merhaba Arkadaşlar! OyuncuYuzBiz TR Olarak bir çekiliş başlatıyoruz! Kazanana steam üzerinden 2 tane oyun hediye edeceğiz. 1. Oyun Team Fortress 2, 2. Oyunumuz ise Don't Starve! Çekilişe katılmak için yapmanız gereken 4 şey vardır arkadaşlar. 1- Youtube Kanalına Subscribe...
  10. R

Minecraft Survival

Bu günlerde çok sıkılıyorum beyler +14 Skypeli Survival oynicak varsa skypedan bugra.utku5 eklesin 8 i çeyrek geçe gibi kabul ederim 15 yaşındayım. Adam akıllı rahat duracak serveri siz kuracaksınız. Adam akıllı survival oynicaz 2 kişi. Dedigim gibi 14 yaş üzeri skypeli skype "bugra.utku5" 20:15...
  11. R

Minecraft 1.5 / 1.5.1 Trapped Chest Tuzağı..

Arkadaşlar yapılımı çok kolay ve açıkca belirtiliyor videoda. Dikkatli izleyin.. Video alıntı değildir benim çekimimdir. Sebebini bilmiyorum ama Bandicam sesi ince çıkarıyor. 15 Yaşındayım normalde.
  12. R

Bi Bakın Bi Zahmet

Beyler size bir sorum olacak. 4 GB Ram - DDR3 2 GB NVIDIA GeForce 9600M GS EKRAN Kartı 2 Fanlı, Çift Çekirdekli Laptop Soğutucu Laptop GTA IV Kasar mı la ? Kuzenim istiyor CD'si var yükleyeceğim ama korkuyor çöker diye :D
  13. R

Çok Mutluyum

Beyler benim hayalim hep Laptobumun 3 fanlı bir soğutucusu olması ve 5 GBlik Ekran Kartı'nın olmasıydı.. Bugün doğum günüm 2 saat önce babam bana 3 fanlı soğutucu ve 5 gblik ekran kartı almış ! Bugün en mutlu günüm :) Sizde en mutlu günlerinizi yazın lütfen.
  14. R

Minecraft Oynayacaklar Baksın..

Arkadaşlar ben harbiden çok sıkıldım ve 2 kişi survival oynamak istiyorum. Ancak bu kısa süreli değil gerekirse 2-3 saat ve bir günlük değil diğer günlerde devam etsin. Mümkünse skypesi olsun ve 12-16 yaş arası olsun beyler. Serveri siz kuracaksınız ben anlamam :D Skype: "bugra.utku5"
  15. R

Hala Herobrine Var Diyenler Okusun..

Arkadaşlar ısrarla Herobrine var diyorsunuz. Lan yok öyle bir şey oyunun hikayesi şu. Üşenmeden okuyan arkadaşlara helal olsun; "Steve, Kız arkadaşı ve Herobrine (Adını bilmiyorum - Steve'nin Kardeşi) bir adaya gideceklermiş. Ancak gittikleri helikopter kaza yapmış. Kazadan sadece Steve hayatta...
  16. R

Oyunlarda Kasma Sorunu

Beyler PC'min özellikleri; İşlemci: Intel(R) Core (TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz | 2.53 GHz | (Windows 7 - 32 Bit) | RAM: 4 GB Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600M GS | 2 GB Görüntü Modu: 1280 x 800 (32 Bit) (60 Hz) Bazı forumlarda araştırma yaptım yaklasık benim pc özelliklerimin aynisina sahip...
  17. R

Tamamen Survival Ev [Klasik Ev]

Arkadaşlar tamamen survival'de yaptım. Sadece Diamond Chestplate'yi ve Örs'ü Creativeden aldım. Güzel durması için :) Şimdi resimler; Sevenler yorum atsın :)
  18. R

Notch'un yaptığı canlı Yayın!

Belki çoğunuz bilmeyecek ama notch dün gece bir canlı yayın yaptı arkadaşlar. Gece 3-4 civarıydı. Sanırım o saatlerde boş olduğu için o saatte yaptı. Yaptığı açıklamada HeroBrine'nin Minecraft'a tekrar uyarlandığını ve gelecek sürümlerde tekrar ekleneceğini söyledi. Korkulu günler tekrar bizi...