Arama sonuçlarınız

1. 5

Chest Command ACİL YARDIM

Arkadaşlar bi warp menüsü yaptım bi türlü çalıştıramadım sinirlerim bozuldu bildiğim her yolu denedim " Invalid YAML configuration for the menu "warp.yml". Please look at the error above, or use an online YAML parser (google is your friend). " bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin...
  2. 5

[İSTEK] standart rütbe

Varsa elinizde yapılı hali paylaşırsanız çok memnun olurum economy kullanıyoruz svde bu alttaki hata veriyor onu çözmemde yardımcı olabilecek varmı on skript enable: send "&8[&6Rankup&8]&fEklenti basariyla aktiflestirildi!" to console on skript disable: send...
  3. 5

[istek] Economy kullanan sv de skripte oyuncunun parasını tanıtma

başlıktada geçtiği üzere nasıl tanırım oyuncunun parasını skripte ? rank skripti yazıyorumda
  4. 5

[yardım]sağtıkladığın itemin özellikleri

arkadaşlar on rightclick with a chest: bunu yapınca her türlü chest de sağ tıklayınca oluyo peki ben protection 5 basılı adı xxx olan bi cheste yapmasını nasıl sağlıycam
  5. 5

[yardım]fireball

simplevipperks in bi özelliği varya /fireball yazınca baktığın yere fireball atıyo onun iteme adanmış halini yapmaya çalışıyorum sv de simplevipperks yüklü /fireball yazınca atmıycak elinde nether star varsa atcak tarzında bir şey kurgusunu şöle yaptım on command "/fireball": cancel event on...
  6. 5

[istek]kod dönüştürme

command /sethome: trigger: message "&e BASKASININ KLAN EVİNE SETHOME ÇEKMEK YASAKTIR" Bunu aktif ediyorum sethome yazınca sethome çekmeden yazı geliyor ikisinin paralel çalışmasını nasıl sağlarım hem sethome çeksin hem yazı yazsın . Bide bunun sadece "orman" dünyasında çalışmasını...
  7. 5

[istek]/me

Arkadaşlar yetkisi olanların /me <cümle> yazdığında "Rehber %player% diyorki: " <cümle> şeklinde çıkmasını nasıl sağlarım
  8. 5

enchantlı item verme

arkadaşlar on command "/coin": #event if player has 128 (Mossy_Cobblestone): give player <buraya yazılcak şey koruma 0 enchantlı gold nugget vercek > [oyuncunun /coin yazdığında envanterinde 128 tane mossy cobble stone var ise 2 tane koruma 0 lı nugget vercek] hem kontrol edin arkadaşlar...
  9. 5

İleri düzey skript jackpot

Selamün aleyküm arkadaşlar serverimize jackpot skripti yazmak istiyorum fakat başaramadım bi 2 veya daha fazla oyuncu marketden aldıkları aynı fiyatdaki fakat farklı sayıdaki jetonları herhangi bi yolla skripte tanıtırlar buraya kadar bişiler yaparım fakat burdan sonra 2 veya 3 kişinin jeton kat...